Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yourguardianangel

Jaka Sukienka na studniówkę?? Musi być czarna Jak wszystkie??

Polecane posty

Gość yourguardianangel

Mam Pytanie Na temat wyboru Sukienki na studniówkę... Czy musi być ona koniecznie Ciemna?? Gdyż szkoda mi wydać kupę kasy na czarną sukienkę której i tak później już nigdzie nie założę, a poza tym nie chcę wyglądać jak wszystkie dziewczyny i się zlewać w jedną całość:( Myślałam o takiej http://www.allegro.pl/item455955108_wyjatkowa_kreacja_od_producenta_szyta_na_miare.html Ale nie wiem Czy wypada w takim kolorze na studniówkę:( Pomóżcie :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że może być inna niż czarna :) Co do różu, to nie wiem, czy byś się tak bardzo wyróżniała. Na mojej studniówce 4 tlenione blondyny (na całą szkołę) założyły różowe sukienki+pomarańczowa solara - KOSZMAR, niektóre chyba nawet jakieś tiary :P I owszem, wyróżniały się, ale jak stanęły obok siebie wyglądały jakby zabłądziły i urwały się ze zlotu sobowtórów Barbie :D Dobrze się zastanów nad kolorem ;) Dobrej zabawy P.S. Ja miałam zestaw standardowy czyli czarna spódnica, długa \"rybka\" czy tam \"syrenka\" i biały zdobiony gorset. Przed samą studniówką sobie pomyślałam, że \"Super :/ pewnie połowa szkoły tak się ubierze\". A okazało się, że na całą szkołę tylko 2 dziewczyny ( w tym ja :D) miały taki zestaw. Nawet specjalnie zwracam na to uwagę jak oglądam film ze studniówki. Także ryzyk-fizyk. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi być czarna, nawet ja pomimo ze daaawno miałąm swoja studniówke miałam kolor sukni śliwkowy :p a ta Twoja z linku jest całkeim ok, tylko nie różowa (mi się nie podoba w tym kolorze) to raz, a dwa że takiej sukni to już napewno nigdzie potem nie założysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY JA TEZ MAM TERAZ
STUDNIOWKE I NIE MAM POJECIA W COS IE UBRAC, MOZE COS POMOZECIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neeee biała nie :) Biel w zimie to ewentualnie na własny ślub :P. A tak to od maja do września. Może śliwkowa? :) A jaki masz kolor włosów, oczu i karnację? Co do tej sukienki z aukcji, zastanów się czy jest dobrej jakości. I zauważ, że jest bez ramiączek. Nie byłoby dobrze gdyby opadająca sukienka Cię krępowała i zepsuła zabawę. Ja też nie miałam ramiączek i bardzo się stresowałam z tego powodu :/ Na wszelki wypadek dorobiłam u krawcowej dopinane ramiączka i pętelki przy gorsecie. Miałam je w torebce "gdyby coś" :P Ale okazało się, że się świetnie trzymał aż do rana. (ale miałam komfort psychiczny;)) No ale ja miałam sztywny wiązany gorset. A to jest rozciągliwy jakiś materiał. No właśnie znalazłam: "Materiał 95% poliester, 5% elastan". Nie wiem czy to się będzie dobrze "Ciebie trzymać" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta druga jest fajna, ale przyjrzyj się jaki to jest tandenty materiał, okropieństwo po prostu żeby takie sukienki robić z takiego badziewia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY JA TEZ MAM TERAZ
moze rzeczywiscie biała nie bardzo.. ale bardzo chciałabym mjiec krotka, tzn do kolan czy jakąś podobna, a nie długa.. mam 168 cm wzrostu, waze 60 kg;/ mam niestety małe piersi.., ale nie chciałabym tego całkiem zakrywac.. moze cos doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona mi się też podoba, ale to zależy jak wyglądasz. Moja znajoma założyła czerwoną sukienkę, a ma jasną karnację, która po solarium zrobiła się różowawa. W dodatku włosy w kolorze żółty blond. No i wyszła z niej świnka pigi :P a szczupła z niej dziewczyna :P. Jakiś czas po studniówce zobaczyłam ją w czarnym swetrze w szkole i stwierdziłam, że świetnie by wyglądała na studniówce w czarnej sukience. Nawet pomimo tego nietrafionego koloru na głowie ;) Nie każdemu we wszystkim ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj też mam małe piersi :P średnie B Mnie od dawna podoba się ta sukienka: http://www.allegro.pl/item449786482_sukienka_victoria_s_secret_rozmiar_s.html Skromna, z klasą do tego wystarczy dobrać wyraźne dodatki, dobrą fryzurę, dobry stanik! ;) W dodatku można ją potem gdzieś jeszcze założyć. A jaką masz figurę? Czy wolisz podwyższoną talię czy normalną, pasuje Ci dół w kształcie litery A czy raczej bombka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranyyyyyyyyyyyyyyyy
kolor kiecek omawia się w szkole laska, a nie chromoli się o tym na kaffe... w jednej szkole "ciało" + dyr + rada rodziców decydują, że ciemne w innej , że jakie kto chce... skąd tyle głupich lasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY JA TEZ MAM TERAZ
BARDZO ładna ta sukieneczka ale wolałabym jednak cos mniej skromnego :) nie podobaja mi sie sukienki w stylu bombki;/ takze to odpada.. a ta talia to sama niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY JA TEZ MAM TERAZ
Ranyyyyyyyyyyyyyyyy--> yyy nie rozumiem Twojej wypowiedzi;/ u mnie w szkole nikt nie decudyje w jakim kolorze mamy przyjsc na studniowke takze nie wiem w czym problem.. co w tym zlego jesli zapytam na kafe o rade ??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY JA TEZ MAM TERAZ
hm... dzieki ;) ta druga zdecydowanie bardziej mi sie podoba ale to wciaz jeszcze nie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY JA TEZ MAM TERAZ
kolor to chyba kazdy by mi pasowal, tlyko wlasnie chodzi o kroj :) ja narazie musze leciec, dzieki ;* pozniej zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yourguardianangel
Mam problem ponieważ jestem wysoka 170cm i 55kg a w dodatku mam mały biust tak więć wolałabym jakąś sukienkę która go trochę "powiekszy" wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
to ta kiecka white and pink z tiulu pasuje gicio. zreszta pisalam to juz na innym temacie ze ta suknia jest boska na studniowki i takie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snoopy rany ale ty masz gust
:-o Nie chciałabym cie widzieć na ulicy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość middlefinger
yourguardianangel myślałam o tej samej sukni! tylko też nie białej, ale np całej czarnej a ten róż może zostać, albo całej różowej z czarnymi wstawkami:) boska jest, tylko nie wiem gdzie można dostać w innych kolorach. ogólnie chciałabym różową, albo z różowymi wstawkami jakąś. http://allegro.pl/item461629246_kreacja_wieczorowa_rozowa_r_36_42.html do tej sukienki mam słabość:) ale pasuje bardziej na własny ślub niż studniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam w tym roku studniówkę (tj w przyszłym) i powiem wam, że moda się zmienia. byłam już na jednej studniówkce i coraz więcej dziewczyn nie zakłada już balowych sukni, tylko zwykle eleganckie sukienki. ja jednak chciałabym czarną suknię, bo mam ciemne włosy i ciemniejszą karnację. nie odważę się, żeby kupić coś na allegro, bo ja muszę wszystko dokładnie obmierzyć/przymierzyć:P I następna kwestia, muszę troszkę schudnąć:/ Marzy mi się płaski brzuszek i czarna, błyszcząca suknia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość middlefinger
Ooo! ja tez! tez muszę przed studniówka stracić trochę kg:) najbardziej mi o brzuch własnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slep internetowy Semi
www.semi-sklep.pl serdecznie zapraszam! Kolczyki, telefony, unifony, monitory itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yourguardianangel
Śliczna ta suknia:) ale fakt bardziej na własny ślub pasuje.....:) JA Ciągle się waham nad sukienką:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×