Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość fanka Seli i Zlego zalozycielk
i znow zostalam zmuszona do odezwania się - a postanowiłam być cichutko i 'obserwować' moich bohaterów. Padło pytanie skąd jestem, a zatem jestem z pięknego miasteczka o nazwie Bochnia, klimatycznego, ciepłego, z najpiękniejszym cmentarzem żydowskim świata. Obecnie jednak przebywam w UK, więc jeśli doszłoby do Waszego spotkania (na co mam nadzieję) niestety będę uczestniczyć tylko myślami i prosić byście za mnie wypili, a poźniej dowiem się wszystkiego tutaj (prawda?) Pozdrowienia z szarego miasta nad szarą rzeką i z masą szarych fabryk. Już się zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja się wkurwiam tylko chwilowo :) nawet jak z żoną mamy "wymianę " zdań to się uśmiecham co ją wprowadza w jeszcze większy szał a mnie w atak śmiechu , no nie mogę patrzeć na nią jak się tak brzydko marszczy i brzydkich słów używa. moje kości szczękowe po bijatyce bałuckiej tak się ułożyły że jak się nie uśmiecham to mnie wszystko boli :) pozdrawiam wszystkich :))) co do forum , to nie mam szans jak ktoś pisze za mnie , to jest jedyny sposób którym można mnie załatwić , moja ahillesowa internetowa pięta :) dobrze że tylko to na internecie możliwe bo w realu włożenie cudzych ust w moje ma już inny , bardziej przyjemny charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
no i mamy liczbę 9 , ktoś się zna na numerologii ? , ja jestem 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uśmiech to rzeczywiście broń apokaliptyczna w kłótni z jakimkolwiek nerwusem. ja lubię, jak nerwusy zaczynają tupać i ściskają piąstki, a z ust toczą pianę. są wtedy tacy pocieszni - jak się wtedy nie uśmiechać ;) chociaż, czasami, ogarnia mnie gniew sprawiedliwego, i wtedy nie ma zmiłuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Witanko:) Śmiech w takiej sytuacji to ignoracja, w rozmowach z moim mężem często śię smieje:( Jak widze młode pary na swoim slubie to mysle tylko o jednym: po co wam to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
a gdzie Selę wywiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
a mnie zal tych nerwósów... sama czasem jak nie wytrzymuję to nim jestem:( Ale to zdrowe, nie dusić w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę, zamiast się na kimś wyżywać, iść i w przestrzen wyrzucić. krzyczeliście kiedyś na całe gardło? nic tak nie oczyszcza z nadmiaru negatywnych emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Ale czesto to nic nie zmienia, lepiej być szczerym w 4 oczy, a co z tego ze wykrzyczysz do tych dzrzew? Mnie to nie pomaga ... Jak mi cos lezy na watrobie to mówię o tym (oprócz tesciowej, nie ma mowy o szczerosci) Detox duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no może oprócz przerąbania metra sześciennego dębu tudzież grabu - wysokokaloryczne, zbite drewienko, w sam raz do kominka na długie zimowe wieczory w sercu puszczy :) zmęczenie fizyczne po intensywnym wysiłku - super stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja się praktycznie nie wkurzam , czasami jak mi kochanie coś walnie lub odwali jest mi przykro i tyle , muszę wtedy fizycznie się wyżyć , bieganie lub siłowe ćwiczenia :) kilka razy wrzasnąłem ku drzewom ale wystraszyłem się tego co usłyszałem , nie ma już takich demonów które coś takiego z siebie wydają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, bez dwch zdań trzeba prędzej czy później pogadać. ale komunikacja wychodzi lepiej kiedy ma się czystą głowę i spokojne nerwy. wygrana dyskusja smakuje lepiej na zimno, tak jak zemsta, podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Ja wtedy zabieram sie za sprzatanie domu, wszystko fruwa a ja klnę na wszystko co mi stanie na przeszkodzie , niczym jak w "dniu świra" A zaraz potem ogarnia mnie smiech i łzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Zły mezu a coś wykrzyczał? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, temat głosu który wczoraj zagailiśmy jest niezwykle ciekawy. wpadła mi kiedyś w ręce pewna książka o emisji głosu, napisana przez terapeutkę zajmującą się ludźmi, którzy nie akeptują dźwięku swojego głosu. okazało się, że ci, którzy nie lubią słuchać samych siebie, mają problem z samoakceptacją. terapia polegała wlaśnie na zbudowaniu relacji z samym sobą. po kilku miesiącach tym ludziom nie tylko zmieniał się głos (obniżony, aksamitny, miękki), ale odkrywali w sobie wokalne możliwości, o których nie śnili wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
to było coś jak tyranozaur z parku jurajskiego :) ja na szczęście lubię swój głos i śpiewanie też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
bardziej piosenki poezji śpiewanej niż arie operowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, a może niech każdy z nas prześle linka do czegoś, (muza, stronka internetowa), co go bardziej określi na tym naszym forum. jakis smaczek bardziej w temacie każdego z nas? bez odkrywania twarzy, imion i innych tajemnic... :) ciekawe czego słucha ostatnio Monika, Sela, Zły Mąż i reszta gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Jest fenomenalny, mam ciarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
a znacie claude challe space sex? Polecam na wieczór we dwoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×