Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Gość ankietka ....
Hmm a są takie ... i już ... a, fakt, że niewiele, to tylko podkreśla ich wartość ... Fakt bliżej diabła ... Ale to miał być wygląd anioła tylko ... A diabelska natura jest bardziej kobieca .. i interesująca ... I ta mieszanka się sprawdza ... nawet w jego przypadku, a w jego przypadku sprawdza się niewiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
;) no cóż znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam nawijaj- prawdę i tylko prawdę- w koncu od tego jest kobiece forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Byliśmy ze sobą ... Ale ja musiałam wyjechać ... Teraz się przyjaźnimy .. Rozmawiamy o ksiązkach ... o życiu ... itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa to znając życie- żadna by ci do niego nie pasowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Hmm ... możliwe, ale to nie ja wybieram ... Wiem, że nikogo po mnie nie miał ... i nie ma ... Hmm .. umówił z pewną panią dr ... przypadkiem też miała kręcone ciemne włosy, jak ja ... ;) więc wiem, że lubi pokręcone ... ;) Ale nic więcej z tego nie było .. Stwierdził, że to nie to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko- ja nie szukam takiego diabła jak ja- bo taki po tym padole nie chodzi- ja tam wolę swoje małe przeciwieństwo;) czyli małżonka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankietka- to co stoi na przeszkodzie żebyście znów nie byli razem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem pokręcona (choć z tym też różnie bywa, ale generalnie), ale ja bym chciała bruneta z niebieskimi oczami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie- po czym wnioskujesz że to ulubieniec komika- kiedys czytałam wypowiedź komicznego a propos simona i raczej nic nie wskazuje na to co teraz ośmieliłeś się stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Bo to daleko ... Nie uznaję takiej odległości .. On mnie zaprasza do siebie ... Chce też do mnie przyjechać ... Ale ja się boję, że znowu mi się spodoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike :) zapytaj komiczne sama:) to jego idol jako równowaznik przykład faceta przez duże F w kontrze do miękkich męskich ciot, którymi gardzi na forum:) Wileokrotnie sie powoływał na Simona jako "faceta z jajami":P np, na siostrzanym topiku "Mozesz placic za sex, ale bedziesz wiekszym cieniasem niz Simon Moll... nawt jemu dawały za darmo " http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3852517 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaaaaaaa to słowa" byc większym cieniasem niż simon moll"- oznaczają "simon moll jest facetem przez duże f" hue hue- to przepraszam, że jestem nieinteligentna i że sama bym na to nie wpadła jeśli się mylę szukanie i w poniedziałkowy poranek komik" przybije ci piątkę" na to stwierdzenie - to cię przeproszę ale w tej chwili jestem zbulwersowana twoim wcześniejszym wystąpieniem więcej nie napiszę, ze względu na to , że gospodarzem tego topiku jest retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test na fajną kobiecość
Stosunek kobiet do takich osobowości jak Twój idol, Ike, jest dla facetów testem na fajność kobiety. Im bliżej im, kobietom, do takich idoli, tym dalej do pewnej, nielicznej zresztą, grupy mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Trochę nawet głupio, bo przed jego wyjazdem do Włoch, nieopatrznie mu obiecałam, że przyjadę ... Coś mi stamtąd przywiózł ... A ja teraz pękam ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm........
to ja też poprosze jednego normalnego faceta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi komik nie jest, nie był i nie będzie moim idolem- jestem na to za "wielka" a że go lubię- mam kłamać, że tak nie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike to na otrzeźwienie spróbuj sobie wyobrazić coś czego nie znosisz: że Komik ma małego... Może ci trochę sympatia przejdzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- ale komik nigdy nie chwalił się że ma wielkiego :) co mnie obchodzi penis komika skoro nie jestem w stanie obejrzeć go ani na żywo albo chociaż na zdjęciach naprawdę nie każdy facet, którego lubię powoduje u mnie kisiel w majtkach:) nawet przy całej mojej obleśnej seksualności potrafię faceta traktować jak kolegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"retro- ale komik nigdy nie chwalił się że ma wielkiego" otóż to........... czy nie wydaje ci się to dziwne....? :):) ************** Ike. Ilu masz kolegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ma mi się to wydawać dziwne?? retro w realu mam samych kolegów- w zasadzie znajomość z nimi mam bardzo ograniczoną ze względu na to że mój mąż jest wyjątkowo zazdrosny - ale zawsze miałam kolegów- nie koleżanki i nie powiem brakuje mi ostatnio kontaktu z facetami- takiego normalnego- do pogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój mąż jest wyjątkowo zazdrosny" to znaczy co? nie pozwala ci z żadnym wyjsc na piwo..? wiem o czym mówisz. ja też lubię pogadać z facetem od czasu do czasu. to takie... egzotyczne doznanie. :) z kobietami rozmawia się inaczej, i o czym innym. jest różnica, na pewno. czy sądzisz Ike że my byśmy się w realu dogadały...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro mój mąż nie pozwoli mi z nikim wyjść na piwo- bo jak bym wyszła z facetem- NO TO WIADOMO!!! a jak z babą to pewnie podrywać facetów- I TEŻ WIADOMO!!! ech w realu retro- nie- chyba nie- może 2,3 spotkania- dla mnie egzotyczne aczkolwiek ciekawe- ale nie- myślę, że na dłuższą metę by się nie udało z facetami gada się normalnie- może jest coś w tym , że mańkut myśli męska półkula mózgową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w realu retro- nie- chyba nie- może 2,3 spotkania- dla mnie egzotyczne aczkolwiek ciekawe- ale nie- myślę, że na dłuższą metę by się nie udało 3 X NIE. nie mam więcej pytań. :) ********************************* jak wytrzymujesz z takim zazdrośnikiem? :) i jeszcze jedno pytanie: czy ty jesteś zazdrosna...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×