Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udziooooo

53 cm w udach przy 160, to bardzo dużo?

Polecane posty

Gość tak du zo....
Poodkrawaj i włóż do słoików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziooooo
ehhh pytam serio jestem na diecie jezdze na rowerze skacze na skakance i duzo chodze a nic nie chce mi zejsc z ud :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od budowy
ja mam 164cm i przy mojej budowie nie wyglądało to za fajnie kiedy miałam około 53-54 cm ale ja ogólnie mam grube uda całe az do kolan teraz mam około 49 i tez jest tak sobie :) ale mieniłam troche diete do tego steperek skakanka i myślę ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziooooo
kurde czyli musze zrzucic troche z udek :/ mam 52 kg wiec nie uwazam zebym byla bardzo gruba 81 w biuscie talia 64 biodra 89 ale te uda..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajacaaa1
zazdroszcze ci ja mam 62 w udach..:/ jak bylam chudsza mialam chyba 58, nigdy mi sie z nich nie uda schudnac:( mam 166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziooooo
nie masz czego zazdroscic, jestes wyższa ehhh jak widac taka nasza uroda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajacaaa1
chociaz mam mocne wciecie w tali i duzy biust... jak dziewczyna ma chude nogi ma zazwyczaj male piersi... cos za cos...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehahaha
53 w udach? Ja pierdziu toż to słoń!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluniaaaaa
dziewczyna idzi do psychiatry jak masz tylko takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszę Was, że mam ten sam problem. Wzrost 162 a w udach 53 cm. Nie wiem teraz dokładnie ile ważę, bo wchodzę na wagę raz na 2 tygodnie, ale ostatnio było 54 kilo. Codziennie rower 45 minut i skakanka 30 minut oraz 45 minut rozciagania ......i nic mi nie spada z ud. .....a żebra to można mi policzyć......porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziooooo
fajnie.... czyli jestem słoniem super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehahaha
Dziewczyno to był sarkazm;) Nie masz na co narzekać! Fajne wymiary, a w udach też musi troche być:D Faceci nie lubią patyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak stwierdzam,ze lubią.. teraz mam znacznie wieksze powodzenie niz 10 kg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziooooo
fat cat ile masz w udach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahhamka
ja mam 175 cm i 50 cm w udach bo cala spuchlam od tabletek i naprawde mam wieksze uda nieproporcjonalne do figury wiec dla mnie to bardzo duzo ale tez trudno ocenic bo nie wiem jak wygladasz, moze masz dlugie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhfff
Powiedzcie mi czy moje 51 w udach to duzo przy wzroscie 170cm ,63cm w talii i 92 w biodrach? Bo mi sie wydaje ze to karykaturalne i nieproporcjonalne.Odchudzam sie, odchudzam a ciagle jestem niezadowolona .Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co biega
jak można przy wzroście ponad 170 narzekać na nogi mając 50 cm w udzie. Kokietujecie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no 46 przy wzroście 170 to nie bardzo, takie mi się nie podobają. Ja bym była szczęsliwa gdybym miała 48-49 przy moim wzroście, mniej nie chcę. Lubię lekko umięśnione nogi.....ale jak tu się pozbyć 5 cm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lekko z innej beczki - gdzie mierzycie udo? na samej górze, 5 cm od kroku, czy w połowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddee
na samej górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
w najszerszym miejscu to jest gdzie tak 5 cm od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy zdrowych zmysłach
Fat cat-> ty powinnaś zamilknąć i zniknąc z kafeterii, przez ciebie lonly zaczęła popadać w skrajności, więc nie zabieraj już głosu, może i jesteś chuda, chudy i ubogi jest również twój intelekt. a poza tym facei nie patrzą tylko na "chuda", jescze patrzą na twarz, a ty nie masz się czym poszczycić-więc nie nakręcaj tutaj dziewczyn na kafe, bo "modelka" z ciebie żadna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrucha22
moze powiem napierw tak co do autorki ud,jednak troche duzo a zwłaszcza jezeli ma sie figure typu gruszka:) A teraz do pani,pana przy zdrowych zmyslach,nie wiedzac dlaczego fat-cat jest notorycznie atakowana przez osoby pewnie zazdroszczace jej figury:p i tego ze mozna schudnac bez jakis glupich glodowek itp.He a swoja droga nie kazda modelka jest ładna:p i uwazam ze fat-cat jest normalna dziewczyna ktorej nic nie brakuje, a takie głupie docinki na temat urody powinnas sobie darowac:pciekawe jak ty wygladasz??No coz ale tak to jest zazdrosc,zazdrosc i jeszcze raz zazdrosc!!!Nie ma sie do czego przyczepic to teraz głupie sugestie dotyczace urody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKO , jestem tu dłużej niż ty i raczej NIE ZAMILKNE. więc przywyknij albo zgiń. bo takie pomarańczowe komentarzyki po mnie splywają. buuuzi wielkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imHo faceci wolą smukłe
panny, poza tym to wygląda dużo lepiej niż nadmiar kg, nawet jeśli nieduży. ja mam 53cm w udzie, ale przy wzroście 173cm (ważę 58kg) i wydaję mi się, że nieco szczuplejsza wyglądałabym dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×