Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

pod kopułą że niby w porządku czy o inną orkiestrę Ci chodzi ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę coś ustrzelić do żarła :) prawdziwemu chłopu naleśnik z dżemem tylko zmysły wyostrza na prawdziwą zwierzynę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat dorosłych mnie nie fascynował bo ja zawsze byłem najstarszy . pierwszy poznał świat fajeczek , tanie winka , dziewczyny w domu prekursor rodzinny to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a weszłoby Ci teraz tanie winko? ;) zastanawiam sie, jak to kiedys było możliwe, żeby młode niewinne dziewczę takie jak ja piło z gwinta bełcika i oblizywało sie ze smaku ... bełty szły jak woda hehe nad rzeką, o zachodzie slońca, wchodziły najlepiej... po zachodzie też ale wtedy- było z kim pic. teraz z towarzystwem jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem pęknie jakieś piwko, i przez chwilę jest tak jak 15 lat temu :) widzę że lubicz widok krwi... to znaczy - keczupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ostatnio listonosz wręczył mi listy i mówi: pani Palomo, idzie pani na koncert w sobotę. gra kapela punkowa ;) ale ja lubie pana listonosza...poszlabym, ale nie mam czasu (nie znosze tego mowić, ale tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego bełta za 2,50 to bym wypił tylko z Tobą przy studni w Kazimierzu :) ale kadarki to łykam bez obrzydzenia !!! z piwem chyba muszę skończyć ( przystopować )- szkoda mojego mordęgu - za dużo kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać że dawno w łodzi nie byłaś !!! to tylko na nasz lokalny rynek produkcja :) niska cena - duży popyt i się kalkuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...od pana do trzech razy sztuka ? :) z nim idź do kina :) bełta tylko ze mną !!!!! ładnie się lansuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli SeLa i Monika się nie odnajdą nasze strony już na zawsze pozostaną ...czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa altrenatywa
dla czerni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma litości - na ból najlepszy ból pod względem bólu mięśniowego powysiłkowego jestem jak masochista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelek
ciemu wy jesteści ciarni a ja pomarańciowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×