Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
raz byłem na takiej imprezie , same dziewczyny , kilka lat temu , seksu nie było ( może dlatego jeszcze żyję ) ale ubaw był jak mawia SeLa - setny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
wiesz Paloma jaka ona wyposzczona po tej trumnie ? :) ale wolę czarownicę !!! co to za sztuczki jeśli można być ciekawskim ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
puszcza białowieska ??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dowiesz sie, póki nie spróbujesz :) ale, jak powiedział pewien pan do pewnej pani na pewnym filmie: uważaj, zaspokajanie wyszukanych pragnień zabija apetyt na zwykłe doznania. co racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę robić zupę z muchomorków na żubrzym sadełku. moja chata na kurzej łapce się trochę przemieściła, i czuję ze zaraz nie będę miała internetu. na razie :) do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
no to na razie , nie wiem czy do wieczora czy do jutra :) czy zaraz jeszcze coś napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
zwykłe doznania są jak dobre maniery , jak ktoś do nich przywyknie nic ich nie zabije :) a wyszukane pragnienia przecież nie zdarzają się za każdym zakrętem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Paloma , nie ma wyjścia , tak zareklamowałaś swoją chatę w tych zdrowych płucach chorego kraju , uśmierciłaś żubra by zrobić zupy muchomorowej że ja proponuję spęd u CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!nie masz wyjścia , każdy bierze materac i zwalamy do Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
przykro mi ale na forum przybywa czekoladek , tęsknotek ,ixów a zero facetów !!! nigdy tego nie zrozumiem :) nie pomogę wam dziewczyny w uzupełnieniu menu w faceta po bretońsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obaw, jest ci u nas dostatek jurnych autochtonów, z wielką ochotą zabawią miastowe kobitki :) z obupólną korzyścią! \"taka ładna pani, a do nas ani ani\" mój ulubiony tekst z siekierezady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
siekierezada ? :), to może nie białowieża tylko bieszczady ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
autochtonów :) niezłe określenie ! ale gwarą mówią czy po Polsku ? zanim zaczną działać żeby choć troszkę w dyskusyję się włączyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
wrócę do horrorów internetowych spotkań , macie doświadczenia jak z tych filmów ??? czy o coś innego chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani białowieża ani bieszczady, jeśli o siekierezadę się rozchodzi. ale - klimat drwalowsko - męski chyba taki sam w calej leśnej Polsce (ech...co to za chłopy, te drwale. mój pierwszy sen erotyczny miałam z drwalem, który w kaloszach i z siekierą wszedł do salonu i siłą mnie oderwał od fortepianu hehe)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Ja bez doświadczeń... Internet pobudza wyobraźnię która czesto deleko od realu:( Dlatego często spotkania zapoznanych w necie sie nie udają:( Na mnie najbardziej działa kontakt wzrokowy, niby przypadkowy dotyk i zapach mężczyzny:) A co na Was działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
No i jeszcze dwu dniowy zarost, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika! w moim przypadku dwudniowy zarost odpada, mam później zaczerwienione policzki przez trzy dni (cholerna księżniczka na ziarnku grochu) ale za to działa na mnie męski głos, najlepiej jeśli ma aksamitny i głęboki tembr.. i moze się to wydawać dziwne, ale to chyba mój fetysz, żeby mężczyzna nie popełniał błędów ortograficznych :) a co do przenoszenia znajomości z wirtualu do realu, to mam takie doświadczenie jak królewna śnieżka w kama sutrze. no,a le kiedys musi byc ten pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Seksowny głos? O taaak Number 1 Michał Żebrowski mmmm Michał Figurski mmmm A Linda? Boguś Linda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Zły mężu a jak brzmi Twój głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
A potem przeszedł do konsumpcji mnie? Tak chciałabym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do autochtonów, to ja nie wiem, czy oni gwarą czy po naszemu, wiem na pewno że są to bardzo konkretne chłopy i sie nie ceregielą, najwyżej śledzika postawią do wódeczki ;) i przytulą w tańcu. heh uwielbiam te klimaty ciekawe co by freud na to powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły nikt
zostałem przechrzczony na zły nikt , dewoty napadły na mnie , od opalonych karków w białych kozaczkach wyzwały i na mongolię wysłały :) wracam do domu !, to było gorsze od bijatyki na bałutach :))) nie uwierzycie , mam się przenieść na forum o ostatniej przeczytanej książce :) czy ktoś czytał ostatnio dzieci z bullerbyn , chętnie wypowiem się na forum ,:) spociłem się , idę po kalosze drwa narąbać bo się zdenerwowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły nikt
nie wiem jaki mam głos , nie wsłuchuję się :) ale lubię wiejskie zabawy gdzie się pije z kielona po nutelli i tańczy wtulony w kobietę do świtu :) w między-czasie co nieco konsumując :) nie koniecznie śledzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły nikt
teraz jestem już tylko tutaj :) jakaś szmata zaczęła pisać ośmieszające mnie teksty pod moim pseudo mam nadzieję że tu się nie wpieprzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak się zdenerwujesz, to się tak dużo uśmiechasz? :) i zaszczuły lisa mądre i stonowanie, oraz wartościowe dziewczęta z kafeterii... a ktoś mi kiedyś wsopminał o ściganiu się z najmądrzejszymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×