Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piersiaste sa super

Kobiety z małymi piersiami są aseksualne i mało pociągające

Polecane posty

Gość piersiaste sa super

Kobieta powinna być szczupła mieć smukłe nogi, wyraźne wcięcie w talii oraz jędrne stojące piersi ;-) Taka kobieta jest apetyczna i pociągająca i taka na pewno każdemu normalnemu facetowi sie spodoba ;-) Pisze normalnemu, gdyż są na tym świecie dewianci i nienormalni których np kręcą puszyste idiotki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, co nie zmienia faktu, ze te z malymi lub srednimi piersiami nie maja powodzenia:) moje nie naleza do najmniejszych, do najwiekszych rowniez:D chcialabym zeby byly wieksze, ale ciesze sie z tego co mam, moj facet tez:) po ciazy urosna :P tak sadze, bo tak sie dzieje w mojej rodzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshine regge
boze... to gimnazjum jeszcze tutaj? to jest forum zycie ucuciowe tak przy okazji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiaste sa super
Idealna kobieta to taka 175 cm; 55 - 60 kg; piersi 75 D / DD i dlugie wlosy:-) do tego kobiece ubrania podkreslajace figure oraz talie i piersi i kozaczki oraz plaszczyk ;-) sexownie ale z klasa prawda ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshine regge
ja pier... po co ja sie wkurzam an idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi kozaczki i płaszczyk
wymiękam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiaste sa super
przepraszam, ale dlaczego zaraz mówicie że ktos jest idiota ? czy ja kogos obrazam ? ublizam komus ? dlaczego wy to robicie ? a i w gimnazjum nie bylem bo mam o wieeele wiecej lat i skonczone juz studia:-p stwierdzam tylko fakt o tym jakie kobiety sa atrakcyjne i pociagajace i to was boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli nas to ze za wszelka cene chcesz wywolac burze.... podobaja ci sie takie ? super ale to twoja sprawa:) masz taka? ciesz sie :) marzysz o takiej ? szukaj :) i nie ogladaj sie na aseksualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgo4i
a wiesz jakim problemem przy podobnej figurze jest zakup ciuchów? Wszystko szyte jest na kobiety z małym biustem i wielkim tyłkiem o wzroście max. 172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiaste sa super
otulona snem - dlaczego zaraz kij od szczotki ? czy ja napisalem anorektyczka ? wpisalem szczupla a 175 cm i 60 kg to idealne wymiary a nie wcale kij od szczotki ty kretynko :-o dla ciebie przy 175 cm pewnie idealna waga to taka 70 - 80 prawda ? dla mnie taka waga jest NIE DO PRZYJECIA bo ze szczuplutkiej zgrabniutkiej dziewczyny powoli robi sie tucznik :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor ma racje - całkowicie go popieram choc piersi na mój gust idealne to miseczka C ;-) Moja kobieta takie ma i przepadam za nimi a do tego jest szczuplutka bo przy 160 cm waży 47 kg ;-) otulona_snem - wiesz ile kosztuje pasza dla świń ? nie dziwie sie, ze autor woli szczuple a nie tuczniki - zbankrutowalby na samym wyzywieniu takiej tuczy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY Autor
Ty skonczyles studia? Chyba na łopatologii,bo nie wierze,ze takie pustaki sa magistrami! A tak naprawde pewnie jestes mala,zakompleksiona gnida!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"12:34 piersiaste sa super przepraszam, ale dlaczego zaraz mówicie że ktos jest idiota ? czy ja kogos obrazam ? ublizam komus ? " "13:19 piersiaste sa super otulona snem - (...) a nie wcale kij od szczotki ty kretynko" hipokryta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgo4i
przy takim wroście piersi d wcale nie wyglądają na duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiaste sa super
moze i nie wygladaja na duze ale ta idiotka OTULONA SNEM czy jak jej tam widocznie ma kompleks malych piersi a do tego jest zapewne tlusta skoro dla niej 175 cm i 60 kg to kij od szczotki:-o nie ma to jak tlusta swinia sie wypowiada i osmiesza tym co pisze, no ale niektorym tluszcz zalal mozg i nie mysla po prostu:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgo4i
jam mam 176 cm, ważę 62 kg i wcale nie jestem super szczupła, kazda potwora znajdzie swojego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiaste sa super
to powiedz mi jakie masz wymiary ile wazysz ile masz cm i jakie piersi ? tylko powiedz prawde i zobaczymy czy mam racje czy nie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprawdziwsza kobietaaaa
moim zdaniem autorze.. takie kobiety 175/60 to raczej okragle kobiety, szczuple napewno nie, czyli jednak lubisz tuczniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiaste sa super
kgo4i - no wlasnie skoro nie uwazasz sie za super szczupla to jesli ona uwaza ze dziewczyna przy tych wymiarach to kij od szczotki to zal mi tego, kto ma na utrzymaniu ta tlusta swinie:-o nie dosc ze gruba to jeszcze glupia, no ale zadna normalna dziewczyna nie dopusci do nadwagi tylko bedzie szczupla. jak ktos jest glupi to nie panuje nad soba i w rezultacie czego tyje i wyglada jak spasione prosie:classic_cool: kazda dziewczyna z nadwaga nie jest do konca normalna bo przeciez kazdy o siebie chce dbac, kazdy chce wygladac jak najlepiej wiec ktos kto jest gruby jest po prostu glupi i nie wmawiajcie pustych tanich tekstow o tym ze siebie akceptujecie bo w myslach pewnie zazdroscicie tym dziewczynym zadbanym ktore wiele czasu poswiecaja na to by wygladac idealnie a wy je wyzywacie od kijow od szczotek:-o glupie puste tluste swinie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×