Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczęśliwa ona

ile wcześniej rezerwowaliście sale na wesele?

Polecane posty

pytam bo sama nie wiem czy powinnam juz teraz rezerwowac czy poczekac jeszce zwazywszy na to ze slub planujemy za 2 lata.wiadomo moze potem nie byc wolnych terminow dlatego pytam jak bylo-jest u was? od razu mowie ze dziekuje z gory za glupie komentarze typu za 2 lata to mozecie nie byc razem ble ble ble bo wiem czego chce,wiemy czego chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my smy rezerwowali 1,5 roku wcześniej. Zależy w jakim miesiącu będziecie mieli ślub, na miesiące letnie zawsze jest więcej chętnych. My mamy w listopadzie, bo na tej slai, na której chcielismy nie było wcześniej wolnych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My rezerwowaliśmy 10 m-cy wcześniej, ale był już problem z terminami. Co zabawne, chcieliśmy w sierpniu a jedyny wolny termin był o 2 m-e wcześniej, w czerwcu, więc musieliśmy się na ten termin zdecydować i nie żałujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Slub we wrześniu 2009, a salę i orkiestrę rezerwowaliśmy w zeszłym tygodniu. W sumie dostosowaliśmy termin do zespołu, bo gdyby to od nas zależało to wolelibyśmy 2 tygodnie wcześniej. Ale jest ok, nie trzeba wszystkiego załatwiać dużo wcześniej. A z drugiej strony, jeśli jesteście zdecydowani to możecie sobie pozamawiać teraz i mieć już święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rezerwowaliśmy salę w styczniu 2008, a wesele mamy w sierpniu 2009. mogliśmy sobie wybrać dowolny termin, a potem do niego dopasować zespół i fotografa :) myślę, że już teraz możesz sobie zrobić ogólne rozeznanie w salach - sprawdzić strony www, poczytać opinie na forach, ewentualnie pojechać i pooglądać na żywo. my początkowo chcieliśmy w zupełnie innej restauracji, ale opinie na necie mnie przestraszyły. inny lokal wyglądał wspaniale na zdjęciach, a na żywo był rozpadającą się ruderą. a więc, jeśli macie czas to możecie zrobić wstępny rekonesans. ale myślę, że rezerwacje to najwcześniej po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy rezerwowali niecałe 1,5 roku wcześniej, z tym że mieliśmy ślub w maju, a to nie jest miesiąc popularny w naszym Ciemnogrodzie, zatem problemów z terminem i sali, i zespołu, i fotografa itd - nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rezerwowalam 1,5 roku wczesniej, ale i tak już nie moglam miec tej ktora mi się najbardzie podobała, bo nie bylo terminow Dlatego radzę się porozglądać, będziecie mieli wieksze szanse zaklepać coś naprawdę fajnego. Bo prawdą jest, że niestety najfajniejsze sale są najbardziej oblegane i trzeba sobie rezerwować termin juz 2 lata wczesniej. A takie sale średnio na jeża to zaklepisze termin nawet pol roku przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rezerwowałam na przyszły rok w sierpniu i juz ledwo sie \"załapała\" na jakis termin chociaz troche w miare bo sam koniec października..........wiec proponuje jednak 2 lata wczesniej jezeli masz upatrzona juz sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OT
Ja mam 13.06.2009, sale zamowilismy w tym roku we wrzesniu i byl bardzo duzy problem:( musielismy poprostu wybrac ten dzien ktory byl wolny:( Dwa lata wczesniej jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochane za informacje:) my z narzeczonym planujemy juz w tym tygodniu pojechac i popytac o sale mamy 2 ktore najbardziej nam sie podobaja jeszce tylko musimy obejrzec na zywo bo w internecie wiadomo co innego.mam nadzieje ze bedzie wolna sala na termin ktory chcemy:) jeszcze raz dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sale, orkiestre, kucharki rezerwowalismy 1,5 roku wczesniej i juz byl problem zeby te trzy rzeczy zgrac w jeden termin. video-foto i dekoracje rok wczesniej i tez juz bylo nieciekawie. oszaleli ludzie naprawde ale niestety takie realia:) (krakow) najlepiej na spokojnie 2 lata wczesniej i potem luzik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa a my rezerwowaliśmy 1,5 roku wcześniej i mieliśmy do wyboru 3 terminy 1 w kwietniu 1 w październiku i nasz w maju :) a na innych salach terminów brak :( a wynająć sama sale bez obsługi w naszych okolicach to rzecz nierealna :( zespół z Radomia miał wolny akurat ten termin bo ktoś zrezygnował ! to wszystko zwariowane jest ale..... życie ;) podziwiam pary które organizują wszystko w 3 miesiące i mniej :( miałam taki przypadek w rodzinie dzidzia w drodze i wiem ile to kosztowało zachodu w okolicach wawy zachwyceni salą i resztą nie byli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london girl
my takze rezerwowalismy sale 1,5 roku wczesniej,oprucz tego orkiestre,kamerzyste,fotografa i samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My razem
My 10 miesięcy wczesniej,orkiestrę 1,5 roku wcześniej,fotograf rok wcześniej!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mial szczescie
my 1.5 wczesniej ale zostal tylko 1 wolny termin na 20008 rok a bylam w marcu 2007. tak wiec musielismy go wziac - 20 wrzesnia 2008 :) ale jakbym wiedziala ze tak bedzie to poszlabym wczesniej zeby miec np na poczatku wrzesnia :) ale i tak nie zaluje i nie narzekam bo przeciez w ogole mogloby nie byc wolnego terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossso
my rezerwowaliśmy 7 miesięcy wcześniej ale slub planowalismy na maj więc nie było dużej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My rok wcześniej zamawialiśmy salę tutaj http://www.imprezy-perla.pl/ i tyle wystarczyło chociaż niektóre terminy były już zarezerwowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×