Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

oj dzisiaj jeszcze bym się rozpędził z tym pyskiem ...całuję rączki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u SeLi sokole oko bystry wzrok i renamenty a ja od komputera jakiegoś wirusa złapałem :) żaden informatyk nie znał lekarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
;) och panie Sniperze, ludzie na nas patrzą.... proszę już puścić, bo zacznę krzyczeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
poszlo mi wspaniale, egzy zdałam w czołówce, a było ich trzy. ech, więcej nie mogę powiedzieć... top secret zaczynam pracę od stycznia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
jutro banki, sprawy etc.... a i śmieszna rzecz się stała, bo dzisiaj z allegro przeslali mi inny kolor butow niż te zamowione przeze mnie, i nawet mi się zaczynaja bardziej podobac niż ten zamowione. przeslanego koloru nigdy bym nie zamowiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje !!! tylko memelci nie zaniedbaj i makao co wieczór !!! a naleśniki rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
Memelcia to podstawa :) dużo o tym myślalam, bo do tej pory free lancerkę uprawiałam, to tu coś, to tu tamto, tego śmego, fifa rafa sam wiesz. jakieś tam etaty bywaly, ale zawsze rezygnowalam szybko. teraz zobaczymy. przede mną jeszcze rok nauki, zanim będę mogła spokojnie zacząć pracę bez nadzoru z góry. i kolejne egzy. alw czuje ,ze to była trafiona decyzja. i...nie rezygnuje z moich dalekosiężnych planow. to mnie trzyma w zajebistym wewnętrznym pionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
strzelcu Ty mój wyborowy, jutro. teraz idę z Memelią junior robić grafy z majzy. ;) ciao! fajnie, że nasza stronka jeszcze się trzyma razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstępie pomyślałem że majza to jakaś ciapa z której będziecie robić grafiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o szkołę to mi się śni jeszcze coś podyplomowego z pożarnictwa :) i wtedy trzymałbym się w zajebistym pionie :) do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
ola! :) tak mnie urzekły pewne trafo że nie wiem kiedy ten czas zleciał co tam bracia i siostry? pada u Was śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
zły dobre towarzystwo na impreze połowa sukcesu chociaż mało bawi mnie "polej bo jadę" moich kumpli martwie się o nich po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! po objazdach zawodowych jestem ;) pijani kierowcy częściej innym robią kuku - nie sobie . a ja raz próbowałem jechać motocyklem - piachu i mchu się najadłem wystarczy mi na naukę !!! przed świętami z imprez niestety czeka mnie tylko zapicie robala bez tańcy :( pozdrawiam was - sniper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafo - tak się na transformatory mówi , one Cię Sela urzekły ???:) w centrum śniegu nie ma !!! na święta niech spadnie bo mam co raz więcej jazdy mniej biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Meli - jak zima w mazurskich stronach ??? :) chyba że jeszcze gdzie indziej Twa rzeka i Twój las ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelowy las
Paloma - Królowo Memeli nadchodzi czas siekierezad pieśni zimowych gdzie rytm wybija drwal , siekiera i umierające drzewo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa-
a kawa i dobra rozmowa z rana lepsze niż śmieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak SeLa ! brakuje mi czasem takiej kawy :) lepszej niż śmietana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa-
hehe urwało mi gdzieś "na" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa-
Vaya con dios !!! przepadam za tym utworem to o niebo lepsze niż na na na Gracjana Roztockiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki koleś fajnie go podrabia na vivie w programie fristajlo gdzie mieszko robi z siebie pajaca :) ogólnie lubię grupę operacyjną ale tam czasami przeginają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×