Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosba o pomoc

Potrzebuje Waszych rad. Nietypowy problem - premiera filmowa.

Polecane posty

Gość Prosba o pomoc
azjaa, ja sie sobie sama nie podobalam. Kilka godzin przed premiera mialam nawet ladne wlosy, (zaraz wstawie zdjecie), ale potem mi tak oklaply i wygladalam przestrasznie. No i ze zdenerwowania sie spocilam, takze nieciekawie wygladalo to. Do zainteresowanych: Tak, Kavin ma zone i dzieci. Nie sa juz razem. Ale gratuluje "trafnych" informacji wyszukanych na necie. Czytajcie dalej tabloidy. Nie lepiej na pudelka.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clever
dziewczyno, nawet tym burakom nie odpowiadaj, zazdrosnicy i nieudacznicy tak pisza jak oni, a ja juz myslalam ,Boze ale sie topic udal, debile tu nie zagladaja....a tu prosze, uplynelo kilka dni i juz krytykowanie i oczernianie. Ja czytalam co pisalas od poczatku, ani przez chwile nie watpilam ze piszesz prawde, wygladalas bardzo ladnie, bardzo naturalnie, mysle ze jestes tez fajna dziewczyna i dlatego nie watpie ze ktos taki jak Kevin zwrocil na ciebie uwage, jakkolwiek to bylo i w jakichkolwiek okolicznosciach. Oni tez sa ludzmi, i szukaja w zyciu normalnosci. Olej tych zakompleksionych burakow, i nawet nie prubuj im nic udowadniac. Wszelkie szczegoly zatrzymaj dla siebie, ciesz sie tym co cie spotkalo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in maj opinion
z tego co widziałam, to niektóre laski (celebrities?) wyglądały na tej premierze tragicznie, więc na ich tle wypadłaś dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in maj opinion
poza tym ja tam się niektórym nie dziwię. większość siedzi w Polsce, ma pracę za 1126 brutto albo nie wiele więcej, małe szanse aby wziąć kiedykolwiek udział w takim evencie. niestety nie wszystko załatwi się wiarą w siebie, ważne są też pieniądze, kontakty, pomoc ze strony rodziny i znajomych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Do in maj opinjon: Cos Ty, wygladaly o niebo lepiej ode mnie. Dopiero po imprezie pozalowalam, ze sie jakos specjalnie nie odstawilam. Kiecke kupywalam doslownie 6 godzin przed premiera w TOPSHOP vintage. Hmmm... A ja sie dziwie tym, co siedza w Polsce i zasuwaja za 1000 zlotych. To ich wybor. Nie wierza, ze moze byc lepiej. Ale nic nie tlumaczy takich ludzi, ktorzy tylko sa zazdrosni, bo uwazaja, ze sami nigdy czegos takiego nie przezyja i w glowie im sie nie miesci jak taka przecietna dziewczyna jak ja poszla na piedestal ze tak powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in maj opinion
no wiesz.... nie każdy chce wyjeżdżać z kraju tylko po to aby lepiej zarabiać. znam takich, co siedzą w UK kilka lat i chcą wracać z powrotem, mimo że tam mają pewną pracę i lepsze zarobki :/ no dogadywanie jednak jest chamskie heh nie no, czy te laski wyglądały lepiej? znalazłam jakieś zdjęcia, nie wiem czy to aktorki z tego filmu, czy co, ale naprawdę niektóre przerysowane, jedną nawet w necie wyśmiali, że wyglądała jak clown, taka babka w średnim wieku z ciemnymi włosami z grzywką i czerwonymi ustami, w każdym razie wg mnie no tragiczne na zdjęciach, przerysowane wręcz, bardzo mocny makijaż, ostre linie fryzur, że już nie wspomnę o "kreacjach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Ojej!!!!!!! Dziekuje, za wrzucilas ten link!!!!!! Sa tam wszyscy, ktorzy byli na premierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Kevin!!!!!! Dokladnie tak jak na zdjeciu, ktore wstawilam. :D Ale fajnie, jak sobie przypomne!!! Nawet pamietam gdzie stali paparazzi i gdzie te zdjecia byly robione. Bardzo dziekuje za ten link! naprawde wspomnienia sa cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Ojej!!!!!!!!!!! Na zdjeciu jest nawet sam David FRost, o ktorym byl film!!!!!!!!!!!!!!! Uwierzycie, ze byl taki mily na tej premierze? Uscisnelam mu reke, przywitalismy sie, poniewaz razem stalismy na czerwonym dywanie jak mu robili zdjecia. Tak bym chciala, zeby chociaz pokazali jakis maly filmik, to na pewno byscie zobaczyli gdzie ja stalam i z kim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
No cos Ty! Pieknie dziewczyny wygladaly! Fajnie sie ubraly, na pewno nie mialy na sobie kreacji z Top Shopu tak jak ja. Hi hi. :D No i one takie szczuplutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaruda
alejaja chyba naprawdę nie może uwierzyć i zaakceptować sukcesu nikomu nieznanej Polki... Nawet nie zauważyła, że Kevin na zdjęciu, do którego wstawiła link, wygląda zdecydowanie inaczej, że nie powiem- młodziej, niż przed kilkoma dniami. Cóż, kochana, cuda przytrafiają się nie tylko w bajkach! Gratuluję wspaniałej przygody blondynce o nicku "Prośba o pomoc"! Mam nadzieję, że takich chwil w życiu spotka Cię o wiele więcej! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikus obibok
no to czekamy teraz na donosy na pudelku..kevin bacon i piekna polka sa razem... hoho a tak wogole to nie zastary troche taki dla ciebie dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
babaruda, bardzo dziekuje! Ja takze zycze Wam wszystkiego dobrego i zeby Wam sie takie cuda tez przytrafialy! Ja naprawde jeszcze caly czas zyje tym festivalem! Normalnie ryczec mi sie chce jak sobie przypomne, ze tam bylam i jak pomysle o tym, ze ... Kochani jestescie i dziekuje za wszystkie dobre slowa. Topik od poczatku mial sie tak dobrze i bylam szczesliwa, proszac o rady jak sie do tego przygotowac. Choc sama w to nie wierzylam i tak wszystko bylo na ostatnia minute. Chce cofnac czas do momentu, kiedy prosilam Was o rady. Teraz na pewno bym sie inaczej ubrala, uczesala i umalowala. Zachowala takze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
pikus obibok, piekna Polka to chyba nie ja. Do pieknej sporo mi brakuje. :D Mogloby cos w biodrech ubyc i przybyc gdzie niegdzie w innym miejscu. :D Nie jest za stary, ja sie lubuje w starszych ode mnie. A jego wiek to tylko plus. Czyzbyscie nie wiedzieli, ze im starsze wino tym lepsze...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in maj opinion
eee czy jesteś na początku filmiku i na samej końcówce za Tobym Jonesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in maj opinion
K.B. ma 50 lat, więc aż taki stary jeszcze nie jest ;) jakkolwiek mógłby być moim ojcem :P ale niektórzy w tym wieku też czasem mnie kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Moim ojcem tez moglby byc. :) Tak, jestem na filmiku i wygladam tragicznie w mojej czarnej sukience z Top Shopu. :) I oklapnietymi wlosami. A w tym calym oswietleniu wygladam blado jak smierc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak tak wszystkim wmawiasz
Ze wygladasz tragicznie .i.. .wierzymy Ci. pewnie tak jest.....;) a moze tak troche pewnosci siebie? w koncu to skad on cie wytrzasnal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Wybacz, wolalabym zeby to pozostalo sekretem. Moze kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale znalas Go wczesniej
Czy dopiero na festivalu poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale znalas Go wczesniej
Czy dopiero na festivalu poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damn good
kochana sledze ten temat od poczatku i hmm...no ja tez mam pewien "romans" z kims znanym ale nie zamierzam mowic z kim i jak i dlaczego, na pewno nie na kafe bo to sie zle konczy, ale szczerze to jestem ciekawa jak sie zaczelo to u Ciebie, bo u mnie wlasnie na pewnej premierze w 2005, trwa do dzis z przerwami ;) jak chcesz to mozemy wymienic sie e-mail'ami, chetnie wymienie doswiadczenia bo zaintrygowalas mnie bardzo i szczerze Ci powiem, ze jestes jedyna osoba od 3 lat ktora jest w podobnej sytuacji co ja, nigdy nie spotkalam zadnej takiej ;) przepraszam ze pisze nieskladnie ale nie mieszkam w Polsce od dluzszego czasu i troszke skladnia mi pouciekała :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mieszkam obok studia film
I widuje czesto gwiazdy jak podjezdzaja limuzynami lub laduja helikopterem obok mojego domu ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Damn good, piszesz skladnie, o to juz sie nie martw. :) Nie, znalam go juz wczesniej, a na premierze poznalismy sie lepiej. :) Damn good, no, nie wiem czy naprawde chcialabym o tym pisac. W kazdym badz razie moge jedynie sluzyc dobra rada, dobrym slowem, wysluchac, ale czy chce o tym mowic... Nie zastanawialam sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
To fajnie. Jakie to studio? Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mieszkam obok studia film
W Leavesden:) LondonFilmStudio. pewnie wiesz co i gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damn good
calkowicie rozumiem Twoja niechec do dzielenia sie tym z innymi, naprawde. wiem, ze euforia euforią,ale to jest taki Twoj malutki kawalek swiata ktorego nie chcesz nikomu oddac, prawda? taka bajka, piekna bajka ktora boisz sie, ze gdy komus powiesz, to ten ktos przekluje te bajke niczym banke mydlaną.mam to samo. chcialabym sie tym cieszyc, chcialabym zeby to wszystko wygladalo tak...normalnie, zeby to nie bylo sensacja, niestety tak sie nie da, ale ja zachowuje to dla siebie tak dlugo jak tylko moge, wie o tym jedynie pare najblizszych mi osob no i On. ehh nie wiesz nawet, jak bardzo Cie rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×