Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

jest mi koszmarnie ciężko:) czego dowodem był mój tamtotygodniowy topik ale wiedziałam że tak będzie- mój maz od początku potrafił dać w mordę byle facetowi bo na mnie spojrzał szanuję to- każdy ma jakieś wady mogło byc gorzej zresztą ja tez jestem zdolna do koszmarnej zazdrości- niestety- a raczej stety- mój mąż jest typowym monogamistą- jak jest z babą to jest tylko z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, dobre z tym 3 x nie :) :) Właśnie Ike, dlaczego mąż taki zazdrosny? Jeżeli chodzi o rozmowy to chyba wolę z kolegami niż z koleżankami. W tym drugim przypadku więcej się śmieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. problem zazdrości wydaje mi się dosc ciekawy... z jednej strony fajnie jak facet jest zazdrosny, z drugiej - to prawdziwa męka.... i pewnie dla faceta jest tak samo ze strony kobiety. Ike, prosze, wytłumacz, co to jest koszmarna zazdrość?? Luśka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlatego dziewczynki- że- grzecznie wam przypominając- sam był moim kochankiem:D ot po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - niestety na trzeźwo się nie da pewnych rzeczy wyjasnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro 🖐️ :) W kwestii zazdrości najleopszy wydaje się ten klasyczny złoty środek i żeby nie skrajność z którejkolwiek strony. PS. nie na temat, ale tak mnie naszło, bo przed chwilą widziałam w TV dziewczynę w czerwono-bordowych rajstopach. Fajne, ale wydaje mi się, ze trzeba mieć nie więcej niż 30 lat, żeby takie nosić. A Wy co na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska ja kupiłam sobie zielone wełniane jakies :D i pieprzę wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu moje buty są czerwono bordowe, długie wiązane i błyszczące conieco nie będę wypowiadać się o stosowności stroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro ty powinnas kupić sobie błękitne!!!! i kraciasta króciutka spódniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, nie wiem... przyzwyczajona jestem że zawsze trzeba coś załatwić, gdzies polecieć.. i to szybko... W spodniach kształt masz bardziej opływowy, więc mniej czasu to zabiera:) ale zastanowię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w celu podniesienia......... retro jesteśmy z tobą !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro było juz o rajstopach to już nie zrobi różnicy, jeżeli dodam, ze nie było mnie, bo oglądałam kardigany na allegro. Ech, cóż za żałosny sposób poprawiania sobie samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×