Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Z głową w chmurach

Pierwsza powiedziałam KOCHAM...

Polecane posty

Znaliśmy się rok. On w tym czasie miał dziewczyne. Nie przeszkadzało mi to, w końcu był tylko przyjacielem, bratnia duszą. Znał wszystkie moje tajemnice i sekrety. Wiedział, że nie chciałam się z nikim wiązać. Jeszcze nie teraz, najpierw szkoła, matura. W głowie miałam nauke, oceny. Nawet nie wiem kiedy, to się stało. Rozmowy o jego dziewczynie zaczęły boleć... Nie chciałam tego, tak głupio psuć przyjaźń! Nie chciałam, ale robiłam dokładnie odwrotnie! Kokietowałam, flirtowałam, prowokowałam intymne rozmowy, zwierzenia... o tym jakby, to było gdybyśmy wylądowali w łóżku... Ale on nadal był tylko przyjacielem. Nie przekroczyliśmy tej cienkiej granicy, nie moglismy tego zrobic. Kochalam go, ale on miał dziewczyne! Odsunęłam się. Chciałam zapomniec o tej nieszcześliwej miłości. Wytrzymaliśmy 2 tygodnie. Sam zaczął szukać kontaktu, rozmów. Jego dziewczyna ehh, kłócili się. Nie, nie przeze mnie. Nie układało im się, cierpiał przez nią. W końcu rozstali się. Okazało się, że przez ten cały czas miała kogoś... Zostaliśmy sami, tylko we dwoje. Jednak strach pozostał. Czy warto niszczyć piękną przyjaźń? Bałam się. I wtedy nadeszła ta noc. Leżeliśmy na podłodze, oglądaliśmy film, śmialiśmy się i rzucaliśmy w siebie popcornem. Zażartowałam, że mam mały biust. Zaprzeczył, a ja chwyciłam jego ręke i powiedziałam \"sam sprawdź\"... Dotykał mnie, całował a ja myślałam, że umre ze szczęścia! Nie poszliśmy na całość. Rano wtulił się we mnie i \"pisał\" mi palcem coś na brzuchu... \"Kocham\"... a ja głupia speszyłam się, zrobiłam się czerwona na twarzy i udawałam, że nie wiem, o co chodzi. Wróciłam do domu. Musiałam wszystko przemyśleć. Nie odzywaliśmy się do siebie cały dzień. Wieczorem nie wytrzymałam! Wysłałam mu smsa. Krótkie KOCHAM CIĘ. Odpisał. Byłam najszczęśliwsza na świecie!! :) Od tego czasu minęło 6 lat. Mieszkamy razem. W maju bierzemy ślub :) Wierzcie mi lub nie, ale szczęśliwa miłość zdarza się na tym świecie!! ;) Pozdrawiam wszystkich zakochanych! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi_3
bardzo fajnie i ciesze sie :-) W koncu cos pozytywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on pierwszy powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak miło wreszcie
przeczytać coś pozytywnego...fajna historia -oby więcej takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
dziewczyna wam pisze, ze ma maly biust a wy wszytskie -fajnie, fajnie, tez bym tak chciala wy juz chyba wclae nie cyztacie tychpostow tylko wklejacie automatyczne odpowiedzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm_
:) Oby więcej takich szczęśliwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×