Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Natomiast "bez prądu" wytrzymuje ponad pięć lat. Bierzesz udział w jakichś zawodach, Myrevin..? Pościgamy się...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki nawyk, to ile nie palę też liczę. rozumiem jedno i drugie to powód do dumy. Prawda..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a. no to ci powiem że całkiem normalny nie jesteś. O ile sama abstynencja seksulna jest wg mnie całkiem normalna, to bycie z niej dumnym już lekko wykracza poza margines normalności .... jesteś dumny że nie masz okazji sie sprawdzic i potwierdzić jako facet..? to JEST dziwne... Wiem po sobie. Miałam za sobą 7 lat. Ale nie byłam z nuch dumna. Nie ma się czym chwalić, Myrevin. Chyba że mnie przekonasz że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, Myrevin, musze ci powiedzieć że zawsze uwazałam że twoje plątanie sie po ogólnym to od początku był błąd. Powinieneś od dawna być na uczuciowym. cieszę się że naprawiasz błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś dumny że nie masz okazji sie sprawdzic i potwierdzić jako facet..? to JEST dziwne... } Hmmm... boje się ustosunkowywać do takich "zarzutów", códzysłów bo nie wiem czy to zarzut... ciśnie mi się "odbyt". :P Potwierdzić w czym ? W związku ? Nie sprawdziłem się skoro jestem sam. Sex ? Odsyłam do byłych... nic na ten temat bo kompleksów nie mam z powodów których nie opiszę. --> Tamari { tzn ze nie masz parcia na bycie z kims } No nie mam. I nie widzę w tym nic "olewczego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośłiwka, powiedz mi.. bo mam pytanie... czy ty naprawde wolisz chamów ...? czy nie mogłabys pokochac delikatnego, łagodnego ale stanowczego i konsekwentnego mężczyznę...? jakoś nie moge w to uwierzyć że chcesz zwykłego chama, a nie interesują cię tacy .. subtelni... co by cie po nogach całowali i oddali za ciebie całą dusze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myr nie podejmowanie dzialania i obojetny stosunek do tego co sie wydarzy to dla mnie stosunek olewczy jak ty to definiujesz to juz twoja sprawa zlosliwa wspolczuje najgorsze sa mdlosci i bole menstruacyjne:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Potwierdzić w czym ? W związku ? Nie sprawdziłem się skoro jestem sam. Sex ? Odsyłam do byłych... nic na ten temat bo kompleksów nie mam z powodów których nie opiszę." Boże.. Myrevin... no to skoro nie chęć sprawdzenia się, to chociaż jakaś blikość, nie wiem, ciepło kobiecego ciała... przyjemność.. pieszczoty.. no , nie wmówisz mi że to też masz w odbycie i by ci nie zależało jak byś mógł mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum 3 takich wyłapałam gdzie ich charakter mi pasował ale mogłabyś po krótce ten charakter opisać..? nie prosze przeciez o nicki, tylko o cechy charakteru które cię ujęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowo mi
Myślę, myślę... ... znam 3 (słownie: trzech) fajnych mężczyzn w każdym aspekcie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... znam 3 (słownie: trzech) fajnych mężczyzn w każdym aspekcie ale to trzeba uzasadnić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze jedno ale sie nie smiejcie:P Na jakimś topiku pod pomarańczowym nickiem pewien facet wkleił wiersz z dedykacją dla mnie,a potem wiersz tak jakby o nim czasem zastanawiam sie który to nick oj retro nie chce pisac jakie cechy,ale z tego co widze to takie których Ty nie lubisz i facetów ps nie napisze jaki to był wiersz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boga lepiej do tego nie mieszać.. i nie że coś tam do nie go mam. Olewamy się i nie mamy o to do siebie pretensji. {no to skoro nie chęć sprawdzenia się, to chociaż jakaś blikość, nie wiem, ciepło kobiecego ciała... przyjemność.. pieszczoty.. no } Hmm... nie za bardzo pamiętam jak to jest, lepiej se nie przypominać. Nie, zdecydowanie nie. Jest dobrze. Idealnie nie jest ale nigdy nie było. :classic_cool: Juz po dwóch piwach, jak w tej chwili i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj retro nie chce pisac jakie cechy,ale z tego co widze to takie których Ty nie lubisz i facetów oj, no , prosze tylko trzy., naprawde mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po dwóch piwach, jak w tej chwili i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. kwestia umiejętnego wmówienia sobie.:) ale rozumiem cię, też praktykuję. z jedną róznicą: umiem to robić na trzeźwo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro ludzie sobie tak rodza ze obojetnieja na pewne sprawy i udaje im sie wmowic ze ich nie potrzebuja podswiadomie to napewno ta potrzeba pozostaje ale jak sie ja spycha gleboko to tak latwiej zyc tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×