Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ehhh nie wiem co im kupic

Gdzie można kupić fajną pościel i super ręczniki na prezent ślubny? prosze pomóż

Polecane posty

Gość ehhh nie wiem co im kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrool lol
najlepiej w jakimś sklepiku który zajmuje sie sprzedaza poscieli - taki osiedlowy sklepik - i pamietaj zeby byla bawelniana a nie z kory i reczniki frotte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egipt1
najlepsza i najmodniejsza jest teraz satyna bawełniana, a co do poprzedniej wypowiedzi o kore sie nie zgadzam!!!! widocznie kupiłaś kore w hipermarkecie za 30 zł i była cienka jak kartka papieru....dobra kora zaczyna się od 50 zł za komplet a co do ręczników to polecam ręczniki egipskie znalazłam na allegro coś http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11005936 i ta firma ma też sklep internetowy www.sklepdiuna.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egipt1
aha i po drugie ta "LEPSZA I DROŻSZA KORA " jest też z bawełny 100%, heh widocznie kupiłaś tanizne w supermarkecie jakąś plastikową haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne rzeczy n atej stronce wedding_planner . No tam może coś wybierzesz. Pościel to chyba w takim zwykłym sklepie kupisz najlepiej i najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E2ERREE
NA BAZARZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatola1
zobacz na stronie andropol.pl Mam z tej firmy pościel z bawełny satynowej i muszę stwierdzić że jest rewelacyjna. Bardzo wygodnie się w niej śpi, człowiek się nie poci, nie jest śliska, a po praniu nie traci koloru i nie kudłaczy się. Dodatkowo mają duży wybór ciekawych wzorów. Widziałam że na stronie mają również ręczniki, ale nie wiem nic więcej na ich temat. Ja mam z Ikei (z tej droższej serii). Są naprawdę fajne, dobrze wchłaniają wodę (nie znoszę tych puchatych które tylko rozmazują wodę po ciele). Minusem jest to że w Ikei nikt Ci ich ładnie nie zapakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypja
Ja kupiłam dziś ładne błekitne,miękkie w Lidlu,tanie w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda 221
Mam nadzieje że idziesz tylko na ślub i chcesz podarować pod kościołem ręczniki zamiast kwiatów albo że idziesz na na wesele ale chcesz dać kopertę a te ręczniki to też zamiast kwiatów Jeśli natomiast wpadłaś na taki pomysł że dasz ręczniki i nic poza tym a pójdziesz na wesele to pozostawiam to bez komentarza. Wiele osób myli tutaj ślub z weselem i dlatego się upewniam czy dobrze cię rozumiem. Ręczniki ładne są w Home&you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda 221
co się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka z uchem
ja bym nie chciała dostać w prezencie ślubnym pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przyszła panna młoda 221
a co cie to obchodzi co ona z tymi ręcznikami zrobi? nie takie było pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda 221
odpowiedzi udzieliłam ale zadałam pytanie chyba od tego jest forum jedni pytają drudzy odpowiadają i tak się rozmowa kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się zaczyna kolejny tasiemiec co wypada a co nie. Ręczniki be tylko kasa ale nie mniej niż 1000zł. I tak w koło Macieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri kiri kri
Nieprawda. Owszem kasa lepsza niż pościel czy ręczniki. Ale jakie 1000zł??? Mnie by ucieszyło bardziej 100 zł niż pościel warta 200. Czy cokolwiek innego z prezentów. Bo nic do domu mi nie potrzeba i kolejna para pościeli czy ręczników jest zbędna. Będzie to na dnie szafy leżeć i leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kwestionuje, czy ręczniki z pościelą są lepsze czy grosze od pieniędzy. Uważam, że jest milion innych lepszych i bardziej oryginalnych prezentów, ale to inna kwestia. A kasa wiadomo jest wygodnym prezentem dla młodych. Tylko wkurza mnie, że ten temat jest wałkowany w co piątym nowym temacie. ileż można? Wciąż na nowo? Młodzi wolą kasę to pewne na 100% koniec kropka. Są ludzie którzy nie uznają dawania pieniędzy (nic do rzeczy tu ma stan majątkowy tych osób) koniec kropka. Jak każdy przyjmie te dwa fakty za pewnik skończą się głupie dyskusje i ciągłe przekonywanie, obrażanie i wyzywanie jednych i drugich. Koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy rzeczywićsie
fajne ręczniki to In Love firmu Greno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlmaR
Zapraszam na stronę www.almarsklep.home.pl Polecam ręcznik Zefir . Produk POLSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
kolejna co che na młodych zaoszczedzic...ehh Tez bym wolala dostac 100zł w kopercie od rodziny 4 osobowej niz jakas wymyslna posciel co moze i kosztowala 500zl ale moze byla w promocji w bierdonce i kosztowala 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka co
a ja myślę że mamy tu do czynienia z reklamą. Co to są SUPER ręczniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chore chore chore! sobie du.pe podetrzyj tymi recznikami, lepiej kup wino czekoladki i daj im 150-200 zl niech sobie kupia sami co beda chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj jak czytasz
Doskonałej jakości ręczniki dane w prezencie to naporawde świetna rzezcz. Dostałąm taki komplet trzech ręczników z monogramami z niesamowicie grubej bawełny frote. Dałąbym wiele by móc dziś znów takie kupić. maja 10 lat i sa w dioskonałej formie. Jeden mały wazy tyli ile ręczniki kąpielowe w supermarkecie przeswitujące pod lampą. Prezent z reczników przez duże R to świetna rzecz. Taki komplet kosztyuje koło 300-400 zł i dla osoby mniej zamoznej, niebliskiej świetna sprawa na prezent. I bardzo sie mylisz przyszła panno młoda wypisując takie bzdury. Ale żeś jeszcze przyszła i noedoświadczona, wybaczam niewiedze. Kiedys docenisz wiele spraw, które obecnie oceniasz po pozorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×