Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ceeezar...y

wytłumacznie mi dlaczego niskie=brzydkie

Polecane posty

Gość ceeezar...y

??? jest taka głupkowata moda na wysokie, szkieletowante dziewczyny. Juz nawet mi nie chodzi o wage, ale o wzrost! Ostatnio widze babke - ładna twarz, fajna figura, duze piersi, ale wielka jak nie wiem:O Jak męzczyzna moze czuc sie mesko przy takiej latarni?!?:O (uprzedzam głupie komentarze, mam 188cm wzrostu) małe naprawde jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdg
Ja tam nie zauwazylam takiej mody, zeby za atrakcyjne uwazano tylko wysokie dziewczyny, a niskie nazywano brzydkimi:| Przeciez czlowiek nie wybiera wzrostu, kazdy ma jaki ma i nic na to nie poradzi. Moim zdaniem z prawie kazdym wzrostem mozna wygladac dobrze. No moze jedynie kobieta majaca ponad 180cm to juz faktycznie olbrzym, ale reszta przypadkow jest ok. Ja mam 163cm, uwazam, ze to dobrze, bo gdy ubiore obsacy to mam 170 i przewaznie jestem nizsza od facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeezar...y
brunetka - czuc sie a wyglądac to diwe rózne rzecz (bez obrazy:P) lubie spogladac na dziewczyne od dołu, chce byc tym wiekszym i silniejszym w zwiazku, jak tańcze z nią to tez zeby jakas różnica była...moja siostra jest równie wysoka jak ja i czuje sie przy niej jak przy kumplu:O chociaz ogólnie atrkacjyna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie male
jest piekne, przynajmniej tak twierdzi moj mezczyzna,ktory ma 188 wzrostu a ja jedyne 163. Mimo tej roznicy pasujemy do siebie, poza tym wcale nie jestem jakas brzydka czy gruba wrecz przeciwnie wiec nie tylko o wzrost chodzi..ja tam nie narzekam ani moj facet, on sam podobnie jak autor nie przepada za wysokimi kobietami, gdyz wg niego nie sa takie slodkie...a mnie przynajmniej moze nosic na rekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że facet się dowartosciowuje przy małej. bo jak jest mała kobietka to się kojarzy z taką bezbronna, do opiekowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka - czuc sie a wyglądac to diwe rózne rzecz (bez obrazy ) ja sie nie gniewam ;) najwazniejsze to to jak dany czlowiek sie czuje ;P) ja w swojej skorze czuje sie bardzo dobrze i nic bym w sobie nie zmieniła, zreszta widze plec meska wodzaca oczami za mna: bez przechwalania ;) czuje sie atrakcyjna i wiem ze taka jestem ;) najwazniejsza jest wiara w siebie lece pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeezar...y
Zresztą jak wysoka to jeszcze jakos tam przejdzie. ale jak wysoka i chuda to na rzygi sie zbiera. Jestem z zawodu tancerzem i z takimi dziewczynami (z wyjatkami) sie poprostu źle tanczy. najlepsza kobieta do tańca i do życia jest dosc niska (156-165cm) i dosc zaogrąglona (nie mówie tu o otyłości czy cos, ale duze piersi, duze biodra kocham:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to taką znalazłeś>:) gruba nie jestem, chuda też nie. ale latynoskie kształty mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
Gówno prawda! Ostatnio taka jedna niska babka tak mna zakrecila, ze do tej pory nie moge sie pozbierac do kupy. A zawsze gustowalem w wysokich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Ja też
mam 152 cm!! I lubie dużych facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojmij wreszcie autorze
że każdy ma inne upodobania, część podziela twoje zdanie a część ma zupelnie przeciwne. zakumałeś? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160 czyli przeciętna, spotkalam sie wielokrotnie z opinia ze wysokie są atrakcyjniejsze... badz co badz ubrania szyte sa tylko na wysokie i gdy wchodze do sklepu czuje sie jak intruz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz sie zacznie
przepychanka co jest lepsze.:o a ja powiem tyle, ze kazdy wzrost ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie male
kciukiem----w lozeczku wszystko sie wyrownuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciuchami może mamy gorzej, szczególnie jeśli o spodnie chodzi, ale za to zawsze buty dla małych są. szczególnie gdy się ma tj ja 35 rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie iwem jak z tymi butami
bo prędzej spotkać mozna rozmiar 40 czy 41 niż 35-36.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbv
a ja mam 175 cm wzrostu,ale wolalabym miec te pare cm mniej bo jak zaloze obcasy i mam 180 to juz czuje sie taka duza i zle mi z tym,a gruba nie jestem-szkieletem tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad wytrzasnales taka teorie, zarowno niska jak i wysoka kobieta moze byc piekna. Jedynie modelki musza byc wysokie, pewnie dlatego, ze ubranie sie wtedy lepiej prezentuje, ale za to jest wiele slynnych pieknych pan, ktore sa niziutkie: Eva Longoria, Kylie Minogue, Christina Aguilera, Salma Hayek, Fergie, Madonna, Sarah Jessica Parker... i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam buty zwsze w sklepach znajde, obojętnie jakie bym chciała. gorzej w necie. teraz szukam na allegro i dupa, te które mi się podobają mają rozmiar 39;O a co do łóżka prawda, tam jesteśmy zawsze dopasowani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeezar...y
skąd wytrzasnąłem taką teorie?? a np czytam jakis topik na kefe, babka dała opis niskiej dziewczyny 163cm, to ktos, ze juz po samym wzroscie nie ma u niego szans. innymi przykładami jest mnóstwo topików, ale nie tylko na kefe. Teraz 'wzorem' kobiecego piekna jest wysokasz szkapa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SteelRat
Eee tam - wcale niskie nie jest brzydkie. Przeciwnie. Niskie kobiety są piękne, takie do 160 cm (sam mam 180 - 20 cm różnicy to tak akurat) - pod warunkiem, że nie są szkieletami, bo wtedy wyglądają jak dzieci :) Ale odpowiednio zaokrąglone... Tylko, że taką ciężko spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SteelRat --> to właśnie ja taka jestem. do tego mam nietypową urodę, zaokrąglone gdzie trzeba. faceci się za mną oglądają, ale rzadko u mnie w miasteczku, dopiero gdy pojadę do p-ń albo wrocka, wtedy taaak. choć na brak zainteresowania u siebie nie narzekam, ale raczej u starszych ode mnie facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Hmm ... jak to ubrania są dla wysokich? To powiedzcie mi gdzie mogę kupić spodnie dla długonogich? :O Raz tylko znalazłam jeansy z których jestem zadowolona ... Poza tym wysokość nie przekreśla małych stópek ... ja mam 36-37 .. czasem też mam z tym problem ... Dlaczego wysokie są atrakcyjniejsze? Bo długie nogi możliwe są tylko u wysokich ... Czy długie nogi są atrakcyjne? Owszem są ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×