Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana123

tropical island / tropikalna wyspa w Berlinie - PORAŻKA!

Polecane posty

Gość alcios
może i są ceny jakie są. trzeba się z tym liczyć, ale zwłaszcza jak na "Niemieckie" zarobki to nie jest dużo. w każdym miejscu typu basen, festiwal, kino rzeczy tanie są w cenach dużo wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pritti Mitti
możecie sobie nazwać mnie kołtunem ale nie podoba mi się taka nagość w saunach. Może Niemcy są do tego przyzwyczajenie ale my Polacy nie. Nie wyobrażam sobie paradowania nago przy moim 16 synu. No i nie jest miło jak mąz patrzy na inne młodsze kobiety. I nie jest żadnym zboczeńcem, tylko to normalne , że facetowi wzrok leci , nawet jakby nie chciał. Owszem rozumiem, że można siedzieć nago w samej saunie ale jak wstaję i przenoszę się do innej sauny to powinno się okryć ręcznikiem swoja nagość i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz! Najtańszy posiłek jest od 3,60 EUR, chociaż zależy w jakiej restauracji... Według mnie tam było super, ale fakt cenią się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matsss
Witam poszukuje chetna towarzyszke na wspolny weekendowy wypad na tropical islands. Chetna Pania prosze o kontakt: moj mail Gdziejulia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hamas
jezeli piszecie ze to jest super aquapark tzn ze byliscie na krytym basenie pod domem (o ile macie w okolicy), zwykla tatralandia jest zdecydowanie lepiej zagospodarowana i zorganizowana niz torpical! tropical to dla mnie uboga wersja aquaparku jakich wiele, jedyny plus to konstrukcja hangaru i jego zagospodarowanie, a minus cala reszta, wlacznie ze sztuczna roslinnoscia i jedzeniem rodem z budki fast food, nawet pseudo chinszczyzna w restauracji jest nijaka ceny za utrzymanie tego kolosa musza byc wysokie, wiec to nas nie zdziwilo, ale cala reszta jest przecietna, jezeli macie wybor i koniecznie chcecie jechac do aquaparku to polecam AquaCity – Poprad Aquaworld – Budapeszt Alton Towers Waterpark i wtedy sami przyznacie ze tropical jest badziewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swette_1986
hej czytalam troche o tym tropikal islands w niemczech i mamy chec wybrac sie tam. dwoje doroslyh dwojka dzieci i tu wyczytalismy o bilecie rodzinnym za 125euro za dzien. i tu moje pytanie czy ktos kiedys byl tam na tym bilecie i moze napisac co wchodzi w sklad tegoz biletu oprocz wejscia ? baseny zjezdalnie dla dzieci i doroslych, plaza i tropikalny las to nas najbardziej interesuje bo niestety nie moge doczytc tego na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Bolesławiec
Ja byłem już 4 razy w Tropical Island, za każdym razem tak samo dobrze się bawiłem. Ceny za jedzenie frytki+kotlet+surówki i napój >11 euro, cena biletów widoczna na stronie. Mam niecałe 200 km do TI, zawsze jesteśmy już na miejscu między godz 06.00-07.00 rano bo mało ludzi jest, zajmujemy leżak poprzez rozłożenie ręcznika i idziemy się bawić, później po godzinie 10.00 ludzi przybywa i wolnych leżaków nie ma. Mimo wieku > 45 lat, bawimy się jak małe dzieci niczym się nie przejmując, korzystając z zjeżdżalni dla dzieci i nikomu to nie przeszkadza, kto jak wygląda itp. Zawsze było czysto, bezpiecznie i zawsze odpoczywaliśmy. Co dało się zauważyć to oczywiście rodaków, którzy wnoszą jedzenie, wódkę przelaną do plastikowych butelek, które spożywają a później wiadomo jak w takiej temperaturze i wilgotności się zachowują. Trochę wstyd. Nigdy nie padliśmy ofiarą złodziejstwa, mimo zostawiania małych torebek, telefonów. Ja polecam, szczególnie, że została otworzona już dawno część zewnętrzna i też jest tam kupę frajdy. Polecam każdemu, kto ma trochę kasy. I nie zgadzam się z pierwszą opinią Paniusi, która myśli, że wszystko jest za darmo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×