Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie czuję wieku

39 lat minęło

Polecane posty

Gość nie czuję wieku

po raz pierwszy przyszło mi do głowy że może w moim wieku coś nie hallo jest np. isć na rolki do parku.już miałam przed oczami sasiadow w oknach jak kiwają z politowaniem głowa!cholera co się dzieje do tej pory nie miałam takich dylematow!zdenerwowałamsie i piję już trzecią 'white russie' i p[rawie założyłam te rolki ale jest juz środekl nocy to chyba teraz bardziej nie hallo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie czuję wieku w zasadzie czasem organizm mi o tym przypomni jakąś chorobą czy bólem a to, czy w "tym wieku" coś mi wypada, czy nie... to mi nawet nie wisi koło d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
a ja czasem też mam takie myśli... czy jeszcze wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no se
Hmmm....tez mam 39 lat.Od trzech lat jezdze na kolarce (100km dziennie), rok temu zaczelam jezdzic wlasnie na rolkach i na dodatek kusi mnie latanie na motolotni :D Dopiero teraz wiem,ze zyje. Nie zwracam uwagi na kogokolwiek, zreszta jestem pozytywnie odbierana. A jakby sie komus cos nie podobalo, to nie moja sprawa. Wiec bierz rolki i jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie czuję swojego wieku, mam tylko odrobinę mniej. twierdzę, że to rewelacyjny okres mego życia. A ocenę pozostawiam jedynie sobie. Co kogo obchodzą moje rolki np ? ;) Sentencja która mówi: Odważnie wyprzedzisz pragnienia innych, a nazwą Cię skandalistką... samo za siebie mówi :) To kiedy idziemy na rolki ? :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxxa
Ostatnio widziałam babcię z wnuczka na rolkach, więc się nie łam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
mówią że życie zaczyna się po 40tce:) ja sobie czasem myślę że ludzie z którymi spotykam sie na gruncie zawodowym, zobaczyliby mnie prywatnie, nie uwierzyliby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpa
ja mam 34 i w tylku mam co sobie o mnie ludzie mysla :D chodze w glnach, jestem obkolczykowana i 'dygam' w autobusie sluchajac muzyki...czasem moj 11-letni syn tak troche sie mnie wstydzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzanić co inni sądzą. Oni inaczej postrzegają świat. Zatem głowa do góry i rolki na nogi....Dalej przed siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 35 i nie boje się ,co o mnie powiedzą,ani zmarszczek, ale tego, że fat czyha :O trzeba sie pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpa
hehehe mamy wiecej energii bo zeby dobrze wygladac wiecej pracy w to wkladac musimy a jak wiadomo...ruch pobudza ;) w zyciu nie chcialabym miec znowu dwadziescia pare lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
a ja bym chciał:) Skupiłbym się na innych rzeczach bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara raszpa...i tak trzymaj :) Jak widać wiek nam służy i cieszmy się jego każdą chwilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobny komentarz... wolę swój wiek pewności i głodu życia...a nie wchodzenia w niego na nowo :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpa
drobny komentarz..a to, ze niektore rzeczy zrobilibysmy lub nie to juz inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
mówię to chyba dlatego że potrafię juz przewidzieć jak zakończy się większość sytuacji w któych się znajduję. Tęsknię do tych czasów gdzie wiele rzeczy mogło mnie zaskoczyć, a teraz:)? Pozostaje tylko spokojna obserwacja, trochę to nudne niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to nuda...obserwacja ludzi, sytuacji daje wiele różnorodności. Poznawanie ludzi z głowami pełnymi pomysłów nie pozwala na jasność sytuacji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 37 lat i jeżdżę w góry z plecakiem, śpię w namiocie, chodzę w polarze i traperach do roboty i nie przejmuję się, co inni powiedzą jedno tylko - w pracy nie mówię o tym namiocie ;), patrzyliby na mnie jak na chorą psychicznie (chociaż i tak pewnie tak patrzą) mówię tylko niektórym, którzy na to zasługują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpa
drobny komentarz...wydaje misie, ze zle do wszystkiego podchodzisz, troche spontanicznosci ;) mrrrrrr w radio eska rock gada Tomasz Knapik...ten to ma glos :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
chyba najlepiej spiewal o tym Grechuta:) pan młody - Jak się żenić, to się żenić! to tak jak by w uniesieniu.... - radczyni - W równe nogi wskoczyć w studnie Nie utoniesz, nie utoniesz Topi się, kto bierze żonę. - pan młody - Niech się stopi, niech się spali byle ładnie grajcy grali, byle grali na wesele. Jak się ta muzyka miele, jak na żarnach, hula, dzwończy, niech za huka, stuka, puka, pląsa, bije, przybasuje, piska skrzypiec struną cienką, tak podskocznie tak mileńko; niech się miele jak młyn wodny w noc miesięczną, w czas pogodny szumiejąca, niech się snuje, a niech w dźwiękach się nie kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
w całości napewno nie:) po prostu przyzwyczaiłem się do chłodnej analizy a to błąd:) Lepiej brać życie na gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak są ludzi jeszcze , dla których spanie w namiocie jest tym, co tygryski lubia najbardziej. Wtedy wiem, że żyję.... Każdy na swój sposób postrzega świat, ale wiele mamy wspólnego. ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
ależ nie ma nic złego w spaniu w namiocie:) ja na przykład ostatnio pojechałem w góry na wolną wspinaczkę na skałkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpa
zauwazcie, ze w knajpakch tez lepiej bawia sie ludzie 'starsi' nie jak mlodziez uwalic sie i pasc twarza w talerz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, czyżby się nam tworzył topik geriatryczny? :D:D:D będziemy się tu prześcigać w przekonywaniu, że nie jest z nami "tak źle" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
to prawda:) zwraca się większą uwagę na jakość a nie tylko na ilość:) i docenia wysublimowane smaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×