Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnWawa

telefoniczna,erotyczna znajomość platoniczna

Polecane posty

Unosi się inna atmosfera w powietrzu :-D Lekkiego rozpasania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybernautka
ja mam ochote na taki układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On...a czujesz potrzebę rozgryzienia mnie?:p Przecież Mało stanowczy moją doopkę pejczem ma zamiar potraktować...to jak mam się dać rozkminić?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zauważyć, że zarówno Amorek jak i Brumka są... hmmm... że tak powiem... pod kuratelą? :classic_cool: Moją... :classic_cool: Dopóki jestem dostępny będa się bały konsekwencji swoich nieodpowiedzialnycj poczynań, zresztą bardzo słusznie :classic_cool: Pewnie zaczną rozrabiać po południu, licząc na to, że w poniedziałek przez czyste lenistwo nie sprawdzę co robiły i uwierzę w Ich wersję, że były grzeczne :classic_cool: Ich plan ma pewne szanse powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to się tak rozpasał? MS jest tu ochroniarzem i zaraz porządek może zaprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybernautka
dostane maila? tel? gg? co kolwiek? bo jak mam sie skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, pewnie, że czuję taką potrzebę. Myślę też, że smyranie Cię po doopce przez MS nie przeszkodzi w moim rozkminianiu. Jedno nie wyklucza drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pytać Mało_stanowczwego czy mogę. Zapomniałam trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mało stanowczy...nie przesadzaj:)Zaniedbujesz nas ostatnio więc się rozbrykałyśmy:classic_cool: On... no wiesz...sam musisz rozgryźć..nie będę Ci ułatwiać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, czy ja jestem podobny do ogrodnika, żebym przesadzał? :classic_cool: Bierz przykład z koleżanki. Brumka zna mnie trochę dłużej i wie jak to się może skończyć :classic_cool: Boleśnie :classic_cool: I ja o Was zawsze dbam. Za samą myśl, że jest inaczej - widzę, że pejcz nie wystarczy. Przynieś smycz. I na wycieraczkę. :classic_cool: Nie drap w drzwi! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam słowa Mało_stanowczego. Zaliczyłam wczoraj upadek z wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej doopka 🖐️ Od razu na dzień dobry 🖐️ 🖐️ 🖐️, strasznie sie rozbrykałyście ostatnio i trzeba Wam trochę dyscypliny :classic_cool: Brumka - plusujesz. I to mocno. To podejrzane :classic_cool: Co chciałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to TY kochanie....
amorek.83 tesknie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłop
Dbra Dupa lubisz lody smietankowe...;) ja bym sie skusił w wiekszym gronie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On -- ja nie umiem sapac na zawolanie ;) dobry chlop -- dobry chlop nie zadaje gupich pytan M_S - nie dzisiaj, glowa mnie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłop
a jakie sa pytania madre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms...na smycz ni hu hu...nie zgadzam się ale grzeczna już będę.. On...bierz przykład z Ms ..on wie jak mnie rozgryźć.. Doopko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×