Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katerinaka.skonczona.

Nic nie ma dla mnie sensu . Nie chce mi sie życ. - chce to skonczyć.

Polecane posty

Gość katerinaka.skonczona.

Nie chce juz żyć.. Popełnie samaobójstwo.. Chłopak który jest dla mnie najblizsza osoba rzucił. Rodzice pija ciagle awantury i bitki. siostra wychodzi za mąż. Zostane w tym domu wariatów sama. Nie chce żyć... ... ... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinaka.skonczona.
Wierze... Watpie zeby był. Od urodzenia mieszkam w domu patologicznym... Gdzie byłam tylko benkartem nie potrzebnym... Nie raz lezałam w szpitalu lub moja matka, bo mnie ojciec bił albo po prostu wstawił sie z mama i wtedy dostalo mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy człowiek ma w życiu misję do wykonania. Na świecie jest wielu takich ludzi jak Ty i sztuką jest przetrwac, ale samobójstwo to najgorsze wyjście.. Po śmierci Twoje problemy nasilą się i trafisz do tzw. 'szarej strefy'. Będzie Ci tam okropnie. Tu na tym świecie musisz wypełnic swoją misję, a wtedy po śmierci czeka Cię nagroda - życie bez udręk, wypełnione miłością. Niczyje życie nie jest usłane różami,a złe chwile są po to, by dojrzec. dziękuje, to wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz nie tylko tobie...
sie nie chce zyc, mnie sie wszystk sypie albo p[osypalo, nie mam pracy, bo bylam zalezna od faceta,facet mnie zdradzal, choc wiedzialam to dalej naiwnie mytslalam ze ludzie sie zmieniaja i ze jednak ktos mnie kocha,to byl moj pierwszy facet nie mam checi zycia ani nikogo bliskiego zadnego wsparcia, nie potrafie sie zebrac aby cos zmienic, nie mma sensu zadnej mobilizacji, mieszkam u rodzicow ktorzy mnie nie chca w domu. totalna kapa jestem mloda i bez zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia koza
miałam nieraz gorzej .3 x dziennie jadłam buraki ale dziś.......jestem na wozie ...nawet polędwiczkami powybrzydzam no........głowa do góry ...to tylko sprawdzian ,czy rozumiesz co to być człowiekiem..Bedzie dobrze zapewniam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz nie tylko tobie...
a ja wiezre w Boga bo to jedyne co mam, jedyne dzieki czemu jakos jeszcze sie trzymam, choc czasem watpilam bo w koncu jak moze pozwolic na takie zycie, nieszczesliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz nie tylko tobie...
a ja jestem wciaz pod wozem, wciaz wciaz i tak do konca tego zycia chyba, zaczelam juz watpic ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katerinaka.skonczona
Z jaiego miejsca piszesz z laptopa, pc-eta czy komórki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia koza
wszyscy wątpili w Boga a zobacz ile budowli ma ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kapucha
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
Przepraszam ale musiałam na chwile odejsc od komputera. Tak pisze z komputera. Mam 15 lat. Nie raz wylądowałam z powaznymi obrazeniami w szpitalu.. Cała szkoła o tym wiedziała.. Nie wiecie jakie mi było przykro.. Matka chciała nas uszczeslliwic zostawiajac nam ojca którego nienwidzimy bo taka prawda. Do dzis mi w szkole wstyd.. Jeszcze mnie facet zostawił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana...Nie DAJ SIE.PROSZE CIE,MASZ W SOBIE SILE,OBUDZ JA...JA MIALAM PODOBNY DOM...BICIE...POWYBIJANE ZEBY MAMY...STRACH...TERAZ DAZE DO SZCZESCIA JAKO JA...SAMA...ODCIETA OD TEJ PATOLOGII...RADZE SOBIE,TO MNIE WZMOCNILO...KOCHAM FACETA KTORY NIE KOCHA MNIE...ALE POKOCHA..MAM NADZIEJE...JEDNI MOWIA,NADZIEJA MATKA GLUPICH,JA MOWIE NIE TRAC NADZIEJI...NAPISZ DO MNIE,PROSZE..POMOGE CI JAKOS..DAMY RADE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
trudno mi w to uwierzyc.. osobe ktorej bardzo ufam odeszła ode mnie. Nie moge w sobie tej nadzei obudzic. Jeszcze dokuczajace kolezanki z klasy mnie dobijaja swoimi tekstami o obgadywaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz nie tylko tobie...
a ja mam 21 lat i nie mowcie mi o nadziei, o tym ze samemu trzeba sobie dac rade i wogole, samemu to mozna tylko popasc w depresje, najgorszy jest brak jakiejkolwiek bliskiej osoby, wsparcia, mobilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kolezanki sa glupie...kiedys miejmy nadzieje zmadrzeja...wiek pozwala na pewna glupote..Ty jednak okazalas sie madra dziewczyna,wiec to wykorzystaj...za pare lat bedziesz szczesliwa,zadowolona,usmiechnieta,a niejedna z tych glupio podsmiewujacych sie bedzie na dnie..Nasze zycie jest w naszych rekach,pamietaj o tym..GLOWA DO GORY KOBIETKO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna głupia
Proszę cię tyko nie popełniaj samobójstwa...Potem możesz tak cierpieć całą wiecznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też po patologii
Rozumiem Cię, mam 34 lata i nadal wiem że sobie nie radze ze sobą, jesteś tak jak ja DDA czyli Dorosłe (dorastające) Dziecko Alkoholika, to trzeba leczyć, bicie awantury, poczucie pustki braku bezpieczeństwa, moje życie to pasmo nieszczęść, ale nie poddaję sie ide dalej, i już żaden skurwiel nie będzie mi mówił jak mam żyć! Będzie dobrze uwierz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
własnie moj ojciec skurwiel mi kaze zyc jak on chce. a jak sie mu sprzeciwie to 15 min. i karetka pod domem. On nawet jak jest trzezwy bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM DO TWARZY
wez mu do herbaty laxigenu wrzuc jeden dzien na kiblu posiedzi to moze mu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
noo.jeszcze by sie komus dostalo... on jak ma zly humor to tez bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM DO TWARZY
zapłac jakims zurom pod barem piwnym niech mu gebe kapciem obija to przez pare dni spokoj bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
to bez sensu. On ma wiecej sily niz 3 .. zule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM DO TWARZY
nie no nie mow ze masz ojca pudziana,to wez na niego 6 zulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
Zebys wiedziała ze Pudzian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×