Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość Monika bryka
SeLa jeśli ten Twój, nawet dla dzieci nie jest dobry, to wal go dziada w podbrzusze...:) Niech sie goni drań! Dla mnie wazne jest ze moj mąż i syn sie uwielbiają , choc mały na niecałe 2 latka. Nie wiem na co Ty czekasz, nie chcesz być jeszcze szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Kto z was wyśle mi swoją fotke:)? Lubię widzidzieć z kim rozmawiam:))) Ja spod Warszawy, więc rozrzuceni jesteśmy po świecie, ciężko by było o spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie inaczej :) mocne bałuckie geny niezbędne do przetrwania w miejskiej dżungli. a jeśli biłeś się z bałuciarzem to do wyobrażenia Twojej osoby dołączam złamany nos! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
gdzieś ostatnio wyczytałem , chyba nie na naszych super-forach że im lepsze wykształcenie tym bardziej finezyjny seks :) a artystki , znam ale młodsze sporo odemnie :) fajne dziewczyny !!! szkoda że doktoratu nie zrobiłem ( a raczej nie szkoda tylko nie dał bym rady :) SeLa , wsiadamy w pociąg rano balanga do wieczora i do domu , nikt nie ucierpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
złamane nosy są sexy ;) znam jednego takiego z nosem połamanym niezłe ciacho z niego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
ha! jak zniknę na cały dzień może nie zauważą najwyżej powiem że na szkolenie jadę ale wtedy nie w szlafroku a na galowo przyjadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do ...
Monika ponoć szczęście to dobre zdrowie i zła pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do ...
spotkanie miało się odbyć in koguto bez żadnych fotek naprzód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli doszłoby do spotkania, to ja zabiorę moją radziecką kamerę 16mm kupiona osattnio na allegro, i będzie to preludium do pełnometrrazowego filmu i Seli i Zlym plus cala reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do ...
taak nakręcimy Małą Moskwę II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie spotkania w realu ludzi ktorzy poznali się na necie nie wiedzieć czemu mi sie kojarzą troszkę z horrorami... warto to nakręcić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do ...
o! to raczej teksańska masakra piłą łańcuchową III wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja mogę być zły choćby z tego że facet jestem a kobitki złe z natury nie są , widziałyście horror za złą kobitką ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do ...
yhym to było cos o tym że mamuska mordowała wszystkich wokół którzy przeszkadzali jej rodzinie ale nie wiem czy to horror był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
SeLa pewnie mi zaraz znikniesz bo chyba do 15 pracujesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
pamiętam to :) czarna komedia to była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam, o takiej jednej pani co chciała zaszkodzić jednemu zielonemu ogrowi, i udawała dobrą wróżkę ;) a na marginesie, zawsze intrygowały mnie postaci złych czarownic w bajkach, i złych królowych. okazywalo się, że zawsze za ich złem stala niespełniona miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Monster tam dziewczyny były w sidłach zła, choć złe same w sobie nie były...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dzięki Paloma , teraz wiem czemu teściowe są takie a nie inne - wszystko wina niespełnionej miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
no i dalmatyńczyki , tam zła baba była :) ale to też nie horror ...chociaż , pamiętam - gatunek , pamiętacie to był horror z fajną laską co z facetami spała a później ich zjadała :) żeby tylko dziecko mieć :) ...życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Zły męzu w towarzystwie samych kobiet czujesz sie jak ryba w wodzie, ale moze jakas jeszcze męzska istotka by się nam przydała...? Przecież nie dałbyś nam rady sam jeden w realu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Monika - która strona Warszawy ? :) a Paloma ? Łódź , czy dałaś sobie spokój z tym miastem demonów ? :) a wkurzona żona skąd jest jeśli można spytać ? :) i oczywiście fanka - załorzycielka :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
miało być bez fot i oczekiwań :) fajnego kumpla mam , wezmę go !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, ze u kobiet zawiść i złość wiąże się również z zerkaniem w odwieczny atrybut kobiety - lusterko. czas nie jest łaskawy dla urody kobiet, więc biorą sprawy w swoje ręce i warzą mikstury z muchomorów, botoksów kiełbasianych jadów, wklepują to w swoje więdnące, a niegdyś piękne i jędrne dekolty. dlatego warto mieć przy sobie meżczyznę zapatrzonego w osobowość i wewnętrzny żar kobiety, a nie takiego, co liczy każdą nową zmarszczkę swojej żony. uwielbiam patrzeć na starsze, zakochane małżeństwa, niestety, na 20 które znam moze 2 są nadal szczerze spełnione i szczęsliwe. to sie czuje :) mi jeszcze trzydziestka nie uderzyła, i na razie odpowiada mi stan rzeczy taki, jaki jest. ale nie jestem zdeklarowną singielką i mam nadzieję, że kiedy nadejdzie moja zlota jesień będę mogła ze swoim starym pojechać na rowery do lasu, pokłócić się na temat artykułu w gazecie, zrobić razem obiad, pograć w karty. i pytanie się rodzi: lepszy byłby seks ze śliczną niewinną księżniczką, która cale swoje życie przespała w kryształowej trumnie, czy z piękną czarownicą, która zna diabelskie sztuczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×