Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda slow na wszystko

Dajcie siły aby zacząć od nowa życie!

Polecane posty

Gość szkoda slow na wszystko

może ktoś skojarzy...wynikło w życiu tak że wszyscy się odemnie odwrócą, tym komu bym życie oddał teraz mnie nienawidzi. Czas więc zacząć życie od nowa, jestem w punkcie zero , sam na starcie...ktoś może maił podobnie gdzie upatrywać sił, co robić by nigdy się nie poddać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda slow na wszystko
bo dal niego największymi wartościami w życiu widze są pieniądze, nie przyjaźń , zresztą nieważne ...zaczynam życie z białą kartką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam pozytywne wibracje. gdzie szukać sił...tylko wewnątrz siebie samego...w tej części gdzie są marzenia, leżą koło bajek z dzieciństwa, na pewno znajdziesz ;) co robić by się nie poddać? gorąco pragnąc sukcesu i pamiętać że wszystko leży w twoich rękach. jak pomagać samemu sobie? zainteresować się samodoskonaleniem. pamiętaj myśl kreuje byt, myśl pozytywnie, a lada dzień twój świat zakwitnie. powodzenia ps. zaczynanie od zera nie jest takie złe...można zrobić coś od nowa unikając starych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda slow na wszystko
dzięki gwiazdki :)..a sił sporo będe potrzebował bo z nowymi wrogami będe miał codziennie do czynienia, będę musiał codziennie się bronić i pokazać że nadal mam siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda slow na wszystko
dobranoc jutro pierwszy dzień nowej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały kot
Niech moc będzie z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×