Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
ciekawe jak nas widzą inni wirtualni wędrowcy /:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
realnie bywam Sfinksem bo zamiast słów niejednoznaczne znaki daje moje ciało najpiękniejsze narzędzie mowy i porozumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
bez wirtualnych portretów !!!! ... mnie korci aby Cię poznać naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście j e b n i ę c i
chyba to myślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
mała miniaturka ale jeśli chodzi o mnie to się zgadza !!!! MóWIę ZA SIEBIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
myślę że ludzie lubią internet bo czują się tu nie zagrożeni wolność gdzie zawsze można się wylogować jak nie pasuje w życiu trzeba się starać trzeba podejmować decyzje to są moje doświadczenia - spotkałem w realu kilka kobiet dla których mógłbym oszaleć i myślę że one dla mnie też najtrudniej jest jednak zostawić to co się ma nie potrafię żyć na dwa fronty , mieć np kogoś jak SeLa - na boku ;) i jednocześnie wracać do domu i się uśmiechać nawet wiedząc że żona tak robi , jest mi ciężko - na siłę bo dla mnie czyste sumienie to też jeden z ważniejszych elementów szczęścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
czym jest niebezpieczeństwo ????????????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
ciekawe jak nas widzą inni wirtualni wędrowcy? chyba jednak nie zły nie kuś bo się wysypie worek śmieci nikt się nie przyłączy i nie pogada jak człowiek tylko będą skakać jak wesz na grzebieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
troszkę mnie nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
tych forów i tematów jest tak dużo że tylko przez przypadek ktoś zagląda ja akurat zajrzałem na kafeterię bo mam pocztę na tlenie a przecież są dziesiątki innych portali na których jest tysiące for co w sumie daje dziesiątki tysięcy tematów jak nasz:) kogo obchodzi Zły mąż ????????????????????????????????????? jeśli nie Was to nikogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
no to - do kiedyś niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy ze troszkę Cię nie będzie? przypomniał mi się prosiaczek który "trochę pękł balonik" dla kłapouchego na urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
pa to pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
nie wiem jaki Paloma chciałaś stworzyć swój wizerunek na naszych stronach wiem tylko jedno że na mnie zrobiłaś i robisz niesamowite wrażenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to przelecisz nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dlatego lubię pisać na forum wspaniały trening przed prawdziwym życiem gdzie ludzie podkładają świnie podpisują się pod twoimi zasługami i dopisują cię do swoich porażek tyle tylko że ja już to znam ;) ;) ;) najpiękniejsze jest jednak to że nikt nie wie co ja wiem i co na kogo mam dlatego mnie nie tykają chodzące cienie wróbli bo ja jestem strach na wróble ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
najlepsze na internecie jest wiecie co ;) dobry temat na doktorat z psychologii !!! to że człowiek jest bardziej zazdrosny o konkurencję netową niż realną .nie ppoojjeebbaannee ???????????????? nie wkurwia mnie to że dziewczyna ma kogoś w realu tylko to że ktoś tu próbuje mi się wwjjeebbaaćć z tekstami ;) w realu mogę pojechać , strzelić gonga , pogadać , nawet spojrzeć w twarz - tu jestem bezsilny , mam tylko małe śmieszne literki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
choć z drugiej strony pytanie do SeLi - gdyby Twój mąż się dowiedział o koledze i nawet dałby gonga - coś by to zmieniło ??? chyba nie często o tym myślałem , co zrobię jak się dowiem o zdradzie i jak odkryję kto to tak naprawdę to nic to nie daje . co za różnica czy jest wyższy , rudy czy bardziej przypakowany ani mniej ani bardziej nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jedyny Sfinks jakiego kojarzę - ten z Egiptu nie ma nic wspólnego z ruchem ciała leży sobie nieruchomo fakt - nic nie mówi nazywają go "ten który przwlókł strach" albo jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
i tak to ze mną jest wolę pisać tu z nadzieją że ktoś to kiedyś przeczyta niż pójść się urżnąć do podmiejskiej knajpy. gdybyśmy byli sąsiadami kolegami - koleżankami z pracy pewnie przechodzilibyśmy obok siebie mówiąc dzieńdobry i to wszystko nawet byśmy nie mieli okazji poznać się tak jak teraz tu. ludzie się siebie boją widzę to w ich oczach powierzchownie opowiadają dowcipy o seksie bo są najbezpieczniejsze , ponażekają na szefa ,na prezydenta miasta bo kanalizacji nie zrobił . ale nie opowiadają sobie snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do- no to przelecisz następną
a która była wcześniej ? zły mąż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
........ .................. به امید دیدار .................. ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od_skocznia
No właśnie, bo do opowiadania snów to trzeba być bardzo blisko lub bardzo daleko :) Prawda Zły Mężu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15921575160716161585
wolę blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
teraz wiem co znaczy ten szyfr ;) ;) :) ;) ;) :) ;) faktycznie miałem omamy !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×