Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Gość jmnie sie podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:> Po prostu nie chce mi się tego tłumaczyć. Bukowskiego nie podejrzewam by siebie traktował jak buddystę, ja siebie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
co ty się tak tego buddyzmu czepiłeś? raz wspomniałem tylko że taki punkt widzenia kojarzy mi się z buddyjską nirwaną a ten w każdej odpowiedzi o tym. to nie jest kwintesencja sprawy a tylko luźne skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
jakoś nie mam o sobie cytatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
na chłody polecam pobiegać. no i czy jakbym był fajny to siedziałbym i smęcił na babskim forum zamiast spędzać ten czas z jakąś miłą i sympatyczną kobitką? co ja, głupi jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
ano tak. jeszcze by cię ktoś zgwałcił. zapomniałem że tam gdzie ja mogę poleźć to nie każdy może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym facecie można znaleźć coś niefajnego. Jak nie na pierwszy rzut oka, to poźniej: tylko kwestia czasu i jak coś obleśnego z niego wylezie.. No, chyba nie zaprzeczy nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
dla kogo dobrze to dobrze. ja tam wolałbym być fajny, choćby dla odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"w każdym facecie można znaleźć coś niefajnego." szczególnie jeżeli się uprzesz żeby tego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szczególnie jeżeli się uprzesz żeby tego szukać" powtarzam: samo wyłazi. wypełza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa... oryginalnych...? znaczy co..? z penisem 2 cm..? :):) w jakiej kwestii oryginalnych..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"powtarzam: samo wyłazi." samo to się nic nie dzieje. potrzebuje dobrego bodźca najpierw. "Nie zaprzeczam ,dlatego szukam oryginalnych intrygujących" to chyba dlatego złośliwa tak ze mną chętnie gada :D bo "oryginalny" to ja jestem. aż za bardzo, taki egzemplarz :D "e tam gwalt nie to mialam na mysli" to co, teraz idziesz biegać? byle nie za szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowales? tu nie ma gwalcicieli, spokojna dzielnica:) nie mam sily na bieganie tak poza tym oslabiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jeśli zaintryguje do tego stopnia że zobacze w Nim nie tylko pena....to do miłości 1 krok " no, raczej chyba będzie się w tym wypadku musiał postarać o to coś innego niż pen. a tak szczerze , to oryginalność u faceta wcale mi się dobrze nie kojarzy. Znalam oryginalnego który chodził po krawęznikach chodników , bo twierdził że tak się najlepiej odnajduje równowagę ducha.. to było bardzo oryginalne. Szczerze mówiąc, ... jednocześnie nie było wcale fajne.... facet jak chce byc oryginalny to zawsze skończy na tym że jest po prostu tylko dziwaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ facet jak chce byc oryginalny to zawsze skończy na tym że jest po prostu tylko dziwaczny. } Obie płcie tak maja i określiłbym to żenadą(zazwyczaj) a nie oryginalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×