Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Kyyrene, znam ten dowcip :) Podkreślę przy okazji, ze dla mnie miłość nie musi znaczyć automatycznie małżeństwo. chodzi o to bycie z kimś i świadomosć, ze to najbliższa nam osoba, jest zaufanie, oparcie, zainteresowanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne..ok, brzmi lepiej. Bo już zaczynało trącić procesem czarownika na zasadzie : nie przyznał się? Oczywiście, przeciez wypieranie się wszystkiego jest najpewniejszym objawem tego, że ma coś na sumieniu. Przyznał się? No, przecież sam się przyznał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test na fajność faceta
Moja reakcja nie była spontaniczną reakcja emocjonalną. Niektórzy mylą szybkość, błyskawiczność reakcji, ze spontanicznością. To była reakcja mojego rozumu. Emocje w postaci lubienia Złosliwej...to rzecz wcześniejsza o wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Luśka z Windsorów { Myrevin, Nigdzie nie napisałam, ze w życiu chodzi tylko o parowanie się, sam to sobie dopowiedziałeś. Jedynie zaznaczyłam, że świat to naturalny dualizm - ({bzdura}) nie ma ciemności bez jasności, zimna bez ciepła, dobra bez zła W tym też dostrzegam naturalność związku kobiety i mężczyzny } Mamy jeden wszechświat. :P Po za tym w naturze aż nadto jest przykładów hermafrodytów. Niektóre gatunki ślimaków choćby. A w mitologiach, anioły to istoty bezpłciowe. Oczywiście na swoje nieszczęście nie jestem hermafrodytą, na dodatek jestem hetero i to bez najmniejszych wątpliwości. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ....mam następnego wielbiciela Mervin Ty sie nie zastanawiaj nad ślimakami tylko nad sobą.:O,ale gdyby ślimak myślał jak Ty ,to by siedział gdzieś w kącie pił piwo i myślał,po co mam sie parować jak pełno francuzów dookoła.:O mam zaczynać coś z kimś?po co jak skończe w zupie:O kyyrene --.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na swoje nieszczęście nie jestem hermafrodytą, na dodatek jestem hetero i to bez najmniejszych wątpliwości. :O \" Czyli przyznajesz mi rację co do mojego niedowierzania? :P Co do dualizmu, a ślimaków - również cytat powyżej, sam przyznałeś, ze nie jesteś hemafrodytą, czyli tak jak każdy typowy przedstawiciel homo sapiens. Więc dlaczego miałbyś sie na nich wzorować (tych ślimakach) ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
halo, dlaczego nikt nie pisze w temacie o fajnych facetac co to ich nie ma? nie wierzę że od trzynastej z kawałkiem wszystkie sobie jakiegoś fajnego znalazłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma boli mnie głowa😭pomóż koleżance w cierpieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
boroo-xxl--.na jakiej podst tak o sobie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcufna
Potwierdzam. Jest ciepły, życzliwy, męski i mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Oferma boli mnie głowa pomóż koleżance w cierpieniu " diagnoza jest oczwista - brak seksu (dobrego). ale co ja mogę? wyskocz do klubu, wypij parę drinków, przywlecz do domu jakiegoś podrywacza klubowego, niech cię porządnie ..... ból głowy przejdzie jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma :O heheehe skąd Ty możesz o tym wiedzieć ze to dobry sposób:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie mam dziwne wrażenie ,że taki jestem :) nie czytałem Was ale myślę ,że mogę spęłnić wasze marzenia :D Pytaj a ja odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"heheehe skąd Ty możesz o tym wiedzieć ze to dobry sposób" a co, nie mam racji? jestem wprawdzie pafałachem, ale nie jestem głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma gdyby seks był lekarstwem na ból głowy to zony nie używały go jako argument by go uniknąć... boroo-xxl 1 zainteresowania 2 wiek 3 dlaczego nie masz dziewczyny 4 wiek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. muzyka - jazz 2. słuszny ale czy ma to jakieś znaczenie 3.a kto powiedział ,że nie 4. powtarzasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
dlatego w nawiasie napisałem DOBRY. pewnie że seks z otyłym, spoconym i śmierdzącym mężem to bólu głowy nie uleczy. to tylko "obowiązek małżeński" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Każdy seks z przymusu jest beznadziejny obojętne z kim boroo-xxl-->ok wierze Ci jesteś fajny:) pozdrów dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Każdy seks z przymusu jest beznadziejny obojętne z kim " być może, jeżeli chodzi o seks to moje pojęcie jest mniej niż mgliste ale czy ja ci się każę zmuszać? załóż mini, cycki na wierzch, idź do klubu, przywlecz atrakcyjnego faceta. no co, prawiczek ci musi tłumaczyć???? no chyba seks ci sprawia przyjemność, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma wiesz lubie Cie,gdyby nie to dostałbyś w pysk:)\ CZyli tak mnie widzisz?łatwo prosto i przyjemnie?dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
hej, to nie mnie głowa boli, tak? ja tu tylko próbuje pomóc. no jak nie chcesz w przyjemny sposób to spróbuj w nieprzyjemny. załóż dres, wygodne buty i ruszaj na trasę. po 10-15 kilometrach marszobiegu będziesz na tyle zrypana że zapomnisz o bólu głowy. to mój sposób. ale wolał bym seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma nie wysilaj sie już teraz mam pewną cechę charakteru ''pamietliwość''nawet jak napiszesz serenady dla mnie bedziesz mnie komplementował to nic z tego ...ja i tak zapamietam tamten post:) ide zażyć tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
tropikal ja ironizowałam ze mnie oniesmielasz,to tak ku woli wyjaśnienia:) ide bo znowu mam dość facetów:O i jak tu stać sie wraźliwą ? papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×