Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

ten sokole oko zaczyna mnie denerwować! czy on nie rozumie że ludzie w pracy też muszą odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
widać obcy mu jest savoir vivre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
dobre towarzystwo to połowa sukcesu szczęściarz z Ciebie zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
eche :) a właśnie a młoda lwica gdzie się podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
zły a co w domu słychać? w normie? dzieciaki zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
a byliście grzeczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!! dzieci i żona zdrowi :) dziękuję ! gniewna lwica pojechała w świat się uczyć w obcych językach :) mam nadzieję że w poniedziałek się odezwie po powrocie i same dobre wieści przyniesie ze swej odysei . mnie coś bierze ale co tam - 38 stopni a ja na trening :) w domu nie uleżę . pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę pomyśleć o jakiejś imprezce takiej jak Twoja :) grudzeń to grudzień !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
impreza z okazji grudnia świetnie każdy powód jest dobry na imprezkę :) a może jakiś jubilat albo solenizant się znajdzie? już wiem Ty się zły pewnie Adam nazywasz a urodziny masz w wigilię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
a tak o pytam czy byliście grzeczni Ciebie i Palomę no bo wiesz w sobotę Mikołajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
a może na chrzcie dali Ci Mikołaj :) Palomie dali Paloma to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam !!!!! co do Adama - to już nie sniper a ja jestem sniper co do mikołaja ...:) grudzień to wszak mój miesiąc znajdzie się i jubilat i solenizant w jednej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
cześć! miłego dnia owocnej pracy i bądźcie grzeczni ;) ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj - ja coś ostatnio muszę zasłużyć na weekend pracą :) SeLa - Ty chyba też ??!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam hojnych Mikołajów nie koniecznie świętych ale choć po beatyfikacji Palomie takiego bez brody - ładnie ogolonego SeLi - odpowiednio przypakowanego a sobie jakiejś tajemniczej śnieżynki w samej czapce i naszyjniku :) z ewentualnie czerwonymi kozaczkami !!! może być po solarium :) ale wymagania !!!!! ale co - mikołajki raz nie zawsze !!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do
zły śwarnej śnieżynki w czerwonej czapce i kozaczkach ubranej w zmysłowy zapach i szminkę i co by miała cyce jak donice a nogi do samej podłogi życzę Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do
i niech będzie opalona tak jak lubisz prościutko z grilla i napalona tak jak tylko sobie wymarzyć potrafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do
Paloma Tobie życzę drwala co ma korzeń jak dąb twardy i niech się faktycznie ogoli... wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do
i w ogóle wszystkim życzę miłych Mikołajek ! i dobrej zabawy podczas kosztowania/używania/próbowania prezentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
a wiesz zły... nakręciłeś mnie tym Mikołajem a przypadkiem zbiża się kolejny nr str 69 to taka fajna liczba i pozycja a ja mam wyobraźnię oj! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak !!! zapach zmysłowy i 69 :) te donice to niekoniecznie ale takie doniczuszki mogą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że u Mikołaja mam chody jak mało kto ...wszystkie wasze pragnienia będą spełnione !!!:) a szewc bez butów chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Memelisandy
jeszcze raz bo coś się nie udało http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.fotomotywy.pl/img.php%3Fi%3Dfo,100836,640,1500,1195378911&imgrefurl=http://www.fotomotywy.pl/foto/100836,drwal.htm&usg=__6sKpBiF3hVg6NMI2pbkotXe8SHg=&h=479&w=640&sz=55&hl=pl&start=12&um=1&tbnid=TISR9o6LG-5JFM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Ddrwal%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×