Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana123

tropical island / tropikalna wyspa w Berlinie - PORAŻKA!

Polecane posty

Gość gość
uważaj Sylwia żeby ci się te slipy do tyłka nie przykleiły w tak wysokiej temperaturze...jak nie znasz zasad prawidłowej kąpieli saunowej to nie wypowiadaj się w taki sposób "jakie ci niemcy mają przepisy" - świadczy to tylko o twoim zacofaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko co przyjemnego w takiej wyspie gdzie kazdy na kazdym siedzi tak tam ciasno nie zrozumiem ludzi ktorzy tak wlasnie spedzaja czas to ma byc odpoczynek a jak w takim haosie odpoczac ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy sa obrzydliwi i nie kulturalni ,zatem pokazywanie fuuujar duup cycoow to norma u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam z mezem I 2dzieci jestesmy zawiedzeni nie polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam byłam na 2 dni i podobało mi się! plusy to fajna atmosfera, dobre jedzenie i przyzwoite zjeżdżalnie... minusy to mało basenów i ogólnie te baseny były słabe... spodziewałam się czegoś lepszego, ten obiekt jest już trochę stary i na dzisiejsze czasy to już nie jest taki nowoczesny. mimo wszystko fajnie było, wybór pozostawiam wam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem jeden raz i mam zamiar wybrać się ponownie.Na wyspie jest SUPER.Nie mam prawie rzadnych zarzutów oprócz jednego długie kolejki do zieżdżalni.Tęperatura dobra, jedzenie świeże,namioty spore,łazienki czyste, roślinność, zjeżdżalnie, adrenalina czego chcieć więcej pod wielką kopułą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to "Tęperatura"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Byłam kilka razy w Tropical Islands i pierwszy raz w ostatni weekend spotkałam się z tym, że trzech ochroniarzy sprawdzało nam dokładnie zawartość toreb. Wchodziliśmy ok. godziny czwartej nad ranem w sobotę. Czy ktoś też spotkał się z podobną sytuacją? Do tej pory nigdy nikt nam nie sprawdzał niczego. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinek
rozczarowana na maxa powinna mieć ksywę walnięta na maxa. Płacisz 25 Euro za wjazd i możesz być do bólu!, nawet tydzień, W polsce w aqua parku tyle płacisz za +- za 5 godz. Jak znasz lepsze miejsce dla dzieciaków w Polsce to poleć. Byłem tam 5 razy, zabawa super i nie musisz spoglądać na zegarek, czy ci się czas nie kończy bo każda kolejna rozpoczęta minuta to 20groszy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia z torunia 2013.08.22 i wszystkim podobnym Byliśmy tam 11.06 i bylo świetnie ,wszystko w cenie ,sauny super info dla zainteresowanych w saunach trzeba siedziec i trzymac nogi a recznikach . nie wiem z kad Sylwia wziela te wiadomosci . co do golasow to nie niemcy swinie tylko taka jest zasada korzystania z sauny . podczas naszego pobytu byla rownowaga starzy i bardzo mlodzi kobety i mezczyzni , a jak sie komus nie podoba to niech idzie do kosciola a nie na saune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrocek
jadę tam jutro na 2 dni, opiszę jak było po powrocie, a mam pytanie, wie ktoś jak to jest z wynajeciem miejsca na polu namiotowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani pamietajcie zeby bardzo pilnowac tych opasek bo za zgubienie placimy 150e za dorosla os. i 35e za dziecko. bylam tam 3 razy i za kazdym razem znalazlam czyjas opaske z chippem wiec ludzie gubia to czesto a potem czeka taka niemila niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, byłam wczoraj!!!!!!!!! Zimno, woda chłodna. Nie da się tam wygrzać chyba, że w saunie. Morze nie ma fal sztucznych. Wszędzie śmierdzi chlorem. Zjeżdżalnie dla młodszych dzieci beznadziejne. Duże zjeżdżalnie non stop kolejka. Raczej brudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce si etam jutro wybrac mam bilety vip tzn z nimi moge wszedzie wchodzic? wygrałam w konkursie nigdy wczesniej tam nie byłam, a nie chce płacic wiecej niz wskazuje bilet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier, tam jest naprawdę fajnie a ci co piszą że w Polsce lepiej to się puknijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eridal
Byłem tam wczoraj, szału nie ma, tyłka nie urywa. Kompleks robi wrażenie bo jest naprawdę duży. Hala architektonicznie jest imponująca. Woda myślałem, że będzie cieplejsza, niestety po wyjściu z wody było zimno.. Najgorsza była wizyta w kompleksie saun. Myślałem, że strefa nagości oznacza, że ludzie chodzą w ręcznikach a nie paradują nago z sauny do sauny i rozbierają się przy swoich dzieciach. Myślałem, że ceny będą większe. Z tym nie jest źle. Gorąca czekolada ok 2,5 euro. Oceniam całym kompleks na 6,5 / 10. Na pewno warto to zobaczyć i wyrobić sobie opinię, ale raczej tam nie wrócę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najgorsza była wizyta w kompleksie saun. Myślałem, że strefa nagości oznacza, że ludzie chodzą w ręcznikach a nie paradują nago z sauny do sauny i rozbierają się przy swoich dzieciach." polski kołtun jest wieczny i nieśmiertelny........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciesz sie życiem
Wlasnie wróciłem, po jednodniowym pobycie z dwójką dzieci. Stwierdzam było z***biscie !! Robi wrażenie!!!! choć bywalismy w rożnych podobnych miejscach w Polsce i za granica, tam było najlepiej !! Gbury które w d***e byli g..... Widzieli i narzekają w życiu na wszystko, niech siedzą w domu !! Bo tylko psują aurę w takich miejscach swoimi wyrazami twarzy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wchodząc do recepcji dogadam sie z obsługa po polsku tez? W końcu pełno tam Polakow jeździ, powinni tez znać nasz język. Ale pewnie tylko angielski i niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Jankowska
Od 15 maja w Centrum Handlowym JANKI trwa Wiosenna Loteria, w której można wygrać bilety dla czteroosobowej rodziny na wyjazd do Tropical Island pod Berlinem:) Wystarczy zrobić zakupy, zdobyć kupon i przyjść na losowanie nagrody w dniu 31 maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YaroKarol
Witam. Wybieram się na wyspę 27 grudnia br. Bilet 44 € można wiedzieć czy w tym są wszystkie zjeżdżalnie? Czy trzeba osobno płacić? Jak tak to jakie koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikingoslo
Chciałbym sie wybrać z córka na cały dzień może ktoś byłby chętny kierowca z dzieckiem ...dwa miejsca w aucie termin do ustalenia miedzy świetami a Nowym Rokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelik77
Byłam tam w okresie sylwestrowym 2014. Tłumy polskich turystów i słaba jakość infrastruktury. Bardzo wysokie ceny i kolejki do każdej atrakcji. Zmarnowany czas. Lepiej pojechać w polskie góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berlin na weekend! tak! tak! poczytajcie o nich troszkę tu: jcmag.pl/2015/berlinskie-jarmarki-nie-tylko-gluhwein-i-bratwurst/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Nie kierując się wypowiedziami miałabym do Was prośbę. Planuję zrobić niespodziankę rodzinie, chce zarezerwować pobyt dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci (12 i 4 lata) na 3 dni w pokoju standard lub pod namiotem. Chciałabym korzystać ze wszystkich sfer, oprócz fitness i siłowni ( nie potzebuje :-P) i oczywiście stolowac się w restauracji :) Ile mniej musze przygotować sobie pieniędzy? Oczywiście czytałam ile co kosztuje, ale ciekawi mnie ile mniej może kosztować taki pobyt 3 dniowy :) Będę wdzięczna za wszelkie sugestie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Bąk
Ja zawsze zwracam uwagę na dobrego przewoźnika. Korzystam z międzynarodowych linii autobusowych ECOLINES: https://ecolines.net/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się kompletnie z twoja opinią. My tam byliśmy w tamtym roku z chłopakiem ale na wycieczce z biurem podróży a mianowicie Alfa Tour bo akurat znajomi powiedzieli nam o tej wycieczce. Za sam dojazd i wycieczkę płaciliśmy jakoś 110 zł od osoby a co do cen na miejscu to na pewno nie były aż tak wysokie o jakich piszesz. Generalnie miejsce dla mnie super, dużo ..bardzo dużo atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy wpis Polaka marudy który w cenie namiotu oczekuję Marriottu. Trzeba przyjąć do wiadomości, że są to Niemcy i z racji tego ceny są niemieckie a nie takie jak w Polsce. A dziecko, z racji tego, że jest dzieckiem może zranić się zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie jedzie za granice polaczki cebulaczki to sie w złotówkach nie płaci. ceny normalne, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×