Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

tamari, z ty naprawde chciałaś się tym przejać..? :) ciesz się że go swędzi, i że teraz sobie będzie musiał chłopak jakoś poradzić...? Może podeślij mu w ramach dawnej przyjaźni deskę z sękiem...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe juz sie nie przejmuje a przejmowalam sie nie w kontekscie naszych relacji, bo mam go w nosie od dawna ale tym jacy ludzie bywaja podli:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike:) czy ja wiem czy w żywiole... :) pisze sobie i tyle.... Może napijesz się ze mną lampeczkę wina..? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże.. co za upierd z tym facetem... niech go ktoś wyprowadzi na spacer...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje ci sie ze natrafiasz na
Oszczędzę Ci tego. :O "poczuła to sie zwierzała i tyle" Oprócz czucia jest jeszcze myślenie. Kobiety maja też głowy. czy tylko mi sie tak wydaje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
ale czucie i wiara silniej mówią do niej niż mędrca szkiełko i oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro nie podpuszczaj mnie:P nie piję przez nastepne 10 lat!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie wiem co to znaczy "fajny facet", "do życia" . ale to że tego nie wiesz, Myrevin, nikogo tutaj nie dziwi.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piję przez nastepne 10 lat!!!!!!!!! to przyjeżdżam od ciebie za 10 lat, i się napijemy razem. bedę miała zaszczyt inaugurować twoje picie po tak długim okresie czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze, nie jest moim celem zadziwiać tylko wiedzieć o co chodzi Myrevin przeczytałam kedyś jedno twoje zdanie. Brzmiało: "Mam to w odbycie." Wiem że to twoje hasło przewodnie. Manifest. wiem też, że wcale nie chcesz wiedzieć. masz to gdzieś. nie interesuje cię to. Twoja obojętnosc doskonała jest.. fajna.. niefajna.. nie wiem. Ale na pewno nie do życia. więc masz częśc odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin ma zabawny wizerunek ale na kafe normalnie chyba bym szalu dostala z kims takim przypomina mi Klapouchego z KP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamarii kaca miałam:D moralniaka:O retro- trzymam za słowo- dla ciebie skrócę okres do lat 5!! ide z fajnym facetem oglądać mniej fajny film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie. Myrevin na razie jest odłączony od prądu. ale prędzej czy poźniej ktoś mu wtyczke wsadzi gdzie trzeba, i nabierze rumieńców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej. Więc wiesz też że nie zależy mi na ty by być "do życia", stąd cytat Bukowskiego. No i druga kwestia ten "manifest" wypowiadam czasem dla żartu, rzadko poważnie. Zazwyczaj gdy pytanie/a z topiku powalają mnie (negatywnie) na kolana. Gdyż jak uczono mnie jeszcze w szkole podstawowej, w odbycie bywa tylko kał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i druga kwestia ten "manifest" wypowiadam czasem dla żartu, rzadko poważnie. Nie ściemniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prędzej czy poźniej ktoś mu wtyczke wsadzi gdzie trzeba, i nabierze rumieńców.. } Wypada mim się uśmiechnąć.. :) To jest nieprzewidywalne. Natomiast "bez prądu" wytrzymuje ponad pięć lat. "a im dalej w las tym więcej drzew". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari:) a ile on może miec lat...? :) to młode chłopie jest jeszcze...! może fizycznie podstarzałe, ale w głowie jeszcze nie ułozone..:) dopiero koło 50stki jest szansa że mu się poukłada, a to i tak jakieś 60% szans, bo róznie z facetami bywa.....:) na razie ma wszystko w dupie, dobrze mu z tym i za to go lubimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×