Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

ech, kurczę, tak mi teraz przyszło do głowy, że może bym wzięła chłopaków i pojechała tam w okolice sylwestra... ale pewnie za późno się obudziłam:) no i nie wiem, jak z kasą będzie, bo może będę jakieś raty płacić:D ale tak przejść się w zimie Doliną Kościeliską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, i ten bimberek:) i może do tego się przystojny jakiś gorolicek trafi:D:D:D bo ze mnie przecież niezła góralka, to byśmy się dobrali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej góry nasze góry hej góry i doliny:) hej najpikniejsze w swiecie góralskie są dziewczyny hihi:) nawet mają taką fajną córkę:) ale oni dla mnie jak rodzina, ja nawet spie w pokoju córki jak jestem u nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? ale mi zrobiłeś dylemata teraz... chyba to zrobię, zobaczę, czy jakąś kwaterę jeszcze mi się uda znaleźć... pełny spontan po prostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - a syna nie mają? bo wiesz, mnie córka tak nie bardzo... ja sama jestem góralska córka... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym nawet spać w pokoju tego syna :D:D:D:D:D:D tak mi przyszło do głowy:D:D:D:D i ten syn to ewentualnie też by mógł:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! chyba pojadę... na Zawrat w zimie nie wyjdę, ale Dolina Kościeliska i Dolina Białego wzywają :) a nawet Morskie Oko, chociaż nie przepadam, bo tam zawsze tłumy... ale w zimie nie byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - to, czy ja bym wolała pokój bez syna, czy z synem w formie gratisa, to zależy od tego syna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, czekaj, bo ja się zgubiłam chyba... on był z Tobą na Elbrusie? czy to jakiś inny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glacjolog? czy Ty nie opowiadasz mi o czymś, o czym można było przeczytać swego czasu w gazetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to świeza sprawa jest. Moze i glacjolog ja nigdy tego nie mogłem spamiętać. Zawsze wymyślał rózne szalone projekty. Super człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się wydaje, że jak od lodu, to glacjolog:) ale mogę się mylić... sandra - słucham teraz Metallica "Master of Puppets", dzieci mi skombinowały...:) ja to naprawdę mam zarąbiste dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - nie gniewaj się, ale ja nigdy nie wiem, co w takich wypadkach powiedzieć... musi Ci być przykro... stracić takiego kolegę to na pewno przeżycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szliśmy po lodowcu:) jakies typy machały ale ich olaliśmy:) rozbiliśmy obóz i w nocy były takie cięzkie stąpnięcia. ale nikt nie wyszedł. Dopiero rano ślady obadaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lodowcu byłeś, no wow. Choć mnie nikt by nie namówił by pojechać gdzieś gdzie mogę zmarznąć. Juź ta temp. jest dla mnei nei dowytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×