Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

DArth VEjder - ale mnie nie chodzi o to, że ktoś nie mówi całej prawdy o sobie, bo tego faktycznie nie musi, a nawet nie powinien - tylko jak ta prawda o tym kimś jest co chwilę jakaś inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robię aż takich analiz:) to tylko internet:) ZResztą w realu jest nie inaczej. I w sumie na tym etapie zycia już przyjmuję to bez większych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ja nie twierdzę, że to wywołuje we mnie emocje. Ale od kogoś, z kim rozmawiam, oczekuję przynajmniej trochę szczerości. Bez względu na to, czy to tylko internet, czy nie. I tyle. Taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mnie nie zlinczujcie za to co powiem... chyba umiejętności zdobyte w czasie uczęszczania na kółko teatralne zostały ;-) bo jak chcę to potrafię wmówić wszystko, odpowiedni nacisk na słowa, gesty... no i niektórym można wszystko łatwo wmówić :D a wczuwanie się w jakąś postać... to tylko trzeba uważać, żeby się samemu w tym nie zaplątać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnemu chłopakowi udało mi się wmówić, że chodzę do szkoły gdzie jest rygor jak w zakonie :D uwierzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nic ;-) ale koleżanki stwierdziły, że Mareczek coś się do mnie przystawia, chociaż aż tak bardzo tego nie okazywał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo za babami latał i sam nie wiedział czego chce... i robił jakieś dziwne podchody... heh i chciał mnie upić, a sam się wtedy upił :D no a potem mu było żal bo się inny zainteresował :D hej niunia a ten kolega to Cie nie przytulił jak tak zimno było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu --> miałam ochote wielką, ale jak powiedziałam ze nie pocałuje to on do mnie ze bardzo sznuje takie kobiety co nie lecą od razu na faceta:)ale ja na niego lece;) facjny facet ale rozwiedziony..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - ja też jestem (prawie) rozwiedziona, ale nie uważam tego za wadę, tylko wprost przeciwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja mam swoje zasady, ale czasem emocje biorą górę... kamalbka wiesz o kim mówię :D hmm ale to, że jest rozwiedziony to nie musisz go skreślać, każdy musi mieć szansę na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - rozumiem, że się boisz... a wiesz, z jakiego powodu jest rozwiedziony? z drugiej strony - lepiej, jak już rozwiedziony, a nie, że udaje, że się rozwodzi, rozwiedzie czy w ogóle...:) ale mam nadzieję, że ten ktoś o kim, ja myślę teraz, się nie będzie mnie bał, no... bo to, co powiedziałaś, to wcale nie pocieszające dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam swoje zasady, tylko czasem emocje biorą górę... Tylko tu - wiesz, o kim mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamalbka dobrze to ujęłaś, ważne że jest rozwiedziony i że Ci powiedział.... bo znam przypadki, że obiecywał i przez cały czas się rozwodził i się nie rozwiódł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - a często żona w ogóle nie wie o tym, że jej mąż się rozwodzi:D i żyje w błogiej nieświadomości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×