Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Gość barabara 12
my też dzisiaj pijemy!Z malinkami-lepsze niż bzykanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - ja nie tylko muzyczną historię mam bogatą:) tylko ogólnie też:) ja się czasem zastanawiam, czy to w ogóle jest możliwe, żeby to się jednemu człowiekowi w życiu zdarzyło? ale skoro się zdarzyło, to chyba tak:) a tu coś na poprawę humoru: Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze: - Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował! Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi: - Chyba, ku**a, w koszyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - podajmy sobie ręce, ja też jestem rozchwiana emocjonalnie i w związku z tym dziwna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - ja sobie założyłam konto na sympatii kiedyś, tak w sumie dla jaj, ale szybko stamtąd uciekłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wygląda że będę musiała jezdzic no chyba ze zrezygnuję z basenu bo właśnie o tym myśle. Czemu uciekłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gadać jest fajnie, ale ja chcę na quady jechać, i do kina, a Ci co za mną latają zwyczajnie mnie nudzą potrzebuję nowej krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekłam, bo faceci tam nie mogli zrozumieć za cholerę, że żeby się ze mną spotkać na żywo, trzeba mnie do tego najpierw jakoś przekonać, ale nie tekstem typu: hej, podobasz mi się, to co, to kiedy masz czas? :D:D:D sandra - za mną też, choinka, latają właśnie jacyś tacy nijacy ostatnio... może to wina jesieni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszyscy są tacy przewidywalni, mają małe poczucie humoru, nadskakują, i zawsze mi przytakują - to jest nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×