Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
cześć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was w łodzi jest raj materiałowy, my mamy w okolicach taki jeden super sklepik, maleńki jak domek stróża, a siedzą w nim dwie starsze panie, materiałów jak w sklepach cynamonowych, zajdę tam, powęszę po drodze do kosmetyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste, wszystko na jedno kopyto a ten płaszcz z hong kongu mógłby byc tanszy, w końcu szyty przez tanią siłę roboczą która tych pieniędzy na oczy nie zobaczy :/ to komu ja płacę za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais anais
pogoda dzisiaj taka erotyczna moja twarz odbita w oknie w oczach mam drzewa, na czole chmurę perłowy mrok chwilowo zmieniłam swoje imię chwilowo mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
beżowy - tak ! ;) pamiętam Anais - perska bogini miłości . pozdrawiam niedzielnie . i idę na pola . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałyśmy z Małą o kolorach. powiedziałam jej, że zielony uspokaja, (mam oliwkowozielone ściany w pokoju), czerwony pobudza, pomarańczowy rozwesela. Mała na to: a nieprawda, bo od zielonego też mi się chce skakać! :):):) witam niedzielnie chybabym się zaziewała dzisiaj na ŚMIERĆ bez mojej M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
pozdrawiam wszystkich którym chce się skakać od zielonego ;) jadę pobulderować !!! taki wiosenny - zielony- faktycznie , na mnie też działa pobudzająco i rozweselająco ! niebieski raczej mnie uspokaja - morze i niebo . czerwony intryguje - lubię u dziewczyn czerwone sukienki . do jutra!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma i Mała
dzień dobry panie bobrze! jak się pan ma? bardzo dobrze. a pani? ja...do bani. ;) c.d.n. - dopisujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma i Mała
my już nie damy rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
.....do bani ? gdym mówił że okno zamykać gdy wieje że buty zakładać bo zimne są knieje to pani że miłość się sama ogrzewa, że do tego kominka nie kładzie się drzewa teraz pani się musi nałykać syropu a kochaś odstawka - - przynajmniej pół roku ! a morał z opowieści to przypowieść dobra nawet w kwestii miłości słuchaj pana bobra ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
zapomniałem : ...dzień dobry !!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja okno otwieram tylko wtedy gdy wieje i me buty wnet zrzucam kiedy mróz skuje knieje panie bobrze pan wie dobrze że natury pan nie zmieni a pan chce mi zamknąć okno wcisnąć w buty.... panie bobrze pan zrozumieć musi dobrze że bania to rodzaj wanny... ...a nie narzekania panny ;):):) dzień dobry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
królowa śniegu !!!!!!!!!!!!!!!! ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
i tu rodzi się nauka bóbr na żonę bobra szuka bo z królową śniegu odpada w przedbiegu ;) jak tam poniedziałek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
los i życie bobra tylko w rękach poety a poeta bobrzewiu nie odda królewny niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąz
w sobotę pojechałem wymienić opony na zimowe podjeżdżam do wulkanizacji widzę , że sporo osób czeka podchodzę do typa który wygląda mi na herszta i pytam : " panie - warto czekać ? " o on mi na to " panie ! - całe życie , całe życie !!! " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
i obie siostry lwice zniknęły;( jakieś polowanko ???? ;) a i fanka założycielka chyba też zbulwersowana bo zły się fascynuje Palomą a nie SeLą a tytuł inaczej gada co tu poradzić - zły słowem tak nie dogodzi jak realny kochanek od spóźnień pracowniczych ;) pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale w końcu wymienili Ci te opony czy nie? ;) a i owszem, byłam na polowanku, upolowałam śliczne buciki zupełnie niepraktyczne, ale kto powiedział, że bucik praktyczny być musi? ;) ważne że śliczne. no i u kosmetyczki byłam, obgadać nie cierpiące zwłoki sprawy tego świata. w ogóle to na świecie i życiu najlepiej znają sie: kosmetyczki oraz fryzjerki. ;) polowanie zaliczam do udanych, wciąż szukam płaszcza. mam bardzo trudny gust, jeśli mogę tak powiedzieć. ... dlatego nigdy, ale to nigdy nie biorę mężczyzny na polowanie. dziwię sie babkom które ciagają swoich wybranków, tylko po to, żeby im jęczeli i wywracali oczami: \"Kotkuuuu.... tamto było ładne, chodź juz. tak, to też jest ładne. przecież już masz takie same buty...\" chyba robią to chłopakom za karę. ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma lekarstwa lepszego nad pieszczoty Kochanego. więc kiedy jęczysz w amoku (dopuść go do swego kroku) heheeh ja tego nie powiedziałam, wymknęło mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tak nie zbija gorączki jak ukochanego rączki ;) z brzechwy wskoczyłam na reja ...jakkolwiek to brzmi ;) jaby nie było, jest miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×