Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

mi co miesiąc kosmetyki przywoził młody przystojny kurier, a tu pech zmienili firmę kurierską :/ no i chłopak pracujący na parkingu mnie podrywał, ale taka sierota, że o numer nie poprosiła.... no i jak mam wiedzieć o co chodzi facetom?? ale ostatnio bardziej przemawia do mnie > facet to świnia i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - ja mam znajomości w jednej firmie kurierskiej, to bym Ci załatwiła takiego, co to i głos miły, i jest na czym oko zawiesić...;) To może umówmy się na niedzielę na świętowanie rocznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest z facetami... jedni zbyt pewni siebie, drudzy to sieroty, mameje i ciepłe kluchy :P oba rodzaje są z Marsa i powinni tam wracać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - a to Ty nie miałaś inwencji, żeby zrobić np. tak: O, choinka, nie mam teraz 2 zł ( czy tam ile parking, bo nie mam pojęcia, ile w Warszawie... ) , ale proszę przyjść po południu pod ten adres... i tu wciskasz przygotowaną zawczasu na takie okazje karteczkę z danymi osobowymi... :D:D:D Swoją drogą, jak nie poprosił o numer, to albo mu nie zależy, albo ciamajda, więc i tak powinien odpaść w kwalifikacjach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - ja jestem na etapie jednego Ziemianina, więc proszę... pozwól mu zostać... do czasu, aż nie znajdę w nim jakichś wad... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numer z karteczka jest dobry :D muszę zapamiętać :D kurcze tylko mnie gubi obrączka na palcu :O też odpadam w kwalifikacjach :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zacznie mówić do ciebie niezrozumiałym językiem, tzn że pora na Marsa :D czyli co? w niedzielę bez prądu, z rosołkiem, herbatką czy czymkolwiek bez % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast rosołku mogą być mielone kotlety? Bo akurat taki mam plan? :D:D:D Karteczki z danymi osobowymi należy mieć zawsze ze sobą, bo nigdy nic nie wiadomo. Chociaż... powiem Wam szczerze i z własnych ostatnich doświadczeń, to jak ma coś być, to nawet się człowiek nie zdąży zastanowić, gdzie ma tą karteczkę, a już go o numer telefonu proszą... i tak jednak chyba powinno zostać... tylko - do cholery - czemu na to - trzeba czekać czasem całe życie??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i całe życie... ale przecież warto :) i masz racje... nie znasz dnia ani godziny... jak ma się przytrafić to się przytrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, kochana, i zapewniam Cię, że jak mnie znowu będzie męczył żołądek, to na pewno już zadzwonię, bo będę miała w pamięci Twoją dzisiejszą reprymendę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wczoraj internet zabrali i nie chcieli oddać ;( więc poszłam spać... z karteczką to świetny pomysł.... następnym razem zabiorę ze sobą, a nóż widelec coś z tego wyjdzie? ja jeszcze nie mogę przeboleć pewnego pana z pociągu... przystojny, miły, gaduła... zapraszał nad morze, a numeru nie wziął, może nieśmiały był, albo co... no ale cóż, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził... idę na kolejne terenówki w deszczu :/ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, jakby mnie długo nie było to musicie przycisnąć do muru chłopaka, który jest ostatni wśród moich znajomych na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalombka Tylko tu i inni. Witam,wczoraj mi padlo auto,noi musialem wykombinawmc cos 8g aby doholowac do mech,a mam chate w gorach,zagranicom polacy to same hamy,nic ino piwo wypic ktorego nawet niemialem tak czytam i czytam wedlug was kim jestem;) cieple kluchy,sierota,a moze juz alkoholik:) czy cos innego? Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - gratuluję !!! :D:D:D AAmarkoAA - według mnie wydajesz się być fajnym człowiekiem i zdaje się, że to już napisałam... :) A w ogóle to dzieńdoberek znad papierków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Tylko_Tu właśnie miałam sprawdzać kto jest ostatni na Twojej liście znajomych, ale widzę, że już nie ma takiej potrzeby :) AAmarkoAA przeczytałam Twoją opowieść i powiem Ci jedno. Jesteś szczery jak mało kto. Nie wstydziłeś się opisać swoją historię i nie ukrywałeś niczego. Nie do nas należy ocenianie kim jesteś... Ty wiesz to najlepiej. Jeśli potrafisz jeszcze spojrzeć sobie w oczy tzn, że nie jest tak źle :) Trzymam za Ciebie kciuki :) Kalambaka 👄 muszę się przyznać bez bicia, że moja silna wola jest bardzo słaba i.... wypiłam wczoraj 2 piwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona, nałogu jeden !!! 👄 Zamiast nałogiem, stanowczo wolałabym być nalożnicą :D:D:D Tak mi jakoś się skojarzyło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź grzeczna, bo się nudno zrobi... a ja mam wystarczającą nudną pracę... a dzisiaj to praca przeszła samą siebie, jakaś wyjątkowo nudna jest... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zmienić nastawienie do pracy. Od dziś zaczynasz kombinować jak nas w te tropiki zabrać, a do tego potrzebna jest kasa, a kto wie więcej na temat kasy niż ty :D Po takiej akcji, pewnie będziemy na Pudelku, więc jak widzisz, same korzyści :D:D:D:D Tylko_Tu ma już zapewne dość chodzenia po lesie i też by chętnie poleżała na plaży z jakimś parasolkiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możecie zobaczyć ;-) ale fajnie było :D PS, jesteście niemożliwe :D (ale z tym stwierdzeniem, to się chyba już powtarzam) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak zawsze zapomniałam : CZEŚĆ :) no pewnie, że bym sobie poleżała w ciepełku ;-) no może bym Księciunia wreszcie znalazła ? zamiast do Wrocławia, to jadę jutro do Łodzi, jak to mówią gdzie diabeł nie może tam babę pośle.... no a poza tym się dziś uśmiałam na przystanku, jak zobaczyłam tekst na super glue "skleja nawet złamane serca..." szkoda, że wcześniej nie wiedziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_Tu byłam, widziałam i..... no, no, no... moja droga... proponuje zabrać tego pana ze sobą do Łodzi :D niebezpiecznie zostawić go tak samego bez nadzoru :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×