Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

sandra - jak ja Cię dobrze rozumiem, ja za takimi zachowaniami też nie przepadam... ...co nie znaczy, że facet od razu ma być toksyczny... ma tylko nie być nudny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Oj dziewczyny :) ja lubie spływ kajakiem, chodziłam po skałkach, lubię adrenalinę a oni wszyscy (procz jednego) to takie flaki z olejem :) a może Ty tez taki jesteś Doradco ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spływ kajakiem to jeszcze nie, ale po skałkach kiedyś łaziłam... w Dolinie Kobylańskiej... oj, chodzi o to, żeby było co robić po prostu, nieważne co... a tak bez owijaczy to - jak facet siedzi i się na mnie gapi maślanym wzrokiem, i chodzi mu z reguły tylko o to, żeby mnie zaciągnąć do wyra, a jak dobrze pójdzie, to w nim zostawić na stałe i żebym mu gotowała do tego i prała skarpetki - to - sorry, ale to nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma opcji bym wracała ja uwielbiam łazić po górach im bardziej jestem zmęczona tym bardziej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś wreszcie piję
sliwowicę 85 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię np. jak idę z kolegą gdzieś a on chce decydować jaki film, albo czy pójdziemy zjeść czy nie. No chyba nei myśli że głodna będę łazić :) jak jestem głodna to nawet szef w pracy schodzi mi z drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jestem, ale jestem zbyt emocjonalna i jakoś usiłuję to ukryć udaję twardą i nie zależną. ALe to tylko pozory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - czy Ty pytałeś może o Orlą Perć? ale nie będę Wam się tu chyba wtrącać, skoro tyle macie wspólnych tematow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wtrącaj się :) A Ty myślisz że na publicznym forum podam Ci moje gg :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka - posluchaj kawałka Annhilator - "Holding on" :) tutaj gdzies znalazlam link do niego jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×