Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Gość złośliwa w..
Ze mnie? nie jestem fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropical
złośliwa w....pewnie jestes zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
czemu wy mnie chcecie bić? czy to jest coś odkrywczego że brak seksu odbija się rozmaitymi "dolegliwościami'. bóle głowy, nerwice - to najbardziej klasyczne. widzę to też u siebie. normalny, zdrowy organizm reaguje stresem na długotrwałe pozbawianie go potrzebnych mu bodźców. sorry, ale tak jest. i nikt nie jest na tyle "twardy" żeby go to ominęło. może i nie to jest źródłem twojego bólu złośliwa, może to guz mózgu. ale moja "diagnoza" była przecież taka raczej żartobliwa. od razu w pysk? żeby nie było nieporozumień. to o guzie mózgu to też był żart. często żartuję, co innego mi pozostało. szyderstwo jest ostatnią bronią bezsilnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tak, co by było jasno iron, skład złomu jest dwie ulice dalej" Jak będę chciał wejść w interes złomiarski to wpadnę. Ja raczej hartuję charakter, to moja branża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wy mnie chcecie bić? oferma na otrzeźwienie seks ci sam do drzwi nie zapuka. chyba że zamówisz dziwkę na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to irek powinieneś się zgłosić jako etatowy buchaj rozpłodowy" Moje nasienie oddaje tylko w celu badań naukowych nad stworzeniem super rasy. "co by się dziewczyny nie kalały jakimiś ciotami" A co mnie dziewuchy obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma:O dlaczego wszyscy faceci mówią ze mi seksu brakuje? to nieprawda boli mnie głowa bo spadek ciśnienia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powodzenia w hartowaniu " Próbuję, ale takie cioty jak AdrianK z innego topiku nie chcą słuchać. Daremny trud, a wystarczy spuścić z krzyża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mnie dziewuchy obchodzą. aj to ja nie wiedziałem że wolisz chłopców no to buchaj rozdziewiczacz młodych chłopców jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Heheehe ale głupoty piszecie Adrian K jednak istnieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aj to ja nie wiedziałem że wolisz chłopców no to buchaj rozdziewiczacz młodych chłopców jak wolisz" Chłopcy są fajni - można takiemu w pysk dać, a ten się jeszcze broni. To takie podniecające jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
bdsm>biseksual ?ttta Iron fajny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"dlaczego wszyscy faceci mówią ze mi seksu brakuje?" to może coś w tym jest? ;) dobra, już się zamykam bo jakaś drazliwa jesteś (nie chcę nawet sugerować z jakiego to powodu). "na otrzeźwienie" jakie otrzeźwienie? ja dzisiaj tylko 3 piwa wypiłem przez cały dzień. jestem trzeźwy jak świnia. "Chłopcy są fajni " wiedziałem misiaczku że tylko tak się ze mną droczysz. buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"iron - zaczynam byc twoim fanem" A lubisz w pysk dostawać? Jeśli tak, to możesz być moim kompanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
czyli fajni faceci są dla fajnych facetów:O dalej sie upieram ze chce niefajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Jak zwykle weszłam na topik o poszukiwaniu fajnych facetów aby znaleźć pocieszenie i szybką, łatwą receptę. O ja naiwna! A wniosek jak zwykle jest ten sam: trzeba znaleźć kogoś kto najbardziej będzie nam pasował, w jak najmniejszej liczbie cech nie pasował i ciężko pracować nad tym. Nie ma lekko! Przypomniał mi się fragment mojej ulubionej książki: "Czy jednak ciężar jest naprawdę straszny, a lekkość wspaniała? Najcięższe brzemię nas powala, przyciska do ziemi, upadamy pod nim. Ale w poezji miłosnej wszystkich wieków kobieta pragnie być obciążona brzemieniem męskiego ciała. Najcięższe brzemię jest jednocześnie obrazem najintensywniejszej pełni życia. Im cięższe brzemię, tym nasze życie bliższe jest ziemi, tym realniejsze i prawdziwsze."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma przecież napisałam ze mnie boli głowa,a Ty z seksem wyjechałeś:O jak mam byc niedrażliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiedziałem misiaczku że tylko tak się ze mną droczysz. buziaki!!!!" Doszły, prosto w dupę. Przyjemnie nawet było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najcięższe brzemię jest jednocześnie obrazem najintensywniejszej pełni życia. o, to ładne jest. cos w rodzaju: Im gorzej, tym lepiej...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Doszły, prosto w d**ę. Przyjemnie nawet było" lubisz w dupkę króliczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
przestańcie Chłopcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki iron, jedyne co możesz, to mnie cmoknąć sam wiesz gdzie :) a jesli jestes zbyt tępy, to powiedz ,a napiszę ci w które miejsca dokładnie ,buziaczki misiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×