Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana123

tropical island / tropikalna wyspa w Berlinie - PORAŻKA!

Polecane posty

Gość dodziu
Ten park wodny jest mocno średni. Byłem w Siam Park na Teneryfie i to jest dopiero odlot. Polecam poszukać go w internecie i zobaczyć chociażby filmiki. Jedyny minus to niestety odległość od Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathanek2006
dokladnie jak ktos stwierdzil ziewczyno-lepiej siedz w domu. wypadki zdarzaja sie wszedzie,nic dziwnego ze byliscie 14...przypadkiem skoro ten kompleks jest odwiedzany przez dziesiatki tysiecy ludzi kazdego miesiaca wiec ta liczba wcale nie jst zastarszajaca ani przestraszajaca . moi znajomi byli tam wlasnie,bardzo zaowoleni,pojechali w srodku tygodnia , ludzi bylo malo,mieli duzo miejsca a ich dzieci nie chcialy stamtad wrecz wyjezdzac. to nie polska ludowa sprzed 30 lat tylo niemcy, gdzie sanepid odwiedza tego typu kompleksy duzo czesciej niz w naszym kraju i jesli cos jest nie zgodne z regulaminem placi sie ogromne kary wiec kazdy pilnuje zeby wszysto bylo jak powinno, ja osobiscie jezdzilam do wielu roznych kompleksow tego typu i odiwedzialm kilkanascie roznych na terenie niemiec i nigdy , ale to nigdy nie moglam powiedziec slowa niezadowolenia. no chyba ze ty jestes ksiezniczka , myslalas ze jedziesz do palacu i spodziewalas sie hordy sluzacych czekajacych na twe skinienie..no , to zmiena postac rzeczy .. generalnie puknij sie w glowe zanim wydasz tego typu osad a jak jedziesz w tego typu miejsce wez po prostu wiecej pieniedzy...wszystko kosztuje na tym swiecie,jeszcze sie nie nauczylas ,ze za przyjemnosci trzeba zaplacic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladowa 445w437
Po co ty takie głupoty opisujesz !!! To wcale nie jest tak jak mówisz !!! Byłam tam 3 razy i wcale nie jest tam tak koszmarnie !!! TO CO TU NAPISAŁAŚ TO KŁAMSTWO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie drogo. Pomnóżcie sobie 4 razy euro i wyjdą polskie złote. Wejdźcie na stronę: http://www.tropical-islands.de/pl/goscie/ceny/ceny-za-wstep.html Gdyby chciało się wszystkie atrakcje + posiłek i nocleg To by wyszła niewiarygodna cena :-( Atrakcje są wspaniałe lecz przerażająco drogie. Taniej by wyszło wybrać się na polskie morze na 2 tygodnie z b. dobrym hotelem i wyżywieniem niż do tropical islands na 2 dni Polecam tylko tym którzy zarabiają więcej niż 6000zł/mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojedźcie sobie do
Druskiennik i porównajcie ceny i jakość usług: ceny porównywalne, a bezpieczeństwo, czystość i ogólnie jakość na dużo gorszym poziomie Poza tym, nie ma przymusu, nikt nie musi jechać jak nie chce, cenniki są ogólnodostępne, dziwię się takim reakcjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombo
Wybieram się tam w przyszłym tygodniu. Muszę spędzić prawie dwa dni w Berlinie, a nie jest to dobry czas na zwiedzanie. Pomyślałem, że rozpoznam teren i wrócę z dzieciakami. Proszę zatem o radę: jak najtaniej spędzić tam prawie dwa dni i jedną noc. Chodzi mi o najdogodniejszy ( najtańszy) wybór wariantu i noclegu. Pytanie: czy po zostaniu na noc płacę też za kolejny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmss444
Mam pytanie: Czy ktos pracuje w Tropical Island?? Jesli tak, to moglibyscie mi powiedziec, jak pracownicy radza sobie z noclegiem, czy w ogole oplaca sie tam pracowac (placa, stres etc.) etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja!!! Jestestem świeżo po powrocie z grupą znajomych , spędziliśmy tam cały dzień i ceny nie są zbyt wygórowane , 5-8 euro mozna zjeść na bogato i do syta , gorąco polecam wypad, z pewnością niedlugo poraz kolejny tam zagoszczę :)) Wyskok był totalnie spontanizny, podczas imprezy u znajomego koleżanka pokazałą mi opis miejsca , który Nas totalnei zakręcił i wiemz ebyło warto ! Poalcem i pzodrawiam:)) http://wielkiepodrozowanie.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w potrzebie
PILNE! PROSBA! Obiecalam córeczce wyjazd na 2 dni na tropikalna wyspe z 16-17.08.2011r ale nie ma już żadnych miejsc noclegowych. Może ktoś z Was zrezygnowal a mial zarezerwowany namiocik? bylalbym gorąco wdzięczna za pomoc w tej sprawie. Wiem że można nocowac na leżakach ale potrzebuje choc troszkę intymności w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w potrzebie
c.d. PROŚBY proszę dac znać na maila dasio2@op.pl !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola _lola
CENY MASAKRA? CO TY GADASZ, JAK PRZELICZASZ EURO NA ZLOTOWKI... TO ZOSTAN W POLSCE, CENY SA NORMALNE ADEKWATNE TO TAMTEJSZYCH ZAROBKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to zarządów
Kurde, ale ona pisała wg. naszych zarobków. Wszyscy się tak zachwycacie, wszyscy piszecie, ze tanio, a koleżanka była i wróciła bardzo rozczarowana. Też pisał, że ludzi mnóstwo, a było średnio. Już więcej tam nie pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Każdy kto w dniu swoich urodzin wybierze się do Tropical Island, wejdzię obsolutnie za darmo!!!! 2. Do każdej rodziny, która wykupi bilety dla dwóch dorosłych i jednego dziecka, kolejne dzieci wchodzą za darmo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam kilka razy i za każdym razem mi sie podobało :) raz tylko pojechaliśmy akurat w niemieckie święto narodowe i było tłoczno. Co do leżaków to jest ich tyle, że zawsze spokojnie jakieś wolne znaleźliśmy. Moim zdaniem tam niepotrzebnie jest zrobione tak że można być bardzo długo bez wynajmowania domku do spania :o i dlatego jest wielu oszczędnych którzy koczują całymi dniami po leżakach bo taniej :o A ceny wiadomo jakie są :) nie ma niespodzianek, każdy wie na co sie decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacoslav
Ja pierdzielę... czy na tym forum są sami przedstawiciele biur podróży sprzedających oferty tropical island ? Przecież nawet 4 na 5 niemców uważa że jest tam za drogo, brudno a temperatura wody i powietrza jak nad Bałtykiem!!! Podaje link niedowiarkom: http://maps.google.pl/maps?hl=pl&cp=4&gs_id=b&xhr=t&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1024&bih=596&wrapid=tljp132569551054606&um=1&ie=UTF-8&q=tropical+island&fb=1&gl=pl&hq=tropical+island&ei=KoIET7HNIs3QsgaNovChAQ&sa=X&oi=local_group&ct=image&sqi=2&ved=0CAUQtgM Można przetłumaczyć na "tłumacz google"... Pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"My np. zamienialiśy się zegarkami, żeby nie płacić za wejście na zjeżdżalnie za 4 osoby, tylko za dwie. Po prostu nie codziliśmy wszędzie razem, tylko w innym czasie. Jakby się chciało tam za wszystko płacić, to naprawdę trochę trzeba kaski ze sobą wziąść. Ale równie dobrze można na wielu rzeczach oszczędzić, jak się wie jak. My pojechaliśmy tam na 3 dni. Jedną nockę spaliśmy w namiocie. Zapłaciliśmy za 2 osoby, a spały 4. Drugą spędziliśmy na plaży, śpiąc na leżakach. Do tej pory bardzo dużo osób spało na plaży, bo było to darmowe. Ale z tego co wiem teraz się wycwanili i nawet za nockę spędzoną na plaży trzeba zapłacić 10 euro od osoby. Co do jedzenia, to rzeczywiście jest drogo, ale z reguły jest tak, że płacisz raz i możesz dokładać sobie ile chcesz. Poza tym mozesz tam zabrać swoje jedzenie. My wybierając się na 3 dni wzięliśmy sobie całą torbę samego jedzenia i picia (w tym alkoholu). Problemu żadnego. Oczywiście za obiad czy lody dla dzieci tzreba było zapłacić, ale kolacje i śniadania mieliśmy swoje. " Typowy Polak, :DProponowałabym zabrac jeszcze z 5 kg kiełbachy swojskiej, bigos- bedzie jeszcze bardziej korzystnie:D:D:D Oni muszą się "wycwanić" no, zeby nadążyć za Polakiem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana123_kłamie!!!!
jak ktoś nie ma dużo kasy to jest drogo ! a jak ma to nie jest więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacoslav
:) 7 minut po mojej wypowiedzi jest już riposta zachwalająca jaki to raj tropikalny... faktycznie pracownicy tego przybytku i BP nie próżnują... Pomijając wypowiedź autorki wątku tu nie chodzi o to czy jest drogo czy nie, tylko że to jest miejsce przereklamowane i nie warte żadnych pieniędzy... TAK TWIERDZI PONAD 50% NIEMCÓW! NIE POLAKÓW Wiarygodne opinie można znaleźć wpisując na stronie http://maps.google.pl/ hasło "Tropical Islands" i przetłumaczyć opinie na http://translate.google.pl Przykłady: - zimna woda, chłodne powietrze (trzeba chodzić w koszulkach), brudne i śmierdzące sanitariaty, mało miejsca w garderobach, robactwo i karaluchy wydostające sie z roślinności wokół basenów i nakoniec strasznie wysokie ceny za podłe jedzenie - tak twierdzą Niemcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana123_kłamie!!!!
jacoslav ja jestem w połowie niemką i tak nie sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"My np. zamienialiśy się zegarkami, żeby nie płacić za wejście na zjeżdżalnie za 4 osoby, tylko za dwie. Po prostu nie codziliśmy wszędzie razem, tylko w innym czasie. Jakby się chciało tam za wszystko płacić, to naprawdę trochę trzeba kaski ze sobą wziąść. Ale równie dobrze można na wielu rzeczach oszczędzić, jak się wie jak. My pojechaliśmy tam na 3 dni. Jedną nockę spaliśmy w namiocie. Zapłaciliśmy za 2 osoby, a spały 4. Drugą spędziliśmy na plaży, śpiąc na leżakach. Do tej pory bardzo dużo osób spało na plaży, bo było to darmowe. Ale z tego co wiem teraz się wycwanili i nawet za nockę spędzoną na plaży trzeba zapłacić 10 euro od osoby. Co do jedzenia, to rzeczywiście jest drogo, ale z reguły jest tak, że płacisz raz i możesz dokładać sobie ile chcesz. Poza tym mozesz tam zabrać swoje jedzenie. My wybierając się na 3 dni wzięliśmy sobie całą torbę samego jedzenia i picia (w tym alkoholu). Problemu żadnego. Oczywiście za obiad czy lody dla dzieci tzreba było zapłacić, ale kolacje i śniadania mieliśmy swoje. " Proponuję zabrac z 5 kg kiełbachy wiejskiej i garnek bigosu,będzie taniej!:D Oni muszą się "wycwaniać",żeby nadążyć za Polakami:P -modero?? Wykasujesz mój wpis? Ciekawe, dlaczego tak zależy moderze na tym, żeby nabluzgać na to miejsce???:D Czyzby...?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pozytywne wrażenia :) byłem akurat na sylwestrze tam i nie żałuje a wrecz przeciwnie :) super klimat wiele atrakcji a ceny .. wiadomo w euro .. dla niemców taniocha a dla nas drogo :) ale może spokojnie wnieśc swoje jedzenie i picie bez problemów :) na pewno tam wróce bo warto :) ktoś napisał że brudno hehe nie wiem kiedy ten ktoś był :D ja uważam że jest bardzo czysto co u nas w polsce w podobnych miejscach nie jest spotykane ... jedyny problem to czasem może byc porozumienie z obsługą w jezyku niemieckim bądz angielskim ale to raczej z młodszymi osobami :) polskie widac niemcom nie chce sie przyswajac :) duże wrażenie robi zjeżdzalnia najwyższa niebieska super szybka (70km/h) :) hala jest okazała w takim stopniu że czasem cieżko trafic w pożadane miejsce :D leżaki fakt pozajmowane najcześciej :) jeśli chodzi o tłok to w moim przypadku jak byłem ludzi było wiele , myśle kilka tysiecy ale jakos nie było to aż tak widoczne ze wzgledu na wielkośc obiektu i wiele szcieżek i miejsc :) ogólny luz jedni nago w strefie wellnes inni w kąpielówkach a jeszcze inni na elegancko sobie chodzą uliczkami :) polecam z całą odpowiedzialnościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam i nie zauważyłam żeby było brudno, ani w ogóle nie było tam nic co by mnie zrażało do tego miejsca :o Powiem tylko, że gdybym zobaczyła jakichś wsioków z polandu zamieniających się zegarkami albo kombinujących w inny sposób natychmiast napuściłabym na nich ochronę bo kurwa nijak nie rozumiem takiego zachowania! Nie masz kasy siedź w domu, a nie wciskaj dupy w miejsca na które cie nie stać!!!!! I dziwić sie potem że na Polaków krzywo patrzą za granicą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójt
witam wszystkich. wróciliśmy właśnie z tego miejsca. coś strasznego. park fajny jedynie dla dzieci do lat 6.zdjęcia i reklamy nie mają pokrycia z rzeczywistością. jechaliśmy tam z nastawieniem na konkretne uderzenie europejskiego profesjonalizmu, aquaparku na światowym poziomie. niestety, czas zatrzymał się tam 10 lat temu. dziwne że w takim kraju pozwalają sobie na takie rzeczy. myślałem że tam to raczej nie możliwe. na początku myślałem że to ja ze znajomymi coś wymyślamy ale w szatni goście tego parku zawijali się po dwóch godzinach zawiedzeni tym co zobaczyli. pomijam fakt podróży ale jadąc przez całą Polskę chciałoby się zobaczyć i czuć coś fajnego a nie zakurzone na centymetr rośliny, drewniane krokodyle i zasyfiałe rzeczki. jeżeli ktoś bardzo chce to niech lepiej pojedzie do tropikany Gołębiewskiego, zje sobie po wszystkim fajną kolację w hotelu, przenocuje i wróci zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marainow
Syf, brud. W lesie tropikalnym leżą puste butelki po napojach :/ Taka dziadoska palmiarnia z dwoma basenami bez atrakcji. Co do kosztów to wiedziałem ile mnie tam będzie wszystko kosztować i nie mam o to żalu ale tam jest po prostu beznadziejnie. Osoby, które piszą, że jest super to chyba nigdy tam nie były a o Tropcial Island tylko słyszały od kolegów swoich kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×