Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

DArth VEjder - czyli mnie się dobrze kojarzy o tym czytaniu w gazetach... albo mi się już pokręciło... mówisz o kimś zaginionym na Kaukazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. to nie to. To była jakaś polska wyprawa to co o tym piszesz. Facet był kanadyjczykiem. to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - a Ty coś małomówna dzisiaj jesteś... ten jutrzejszy basen Cię tak przerazą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem małomówna bo smutny jakiś nastrój, a ja smutku mam dość na codzień. :)A o jutrzejszym basenie to myślę cały czas bo muszę to zakończyć co teź nie jest łatwe :) i nie chcę o tym gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie unikajmy, ale może pogadajmy na jakieś weselsze tematy, co? bo mnie się np. znowu ten podział majątku majaczy, wiem, że dziwne mam jakieś skojarzenia, ale w sumie przyszłam tu po to, żeby tych skojarzen uniknąć:) i Wy chyba też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U2 - swego czasu słuchałam non stop:) ja w ogóle mam bogatą historię muzyczną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - dawaj kawał, też właśnie jakichś szukam:) a czy ktoś z Was słuchał The Doors?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi zakonnica do spowiedzi i mówi: Proszę księdza popełniłam bardzo ciężki grzech. KSIĄDZ: to niech siostra powie SIOSTRA: ale się bardzo wstydzę KSIĄDZ:no niech siostra powie SIOSTRA:no bo latałam nago po parku KSIĄDZ:no piekło moja droga, piekło SIOSTRA: no piekło, piekło bo dupą wpadłam w pokrzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×