Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nebulizator

czego można używac do inhalacji?

Polecane posty

Gość gość
To prawda! Ogólnie, nawet przy dobrym inhalatorze, jeśli maska jest kiepska, to i tak lek będzie uciekał na boki. A przecież maluch powinien wdychać go jak najwięcej, żeby jak najszybciej się wyleczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mi pomogło jeśli chodzi o inhalację dziecka, że poczytałam sobie poradnik na http://inhalacja.pl. Jest trochę patentów które można wykorzystać żeby inhalator nie był dla dziecka powodem do strachu i niechęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym poradnikowym serwisem jest http://inhalacja.pl, jeśli jeszcze nigdy wcześniej nie stosowało się aerozoli to warto poczytać, będzie łatwiej zacząć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym poręcznym inhalatorem jest nasz Alergia Stop, odpowiednio długa rurka powietrzna, ma coś koło 2 metrów także można się wygodnie rozstawić z wszystkim w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest że Sanity ma dość dużą promocję na Silent Mesh + BabyTemp, nie jest to zniżka 5 czy 10 złotych ale kilkadziesiąt, warto moim zdaniem coś takiego rozważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie radzi sobie z aerozolem Inhalator Baby. Chodzi mi o to że mgiełka jest gotowa szybko i podczas wdechu nie podrażnia dróg oddechowych i tak dalej. W każdym razie córa na nic się nie skarży, raczej nie było większego problemu żeby ją w ogóle przekonać do inhalacji. Jak tylko zobaczyła „króliczka” od razu była ciekawa co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo podpowiem Alergia Stop. To jest polska marka Sanity, mały poręczny model jak dużo się jeździ a chce się mieć inhalator ze sobą to ten będzie okej – lekki łatwy w złożeniu. Inhalacja jest szybka ale jednocześnie dokładna czuć aerozol jak przechodzi sobie od góry w dół dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę nasz SilentMesh, dobrze że ma dwa źródła zasilania bo my korzystamy z inhalatora nie tylko w domu ale też poza i wtedy przydają się te baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki ranking na pewno na stronie http://rankinginhalatorow.pl nie mam pojęcia czy są prowadzone też jakieś inne strony. Tutaj jest przejrzyście masz podzielone inhalatory na trzy kategorie – dla dzieci dla dorosłych i dla seniorow można też samemu zagłosować żeby pomóc w wyborze innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzę model Pro do regularnej terapii w warunkach domowych ale też jak ktoś chce korzystać doraźnie, okazjonalnie przy jednorazowych infekcjach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo mogę napisać o Alergia Stop, bardzo szybki i jednocześnie dokładny, aerozol trafia w drogi oddechowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten zestaw inhalator Baby i rozgrzewający jednorożec i jak najbardziej inhalator rewelacja, bardzo dobrze się sprawdza przy malutkim dzieciątku. Smoczek bardzo ułatwia inhalację, synek się nie męczy, nic go nie podrażnia w usta czy w podniebienie, tworzywo jest specjalne atestowane zrobione właśnie dla niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://inhalacja.pl dobrze wyjaśniają czym się różnią od siebie konkretne inhalatory a tych sprzedaży są setki teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda sprawa z gwarancja tego inhalatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre parametry ma Novama Familino Pro, poza tym sama gwarancja wieczysta też mnie dodatkowo zachęciła do inhalatora. Super też że można skorzystać tutaj z oczyszczania dróg oddechowych czego inne inhalatory zazwyczaj nie mają na wyposażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

żona kupiła internetowo zestaw  Baby i rozgrzewający Jednorożec niedawno i wszystko hula prawidłowo, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Bardzo fajnie inhaluje Alergia Stop, ze swojej strony polecam. Bałam się o przewód ale jest idealnie długi, bardzo wygodn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pernia

Ja mam nebulizator Air Pro, któraś z Was się orientuje, czy można używać w nim preparatów z kwasem hialuronowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Jeśli chodzi o jakieś porady typowo inhalacyjne i tutaj mam na myśli wybór sprzętu, ale też dobór leków, atuty inhalacji to też polecam stronę http://inhalacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
kwas hialuronowy powoduje zapchanie membrany w nebulizatorze poprzez osadzanie się jego cząsteczek na membranie, stąd po użyciu preparatu z kwasem hialuronowym urządzenie może nie działać poprawnie. Proszę pamiętać, że w zakresie poznania listy preparatów i leków zalecanych w terapii wziewnej, najlepiej skonsultować się w tej sprawie z lekarzem, gdyż używanie wyrobu powinno być zalecone przez lekarza, należy stosować się do zaleceń lekarza odnośnie typu leku, jego dozowania i sposobu użycia.
Zachęcam do zapoznania się z testem substancji używanych w Air Pro: edukacja.healthin.com/artukuly/test-substancji-uzywanych-w-nebulizatorze-air-pro.html oraz artykułem na temat tego, jak sprawdzić, czy lek nadaje się do nebulizacji w Air Pro: edukacja.healthin.com/artukuly/jak-sprawdzic-czy-lek-nadaje-sie-do-nebulizacji-w-air-pro.html
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości. 
Pozdrawiam 
Ekspert Air Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbn

Ogólnie do Pro nie mam zastrzeżeń, ale na pewno jest to rozwiązanie bardziej dla rodzin niż pojedynczych dorosłych osób. Takie jest moje zdanie. Rozbudowany inhalator z irygatorem, do tego z regulacją tempa rozpylania mgiełki, regulacją cząstki, jakbym kupowała tylko dla siebie a nie dla rodziny to wzięłabym coś mniejszego i prostszego (np. model Simple).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Nam komplet inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec kupowała teściowa i wszystko działa okej. Jednorożec wyjatkowo długo utrzymuje ciepłotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badab

Jak prawidłowo korzystać z inhalacji od jakiegoś czasu edukuje marka Sanity poprzez Akcja Inhalacja. Warto sobie sprawdzić ich artykuły, dużo praktycznych porad odnośnie samej techniki wdechu, czy lekarstw jakie można stosować przy konkretnych schorzeniach metodą wziewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daww

Jak miałam problem z inhalacją u młodszego synka to mi na stronie inhalacja.pl udało się wyczytać parę patentow jak do dziecka odpowiednio podejść i podziałało :) Fajny serwis, duża dawka praktycznych życiowych porad a nie jakiejś suchej teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

u nas używamy Pro i jest okej, nie mogę powiedzieć żeby cokolwiek nie działało. Inhaluje szybko cicho i są efekty po takim leczeniu lepsze niż przy tabletkach syropach i innych takich bardziej standardowych metoda. Jednak co jak co ale aerozol leci prosto do celu a nie kronzy sobie po krwi wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamill
Dnia 13.02.2019 o 14:45, Gość badab napisał:

Jak prawidłowo korzystać z inhalacji od jakiegoś czasu edukuje marka Sanity poprzez Akcja Inhalacja. Warto sobie sprawdzić ich artykuły, dużo praktycznych porad odnośnie samej techniki wdechu, czy lekarstw jakie można stosować przy konkretnych schorzeniach metodą wziewną.

Też sobie chwalę Akcja Inhalacja którą prowadzi Sanity. Brakowało ewidentnie takiego pewnego źródła wiedzy o inhalacji i inhalatorach. Szczególnie że coraz więcej osób chce z aerozoli korzystać bo teraz każdy ma jakieś problemy z drogami oddechowymi zwłaszcza przez prace w klimatyzowanych biurach i sklepach z suchym jak wiór powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Też polecam Akcje inhalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Od paru miesięcy korzystamy z inhalatora Baby i jak najbardziej zdaje egzamin. Zero hałasu, proste podłączenie wszystkich elementów, po użyciu można szybko całość umyć i złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 16.04.2019 o 15:13, Gość kuba napisał:

u nas używamy Pro i jest okej, nie mogę powiedzieć żeby cokolwiek nie działało. Inhaluje szybko cicho i są efekty po takim leczeniu lepsze niż przy tabletkach syropach i innych takich bardziej standardowych metoda. Jednak co jak co ale aerozol leci prosto do celu a nie kronzy sobie po krwi wczesniej.

Tez polecam Inhalator PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz

Zobacz ofertę inhalatorów od Sanity – marka ceniona przez klientów, mają kilka modeli jak Pro czy Baby, pewnie coś interesującego dopasujesz do swoich oczekiwań.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×