Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
co do genów to fakt: jedna babcia krawcowa , druga babcia kierowniczka sklepu odzieżowego , dziadkowie - mistrzowie przy krosnach ;) rodzice nic a nic z odzieżą - służba zdrowia i budownictwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja- rodzina lekarska od kilku pokoleń... nuudaaa ;) ale za to chowałam się niczym budda w pałacu zanim nie wyszedł do prawdziwego świata, do czasu kiedy nie zmieniłam nazwiska po slubie nie miałam świadmości czym jest Polska Służba Zdrowia, i jak traktuje się w szpitalach szarego obywatela :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jeśli chodzi o służbę zdrowia i prawników to w Polsce trudno się wyrwać z takich genów - bo w sumie dlaczego ?????????????? żyć nie umierać ;) ciekawe czy dzieci księży też zostają księżmi ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyl bije skrzydłami o okno. myślisz, ze powinnam go wypuścić na słońce i pewną śmierć z zimna? wolność i szybka śmierć czy powolne umieranie w cieple? (no, chyba ze Rysiu zalatwi to raz dwa) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak się wyrwałam, bo od kiedy pamiętam bylam ukochaną czarną owcą w rodzinie. moje kuzynki owszem, pokończyły medycynę. ale to nie moja broszka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tato mnie skrzywił swoim renesansowym podejsciem do życia. cieszę się, że w dzieciństwie to on był njawazniejszą postacią w moim zyciu, a nie praktyczna Mama z drugiej stony, świat medycyny stracił mnie na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale moze to wyjdzie pacjentom na dobre :) byłąbym szaloną panią doktor w lateksowym fartuszku i z wielką strzykawką ...zagalopowałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
słabo mi pani doktor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
motyl - słońce i śmierć na wolności !!!! ja będąc motylem tak bym chciał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jak ostatnio byłem u dentystki też kazała mi się rozebrać i mówiła że może boleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
zaraz , zaraz - chcesz użyć strzykawy ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
no powiedziała - zdejmij ten śmieszny płaszczyk przecież się spocisz ;) a później - sama wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wuja ginekologa, ile się już nasłuchałam o pacjentkach :) jak przyjdzie młodziutka slicznotka do gabinetu, to trudno zachować kamienna twarz. szybciej z kamienia jest inna częsć ciała ;) natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dentystki tak seksownie zakładają rękawiczki ;) tyle było z seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moja wybujała wyobraźnia podpowiada mi takie obrazki, że nie chce mi się wierzyć, ze Ty i ta dentystka...mogliscie...cos takiego... no no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hm teraz widzisz, dlaczego mój ex narzeczony, którego ideałem jest czysta subtelność, miał ze mną nie lada problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
wujek ma niezłe galerie do podziwiania - od romantyzmu po awangardę ;) czasem się coś z baroku trafi ;) ale nie zazdroszczę tak tylko patrzeć to można fijoła dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rozśmieszyłeś mnie z tym tylkopatrzeniem :) śmiesznie ale wujek ma super ciotkę malina, ambrozja, klasa, szaleństwo w jednym. też pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
znam jednego ginekologa z żoną endokrynolog to nie oni ??????????????? z łodzi ;) pomiędzy 35 a 40 ;) no niestety ( DLA MNIE ) - Twoja małpka daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
nie wierzę że jak fajna dziewczyna wejdzie na badania czysto okresowe to się może na robocie skupić ;) jakiej by nie miał żony !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
przeraża mnie tylko to że jest przekazywane tylko słowem pisanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×