Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

napisałam do Kalambaki maila z upominawczego :) poprosiłam o trochę czasu dla nas :D przysięgam, że byłam delikatna :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow.... musimy ją zrozumieć, ma teraz inne rzeczy na głowie, chociaż muszę powiedzieć, że brakuje mi tych babskich pogaduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - Ty to przynajmniej jesteś dla mnie miła... a niektórzy to mnie tak nazywają... królewną mnie nazwała, o... A to nie dla wszystkich, RozkojaŻona, przywilej, przyjmij do wiadomości :D:D:D Ale upomnienie przyjmuję i pochylam głowę ze skruchą, oczekując rozgrzeszenia... rzuciłam specjalnie dla Was dzisiaj papierki w kąt... może nawet pozwolę kotom na nie nasikać - za przeproszeniem, oczywiście... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie jestem nałożnicą, tylko księżniczką" - to są Twoje słowa kochana Kalambako 👄 widzisz Tylko_Tu? jeden mail i proszę... efekt natychmiastowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie od czasu do czasu trzeba ją przywołać do porządku ;-) ale już spokojnie.... :) ja się zaczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, kochana, ale chodzi mi o to, że nie każdemu ostatnio wolno takich słów na mój temat używać - bo tylko jedna osoba umie je wypoiwedzieć tak, że... wiesz, o co chodzi ;) Ale wybaczam dzisiaj, bo Ty widocznie dzisiaj tak w zastępstwie :) A to o nałożnicy to było chyba i tak na jakiś inny temat, bo nałożnica po prostu skojarzyła mi się z czymś nielegalnym i się wtedy obruszyłam czy coś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam zamiar oglądać film, ale stwierdziłam, ze tu jest ciekawiej :D poza tym jak tylko włączę film, to zaraz usnę, a ja jeszcze muszę z mężem na skype pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wcześniej strasznie chciało spać, a teraz mi przeszło.... zawinęłam się w kocyk i siedzę... i czekam aż przyjedzie na koniu Księciunio i zabierze mnie do zamku ;-) chyba mam temperaturę i bredzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę w zastępstwie, ale tylko do wypowiadania tego słowa, więc niczego sobie nie obiecuj :D:D:D:D:D:D dzisiaj Tylko_Tu ma chęć zostać księżniczką :D weź ty sprawdź czy aby na pewno kupiłaś witaminę C :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - ze swojej strony zapewniam Cię, że być może teraz Ci się wydaje, że bredzisz w malignie, ale to mogą być prorocze brednie... :D Żoneczko - a jaki film? Bo mnie ostatnio to się nawet nie chce do programu zajrzeć, a co dopiero pilotem pstryknąć... :D Koty wzięłam do domu, bo zimno i siedzą na mnie po kolei, jak będą literówki, to znaczy, że wprowadziły korekty... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - ja raczej nic więcej bym od Ciebie nie oczekiwała, zostanę przy swoich upodobaniach, wiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotom zrób kuleczkę z folii aluminiowej i powinny dać Ci spokój, a w tv to nie ma nic fajnego, płytkę chciałam wypalić i "Dom nad jeziorem" obejrzeć wyjaśniłyśmy kwestię upodobań i głośno mówimy, że jesteśmy 100 % hetero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie chcą się zadowolić folią, tylko się chcą poprzytulać :D:D:D Zwłaszcza ten jeden rodzynek :D:D:D Ale przynajmniej ma mnie kto dzisiaj drapać po plecach w zastępstwie, cały czas mi tędy i owędy przełazi - a mnie dobrze, bo dostałam jakiegoś uczulenia, piję wapno, a on mnie drapie - to co ja bym się miała z jakąś kuleczką z folii wygłupiać??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, RozkojaŻona, że coś podobnego sobie pomyślałam - ale chyba nie na ogólną samotność, bo to znosiłam zawsze całkiem nieźle, tylko na tą teraz - uwarunkowaną indywidualnie :D:D:D To znaczy - brakiem jednego indywiduum :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszajmy się tym, że to jest tylko tymczasowy brak :) co ma powiedzieć Tylko_Tu??? jeszcze 2 tyg i przypłynie mój księciuniu, wielką, białą bestią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziała, że ja już swoje odczekałam na tego księcia, a Tylko Tu ma jeszcze czas...:P Ale nie będę wredna. Tylko Tu - mam nadzieję, że wiesz, że wcale tak nie myślę, tylko sobie podkpiwam troszeczkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zielonego pojęcia... ale poza tym to biorę od tygodnia tran i żelazo :P więc może jakoś się skumulowało ? może powinnam dać ogłoszenie, że szukam Księciunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - coś długo czytasz tą ulotkę z witaminki... czy Ty aby się nie wspomagasz czymś przy tym czytaniu??? ;) Tylko Tu - a mnie się coś zepsuło i nie mogę posłuchać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam ulotki :D z mężem rozmawiałam na skype i po 25-tym przyjedzie :) wczoraj się wspomagałam :D pępkowe piłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, mnie znów na chwilę odłączyli neta :/ i znów się zimno zrobiło :/ a jutro ma być tak samo paskudnie jak dziś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja to bym się czegoś napiła wspomagającego... ale nie mam czasu... w sobotę imieniny mojej Mamy, ale tam to najwyżej na pół kielonka wiśniówki własnej roboty mogę liczyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×