Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosba o pomoc

Potrzebuje Waszych rad. Nietypowy problem - premiera filmowa.

Polecane posty

Gość Prosba o pomoc
Damn good, nie mylisz sie, po prostu o takich sprawach sie nie mowi ot tak, jakby to bylo cos, czym mozna sie dzielic ze wszystkimi. Ja akurat zaczelam ten topik, bo nie wiedzialam co robic i chcialam jakos wygladac i miec ten tydzien na przygotowanie sie do premiery. Wrzucilam tez swoje normalne foto, zeby doradzily mi jaki makijaz i tak dalej, jaki fryz bedzie mi pasowal. A po wszystkim juz napisalam dziewczynom, ktore mi doradzaly jak bylo i wkleilam jedno zdjecie zeby zobaczyly, ze to naprawde sie dzialo. Potem wkleilam jeszcze pare zdjec, ale chcialam byc bardzo dyskretna. na wiecej sie nie odwaze. To znaczy... Pokazac wiecej. O takich rzeczach sie nie mowi, damn good. Wierz mi. To jest osoba publiczna i tez wymaga szacunku od Ciebie, liczy na Twoja dyskrecje, poniewaz Ty piszesz o romansie. A w moim przypadku to nie jest zaden romans, bo nic nie musze ukrywac. I przed kamerami i publika, ani tu na forum. No, sa oczywiscie granice przyzwoitosci. Ja akurat o szczegolach nie chce pisac. Nie bede przeciez wypisywac co robilismy na imprezie, a co po, a co nazajutrz i tak dalej i tak dalej. Powodzenie i zebys potem nie cierpiala. Licze na szczesliwe zakonczenie. :) Trzymaj sie. *** Tak, znam to studio. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Damn good, mialo byc: NIE, MYLISZ SIE. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
Prośba o pomoc - jak dobrze, że się wszystko udało :) Nie myśl o tym co mogłas zrobić, a czego nie zrobiłaś, bo to bez sensu. Jeśli się dobrze bawiłaś z "moim" ukochanym Kevinem Baconem, a on z Tobą, to wierzę, że jeszcze niejedno "wyjście" przed Tobą. I moim zdaniem wcale źle nie wyglądałaś. Masz coś z urody Claudii Schiffer i wydajesz się być sympatyczną osobą. Tak zupełnie na marginesie powiem, że byłoby super, gdybyś lekko podcieniowała swoje długie blond włosy i zaznaczyła brwi. Ale to tylko takie moje małe wskazówki. Jak na "ostatnią chwilę" i tak było super :D Pozdrawiam. PS. Jasne podkłady w swojej ofercie ma firma Lumene. Dostosowane do skandynawskich typów urody, jaki i Ty sobą prezentujesz. Spróbuj także IsaDora (szwedzka firma) oraz japońskie marki (Shiseido, Kanebo). Powinny mieć szeroka gamę jasnych odcieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damn good
hehe, to o tym "romansie" to napisalam bo ja nie umiem o tym mowic inaczej, po prostu przez 3 lata ciagle nie wierze w to co sie dzieje i nie nazywam tego "zwiazkiem" ani "przyjaznia" bo to jest ciagle dla mnie nierealne. oczywiscie o szacunku dla tej drugiej osoby nie wspominam, bo dla mnie to absolutnie oczywiste, nigdy nie rozmawialismy na ten temat ale jest cicha umowa. ja na tyle mam instynktu samozachowawczego, ze wiem do czego moge sieposunac wswoich opowiesciach. zdjecia mam i owszem, ale zdjecia poza mna widzialy dwie osoby, najblizsze, najbardziej zaufane. zdaje sobie sprawe ze w czasach pismaków i pudelka.pl kazdy bledny krok bylby od razu wykorzystany i ani bym sie obejrzala a zdjecie ktore dalam koledze znalazloby sie na pudelku :D takze w zadnym wypadku nei robie rzeczy ktorych bym mogla kiedykolwiek zalowac. jesli kto zapyta dlaczego sie boje tego ze to wyjdzie - bo wiem, ze jesli wyjdzie, to bedzie to poczatek konca. niestety, realia. Tobie rowniez zycze wszystkiego najlepszego Autorko, jestes swietna dziewczyna i zaslugujesz w pelni na te bajke, ktora sie wokol Ciebie dzieje ;) Pozdrawiam, bede tu zagladac jesli oczywiscie ten watek nadal bedzie zyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Myszenko kochana, moj ci on!!!!!! :D Ale dziekuje, ucieszylam sie, ze napisalas. No wiec, nie pocieszaj mnie, skarbie, bo i tak wiem swoje. Urode Claudii Schiffer moze i mam ale na pewno musialabym sobie odjac z 15 kg i dodac jakies 10cm wzrostu. :) Hmm... Dotychczas uzywalam podkladow komercyjnych jak Loreal, Maybelline, Rimmel... Wszystkie w odcieniach ivory, ale jest on za jasny dla mnie. Porcelain beige juz zupelnie za jasny, wygladam jakbym miala maske trupa na twarzy przy tych podkladach. Z kolei natural beige i takie naturalne odcienie sa dla mnie za ciemne. :( A co myslisz o Lancome albo Clinique? zamierzam sie na ktorys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
damn good - z jednej strony masz absolutną rację (taka "gratka" szybko przedostałaby się do plotkarskich mediów), a z drugiej strony - są aktorzy, którzy mają żony spoza światka show-biznesu i nie są nagabywani przez paparazzi. Wszystko zależy JAK ktoś to robi, czy się afiszuje, czy ma zamiar ciągnąć z szumu medialnego korzyści (przykłady tego typu można mnożyć i mnożyć). Weź chociaż Pierce'a Brosnana, Matta Damona czy nawet Bena Afflecka - ich małżeństwa są spokojne i szczęśliwe i nic nie zapowiada końca, a pewnie kiedyś będziecie "musieli" wyjść z szafy, jeżeli zaplanujecie wspólną przyszłość. Więcej optymizmu! PS. Na pudelku są głównie te osoby, które same się o to proszą. Wiem nawet o przypadkach żałosnych mini-gwiazdek, które same na siebie słały do tabloidów donosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Damn good, moja droga, 3 lata i jeszcze nierealne? Jakos trudno w to uwierzyc. Poza tym dlaczego niby mialby to byc poczatek konca i dlaczego nikt sie nie moze dowiedziec? A pokazujecie sie razem publicznie? Chodzicie gdzies razem? Ja troche ucieklam od Polski, troche sobie podrozuje, ale nie uciekam od rzeczywistosci. ja nadal zyje ta premiera i to nie dlatego, ze bylam tam KB, ale dlatego, ze to byl moj pierwszy raz na premierze wogole i bylam VIP-em tak jak wszyscy, ktorzy zostali zaproszeni na premiere. To byl dla mnie szok. No i cale to towarzystwo, zamieszanie, czerwony dywan i wyjscie do kamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
pudelek.pl to dla mnie zalosny plotkarski portal. Poza tym, ze nie jest ani ciut ciut wiarygodnym zrodlem informacji, to jeszcze jest smiesznym i glupim. A takie niby gwiazdy... ?? Dla mnie gwiazda jest ten, kto naprawde latami pracy i ciekawa osobowoscia sobie zasluzyl na ten tytol. A nie, ze pokaze sie raz w serialu albo zatanczy na lodzie w tv i juz wielka gwiazda. Smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
Prośba o pomoc - w każdej Sephorze czy Douglasie możesz poprosić o próbki. Podkłady Clinique są dobre, nie powodują uczuleń. Może pomoże Ci strona wizaz.pl. Tutaj masz listę podkładów najlepiej ocenianych przez dziewczyny, ale możesz tez posprawdzać te, które Cię interesują. http://wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=254 Ja z Lancome Teint Idole Ultra jestem o wiele bardziej zadowolona niż z Chanel Mat Lumiere, ale wszystko zależy od twojej skóry (ja niestety miewam kilka "niespodzianek" do ukrycia pomimo sędziwego wieku 24 lat). I nie bądź taka skromna :P Zawsze te kilka kilo da się zniwelować rowerem lub racjonalnym odżywianiem. Bez większych wyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
Prośbo, a ja Pudelka nieco obronię :) Jest żałosny, bo pisze o żałosnych gwiazdkach. Na szczęście prawdziwych artystów nie tyka, a z ich komentarzy mozna się po prostu czasem pośmiać. Jakoś nie żal mi tych, pożal się Panie, celebrytków. Chcą - to mają. Skoro sie wydurniają za kasę, niech ponoszą pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Fakt, że z wiarygodnością bywa różnie, ale to akurat dla mnie sprawa drugorzędna, gdyż życie tych osób niewiele mnie interesuje. Ale krucjata Pudla - o tak, uroczy przerywnik w pisaniu pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Dziekuje za stronke, myszko. Sprawdze jutro, bo dzis juz nigdzie nie ide jak tylko do lozka. :D Ale sie rozmarzylam... Lece do Californii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
Pozdrów Venice i Santa Monica ode mnie ;) Ja się z Polszy pewnie do marca nigdzie nie wyrwę, a marzą mi się wywczasy miesięczne, najlepiej na Kubie czy w innym Nepalu. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Pozdrowie jak tam juz bede, myszenko. Dobranoc. A ja zamykam zaraz oczy i juz odlatuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damn good
witam, przepraszam, ze tak zniknelam ale kumpela wpadla pod wieczor (inna strefa czasowa jest u mnie) no dopiero teraz mam chwilke na poczytanie :) niestety lece juz spac, bo rano do pracy lece a w czwartek wracam do polski na cale 3 tygodnie :D:D z jednej strony sie ciesze, z drugiej....srednio ;) rozpisze sie na Wasze posty po pracy czyli jakos u was pod wieczor, do hmm...jutra w takim razie :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak się składa, że jakiś czas temu również spotykałam się z kimś dosyć znanym w polskim showbuissnesie.... Zajmowałam się modelingiem i mam kilka sukcesów na swoim kocie, co mnie bardzo podbudowało ;) będę miała o czym opowiadać swoim dzieciom... ale nie o tym mowa... ;) Spotkałam się z NIM kilka miesięcy- on z Warszawy, ja z południowej Polski,a poznaliśmy się na bankiecie.... pamiętam, jak dziś. Podszedł, zagadał- tak to się zaczęło. Potem w świecie modelingu byłam znana, nie z imienia i nazwiska, ale.... dziewczyna XY; co mnie bolało, bo pseudokoleżanki (czyt z branży) zaczęły plotkować na nasz temat. Zresztą to było bardzo niewygodnie dla mnie. Nie potrafiłam w to uwierzyć. Ja? Skoro może mieć każdą inną piękniejszą, mądrzejszą, zgrabniejszą... dla mnie to było ciężkie do zaakceptowania. Zresztą w międzyczasie poznałam "normalnego" mężczyznę, w którycm zakochałam się po uszy 😍 [love 😍... Nie żałuję, że zakończyłam tamten "związek"; w obeznym jest bardzo dobrze ;) Prośba o pomoc- myślę, że na następną imprezę możesz zainwestować w czerwoną suknię. Będzie Ci ładnie przy Twoim typie urody. Nie musi być aż do ziemiiiiii ;), może być taka sięgająca kolan. Włosy- jak już ktoś wcześniej napisał potrakuj rozjaśniaczem- delikatnie!!!! Ale ja proponowałabym refleksy słoneczne( zapewne mają w salonie fryz. taką uslugę)- bardzo naturalny i piękny efekt; może też warto je trochę wycieniować, żeby nabrały objętości... pomyśl nad tym. Masz łade, pełne usta- warto to podkreślić. Cera- przede wszystkim matowa; wypróbuj któryś z podkładów, które Ci koleżanka doradziła, a na dokończenie makijażu przyprusz buzię pudrem sypkim- uwieńczy efekt :) Tyle z tego, co widzę na zdjęciu trochę niewyraźnym;) Uwielbiam doradzać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Dziekuje, dziekuje. :D Na pewno skorzystam z porad. Zdjecia zdjeciami, ale na filmiku tez mozna mnie zobaczyc. A nastepna sukienke bede kupywac juz kilka dni naprzod przed spotkaniem. Kurza twarz, jaki ja blad zrobilam, ze na ostatnia minute bylo wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie Ci zazdroszę
kochana i życzę powodzenia:) co do KB to dzisiaj późnym wieczorem obejrzę sobie film z jego udziałem "Rzeka tajemnic" wybacz, ze Cię poprawie, ale KUPOWAĆ a nie KUPYWAĆ na przyszłośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie Ci zazdroszczę
miało byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela anderson
i wreszcie w hollywood odkryja ,ze polskie dziewczyny sa de best!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Bardzo Wam dziekuje. Nie sadzilam, ze uda mi sie taki fajny topik utrzymac w takim tonie. Ja takze zycze Wam wszystkiego najlepszego. Rzeka tajemnic to super film, polecam. Dziekuje za poprawienie mnie. Pomylki chodza po ludziach. Dopiero pare lat mnie nie ma w Polsce, a juz takie byki wale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Jestem, jestem, czasem tu zagladam. A znajomosc jak znajomosc. Kazda sie rozwija. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje znajomosci Joanno
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Dziekuje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuekawe co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenfw
a to przeciez byla sama Mayor of London hehehe chyba gdzies zniknela..moze pojechala do californi po podklady do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apkjbb bnhb bnnn
nooooo juz jej nie ma hahahhhahhhaaaa i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiemjakizwiazek
przeciez on jest zonaty od 1988 roku i ma dwojke dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×