Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ehhh nie wiem co im kupic

Gdzie można kupić fajną pościel i super ręczniki na prezent ślubny? prosze pomóż

Polecane posty

Wszystko jest potrzebne: i żelazko, i ręczniki, i pościel. Tylko jak się dostanie 3 żelazka i po 5 kompletów ręczników i pościeli, a w domu też już się ma te rzeczy, to nie bardzo wiadomo co z tym robić. W rezultacie goście wyrzucają swoje ciężko zarobione pieniądze w błoto, a Młodzi zostają w praktyce bez prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lista weselna ?
czy to już nie funkcjonuje : lista weselna ? Młodzi wskazuja czego potzrebuja lub po psortu mówią o tym pytającynm gościom (ja tam miałam), dlatego jedni zrzucili sie na wybrany przez nas TV inni mikrofalówkę, jeszcze inni wypasione żelazko, niektórzy dali EURO, bo o to poprosilismy (wyjeżdżalismy za granice w podróż poslubna). Jesli u was się tego nie praktykuje, zawsze będa prezenty nietrafione, tego sie nie da wyeliminować, a zmusic ludzi do dawania kasy sie nieda jesli nie zapytają młodych wprost co jest im najbardziej potrzebne. I jeszcze jedno ... prezenty w dobrej jakości nawet jesli powielone zawsze sie przydaszą. Np. nieszczęsne ręczniki, których w 3-osobowej rodzinie trzeba miec przynajmniej 10 (bo basen, bo mycie głowy, bo trening, bo cos tam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde chcesz dac posciel i reczniki? przeciez takie rzeczy maja wszyscy. nie lepiej dac kase zeby sobie mlodzi sami kupili to co im potrzeba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli-za
Ja podzielę się tym. Będąc we Francji kupiłam komplet narzuty na łóżko marki Puimishon.To jest narzuta, plus cztery poszewki na poduszki. Pościel haftowana, materiał bardzo wysokiej jakości. Ostatnio szukałam tego w Polsce na prezent ślubny. Macie rację pościel jest jednym z najlepszych prezentów. Udało mi się znaleźć tę markę po miesiącu poszukiwań. Polecam Wam! Wzornictwo oraz komplety możecie znaleźć na stronie www: www.puimishon.pl strona ostatnio pojawiła się u nas w Polsce! Komplet jest pakowany w kosz wiklinowy w foli ozdobnej. Istnieje możliwość doboru kolorów. Ja zamówiłam bezpośrednio przez telefon ze strony internetowej przez polskie biuro, wtedy wyszło chyba taniej niż w sklepach stacjonarnych. Przez telefon powiedzieli mi, że produkty Puimishon można znaleźć w Wawie i Wrocławiu...Świetny prezent, Polecam Wam...orginalny i zupełnie coś innego i pięknego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po miesiącu poszukiwań?
miesiac w wyszukiwarke wklepywałaś? weź sie nie kompromituj z nieudolna reklamą tego badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
ja nie daję pieniędzy bo niby czemu mam dawac? bo taki jest zwyczaj? Wesele nie musi sie zwrocic,ani tez nikt nie sprzedaje biletow wstępu.Wiadomo ze kazdy chcialby tylko kase dostawac,a mi ona z nieba nie spada i nie bede rozdawac.Kupie prezent taki jaki uwazam a jak sie komus nie podoba to niech powie mi to w oczy,wtedy go zabiore i nie wejde na sale bo szkoda mojego czasu na blaznowanie przed takimi nowozencami-bandą pajacow co tylko by koperty zebrali i wypad.Poscieli akurat bym nie kupowala,bardziej bym sie zorientowala czego w domu im brak, moze np. mikrofala lub expres do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli-za
Racja praktyczne prezenty są najlepszym pomysłem. Tym bardziej, że ślub i wesele wiążą się z dużymi kosztami dla nowożeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli kupujesz posciel, to upewnij sie jakiej wielkosci jest ich koldra, bo co jesli maja king size a ty I'm kupisz double

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam zakupy sklepach internetowych. Tam często można znaleźć fajne rzeczy i produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. A przy tym można natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaWszędobylska
Ja cieszyłabym się z prezentów, ale takich, których nie wyrzucę za kilka lat, np ręczniki się zużywają i nic z nich nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??
ale pieniądze też się szybko "rozejdą" . My z mężem dostaliśmy ręczniki w prezencie ( od osoby która była tylko na ślubie, na weselu jej nie było) i akurat uważam to za bardzo dobry prezent. Nawet jeśli ktoś ma już w domu ręczniki to wiadomo że z czasem wymienia się je na nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??
ale pieniądze też się szybko "rozejdą" . My z mężem dostaliśmy ręczniki w prezencie ( od osoby która była tylko na ślubie, na weselu jej nie było) i akurat uważam to za bardzo dobry prezent. Nawet jeśli ktoś ma już w domu ręczniki to wiadomo że z czasem wymienia się je na nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu szukała ręczników
a tam ja mam lepsze;D moje ostatnie wynalezisko to klubznizek, boje się że się uzależnię od tych zniżek na zakupy online. Miałam kupić ręcznik dla męża bo narzekał, znalazłam fajne tanie reczniki http://www.klubznizek.pl/szczegoly/1869/39-zl-zamiast-79-zl-za-wiszacy-obrotowy-organizer-z-3-polkami-i-24-kieszeniami-do-przechowywania-butow-torebek-i-innych-akcesoriow-z-przesylka-w-cenie-kuponu-Zrob-porzadek-w-swojej-szafie i niby zaosczędziłam bo w sklepie jeden by kosztował z 70 zł:D a ja mam 3 za 90 zł:D mąż dalej krzyczy ale już nie jak się wyciera;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola74
Pościel to nie wiem, ale polecam ręczniki Advertex, konkretnie model Egyptian w gramaturze 600. Choć dla niektórych może być nieco za gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka22
Jak ma być dobrej jakości z porządnych grubych tkanin to tylko pościel z Czerwonki firma ,,Flankor" się nazywa. Polecam Serdecznie. Najlepsza pościel jaką kupisz i posłuży przez lata, ceny bardzo zachęcające bo kupujesz u producenta. I nie kupuj w marketach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tymi prezentami, bo to bezsens. Nie lepiej dać pieniądze? Wydaje mi się, że to wygodne rozwiązanie zarówno dla gości, jak i młodych. Oni sami najlepiej wiedzą czego potrzebują. A skąd niby wiecie jaką oni mają kołdrę i poduszki? Chodzi mi o rozmiar. My z mężem np mamy 200x200 i co bym zrobiła z takim kompletem np. 150x200? Jeszcze raz podkreślam, bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wolałam prezenty, przynajumniej mam jakas pamiątkę. Pieniądze mamy, więc dla mnie taka koperta z kasą była bezosobowa. Oczywiście większośc dała nam pieniądze, ale niektórzy się wysilili i do dzisiaj mamy prezenty od nich. Komplet ręczników z Home&You- polecam, mamy do dzisiaj. Ciotka dała nam przepiękny zegar, cudeńko z kryształkami- zawsze taki chciałam mieć, widac słuchała, co mówie na różnych spotkaniach rodzinnych :) A od brata dostaliśmy...szlafroki- też do dzisiaj używamy. No i przepiękną lampę- w stylu art deco! Wymieniliśmy sobie w końcu plafon w salonie:) Tak więc nie potepiajcie idei prezentow, bo nie wszyscy młodzi tylko na kasę są nastawieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękne komplety pościeli mają w home and you, dostaliśmy jeden w prezencie, byłam pod takim wrażeniem ze drugi kupiliśmy sobie sami, koszt: jakieś 200 zł, ładne komplety ręczników tez mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam fajny brand polsko-niemiecki Evencki - www.evencki.pl! materiał sprowadzaja z Włoch i Belgii (wysoko-jakosciowa bawełna egipska i len) i szyja dowolne komplety, rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka65
najlepsza posciel jest z Tuchos. Jeśli zależy Ci na kompletach, które bedziesz miała na kilka lat, to mogę reczyć za ich jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×