Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

My chcemy, żeby mój Ł. miał zwykły krawat, a nie musznik czyjak to tam sie nazywa, ale jego mama będzie piłować, więc na razie jej nie mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki ja uciekam do pracy, nie wiem czy zajrzę tu wieczorem ale jutro rano na pewno. miłego dnia i miłego pisania 🖐️ 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały :) na początek tematycznie jak leciało * samochód - my mamy zaklepany ten : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6069094 * podziękowania - ja nie chciałabym robić przy wszystkich do mikrofonu bo też płaczka jestem, no i to takie osobiste jest - ale mój N chce więc musimy znaleźć złoty środek - myślałam o zrobieniu prezentacji w power poincie ze zdjęć i wplecione tam podziękowania i wyświetlić w czasie wesela ale się zobaczy jeszcze * błogosławieństwo - u mnie będą tylko najbliżsi - reszta pod kościołem dopiero - i bez żadnej orkiestry * piosenka na 1szy taniec nie wiemy jeszcze na 100% - jest kilka typów * welon - ja też chcę mieć żywego kwiatka we włosach ale oprócz tego lekki jednowarstwowy jak mgiełka welon do połowy pleców * zaproszenia i winietki na stół oraz księgę gości robię sama, już mam zamówione materiały i zabieram się niebawem do pracy :o) a teraz tabelka Nick.............. Wiek............. Ile lat razem............Data slubu Środa.............23lata................6,5 roku.............10.06.2009 kasiull ............23lata................5lat...................06.06.2009 spanielka........ 22lata.....w tej chwili ponad 7 lat..... 20.06.2009 sloneczko T......21lat..................2,5roku.............13.06.2009 Broneczka25.....25lat...............15 miesięcy...........27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na błogosławieńsywie też tylko najbliżsi, rodzice, ewentualnie świadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie obawiam ze bedzie mnie chciala blogoslawic babcia z racji tego ze tata nie zyje, ale nie wiem jak jej i jej mezowi(moj dziadek marl, i babcia wyszla za maz po raz drugi)delikatnie powiedziec ze w domu nie chcialabym alby ktokolwiek mnie blogoslawila oprocz mamy i tesciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa mnie już leci - ledwo zakładałam suwaczek i było ponad rok a teraz juz 8 miesięcy tylko ..... szok a bałam się że uschnę czekając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem przerażona, bo tyle planowania załatwiania, dkla jednej nocy, która tak szybko minie i tak wiele zmieniw naszym życiu- to jest jakiś kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmos-niezle to środa ujęłas, rzeczywiscie zmieni sie bardzo wiele!!!! oby tylko bylo dobrze!!!! a planujecie dzieci zaraz po slubie czy czekacie troszke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczęliśmy plano9wać na początku września, więc w zasadzie krótko planujemy, a ja juz jestem przerażona. Nadal nie mogę uwierzyć w to, że będę żoną mojego Ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęlismy planowaqć ślub, nie dzieci- tak dla wyjasnienia. Ja nie biorę tabletek od ponad roku, zabezpiecvzamy się bylwe jak i co będzie to będzie. chciałabym miećmałego Ł., wiecie co, strasznie jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie nastawiam się że to będzie kosmos... po prostu cudowny dzień ale nie nastawiam się że będzie inaczej niż jest, może po prostu będziemy mieli świadomość że jesteśmy już naprawdę jedną rodziną :) co do dzieci - mamy plan może kilka miesięcy poczekać a może - i to bardziej możliwe - pójdziemy na spontan czyli nie bedziemy uważać i jak będzie to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierzecie nazwisko po mężu, czy dwa nazwiska będziecie nosić? Ja będąę panią A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia: Nick.............. Wiek............. Ile lat razem............Data slubu Środa.............23lata................5 i 10 m-cy.............10.06.2009 kasiull ............23lata................5lat...................06. 06.2009 spanielka........ 22lata.....w tej chwili ponad 7 lat..... 20.06.2009 sloneczko T......21lat..................2,5roku.............13.06.2009 Broneczka25.....25lat...............15 miesięcy...........27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo cieszę się, że zmienię nazwisko, jego mi się bardziej podoba niż moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co z paznokciami???? planujecie juz czy bedziecie mialy tipsy czy nie????? bo w sumie tipsy, jakos mi sie to nie usmiecha, no ale... swoich nie bede miala za pieknch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka a zarazem świadkowa będzie mi robiła tipsy, chcę french, krótkie, tak żeby wyglądały naturalnie ale żeby były ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na bank nie chcę tipsów - mam swoje długie i ładne i nie zamierzam ich niszczyć :) a nazwisko - ja mam mały problem w tym względzie bo mój N ma takie trochę śmieszne i nie wiem czy lepiej tylko jego czy dwuczłonowe :/ hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez chwilę my slałam nad dwuczłonowym, a to ze względu na dyplom z licencjkatweem, ale stwierdziłam, że trudno, będę musiała pokazywać dokumenty i już, z rersztą w dowodzie istnioeje rodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,widze ze do nas dolancza coraz wiecej dziewczyn,zapraszam pieknie.Jesli chodzi o nazwisko to ja bede miala po przyszlym mezu,jest bardzo z tego dumny:)a jesli chodzi o paznokcie,to ja niestety mam problem bo niecha mi sie trzymac i od czasu do czasu sobie robie tipsy wiec i mysle ze na wesele bede zmuszona z tym ze robie je naturalne w miare i nie dlugie wiec wygladaja ladnie.Broneczka 25 dopiszcie mnie do stopki :)Nick znasz,wiek 28,jestesmy razem ponad 3 ,data slubu 20.06.2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............. Wiek............. Ile lat razem............Data slubu Środa.............23lata................5 i 10 m-cy.............10.06.2009 kasiull ............23lata................5lat...................06. 06.2009 spanielka........ 22lata.....w tej chwili ponad 7 lat..... 20.06.2009 sloneczko T......21lat..................2,5roku.............13.06.2009 Broneczka25.....25lat...............15 miesięcy...........27.06.2009 london-girl1.......28lat..................3 lata...............20.06.2009 Proszę :) i jak fajnie już nie jestem najstarsza ;) ale za to najmłodsza stażem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowimy tutaj o weslu i calym tym przygotowaniu a moze pochwalmy sie jak ma na imie nasz wybranek:)i czy pomagaja nam w tych przygotowaniach,ja zaczne....Moja milosc ma na imie Przemek,jesli chodzi o przygotowania to jest ze mna w kazdej podejmowanej decyzji,tak jak juz mowilam mieszkamy w londynie wiec ja jedziemy do polski to przekladamy cale nasze rozmowy na temat slubu w czyny i zalatwiamy kolejne sprawy.Jest ze mna poniewaz to on wyszedl do mnie ze slubem,nie jestem kobieta dla ktorej to jest najwazniejsze ale nie powiem bo bardzo sie ciesze,wesele to bedzie taka kropka nad i naszego zwiazku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o ten kosmos chodzi to mo tez chodzilo o to co pisala i uswiadomila mi dopiero Środa - tyle planów, co i jak a to tylko jedna noc... to jest kosmos. A u nas po ślubie się duzo nie zmieni, lwasciwie to tylko to ze bedziemy juz pelnowartosciowa rodzina. Co do pazokci, cos zrobie, ale wolalabym tez takie naturalne, raczej krotsze niz dluzsze... a co do nazwiska, przyjelam męża nazwisko - rany jaki on byl dumny i szczesliwy, ja tez jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×