Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia82wołomin

cesarka czwarty raz ?

Polecane posty

Gość kasia82wołomin

co myślicie o cesarce przy 4 dziecku ? Pierwszą miałam ze względów medycznych. Drugą i trzecią w prywatnej klinice na życzenie. Niestety po pierwszym porodzie bałam sie rodzić w państwowym. Czy przy 4 cesarce mogą być jakieś komplikacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadasd
No jak juz mialas trzy to czwarta chba nie zaszkodzi nie? Spytaj lekarza to bedziesz pewna Tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia82wołomin
właśnie słyszałam, że może zaszkodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadasd
Ja sie w sumie nie znam Ale tak z ciekawosci to caly czas w tym samym miejscu cie cieli dokladnie? Czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenobia 71
ile tych dzieci jeszcze planujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziarka
Mam koleżankę w pracy, która jest po 4 cesarkach. W zasadzie ciagle sie leczy na sprawy kobiece. Wycięli jej wszystko co mogli, a i tak ciągle musi jeździć na jakies oczyszczania. Dokładnie nie wiem, bo nie wnikam, poniewaz jest to osoba dosyc starsza ode mnie, wiec tez nie pytam, ale z tego co ona sama mowi , to jest własnie efekt tych 4 cesarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys mowiono ze
do 2 cesarek... Ja to bym nigdy nie zdecydowala sie na ciaze jakbym wiedziala, ze bede miala cesarke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te czyszczenia to nie od cesar
ek!!!!!!!!!! To powstające w macicy mięśniaki. Moja mama rodziła 4 crazy natraklnie i też ma z tym ciągle problemy. A czytałam kiedyś na ten temat kilka artykółów.....nie wiadomo dlaczego powstaja te mięśniaki, ale z badań wynika, że częściej miewają je kobiety kktóe nigdy nie rodziły. Wi.ęc nie strasz. Ja czytałam że można do 3 cesarek. Moja ciotka miała 3 i ma sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te czyszczenia to nie od cesar
oczywiścia artykułów...i przepraszam za błędy. Klaiwatura za mną chyba nie nadąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja natomiast slyszalam
ze mozna wlasnie do 4 cesarek. przy czwartej od razu podwiazuja jajowody zeby juz wiecej nie bylo dzieci. a tna nie w tym samym miejscu, tylko zaraz obok i wycinaja ten kawaleczek skory tak, ze jest tylko jedna blizna. ja bym sie bala byc cieta tyle razy, ale dwie bede miala, bo chce miec dwoje dzieci, a niestety jestem skazana na cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśniaki
mięśniaki powstają nie od braku ciąż ale od zaburzeń hormonalnych, mam 33 lata i mięśniaka od 4 lat, nie rodziłam, z kolei moja Ciocia urodziła 3 dzieci i mimo to też miała usuniętą macicę z powodu licznych mięśniaków mięśniaki można usuwac ale jeśli ma się do nich tendencję to niestety mogą pojawiac się kolejne, byc może mają na to wpływ stosowane środki antykoncepcyjne ale może niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leżałam z panią na sali, która miała czwartą cesarkę- była już ok 40-stki. Pierwsza wstała z łóżka i niemal biegała po całym oddziale- mówiła, że musi dojść do siebie, bo gospodarka czeka. Smutne to takie było- ale kobieta serio dzielna, a trójka pozostałych dzieci- choć w biedzie to okazy zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mięśniakach
czy można poczuć jakoś jeśli ma się mięśniaki? pytam, bo od porodu mam coś dziwnego w brzuchu, jak leżę na płasko to widzę i czuję jak w brzuchu porusza mi się coś, taka jakby kulka:O nie wiem, może to mięśniak? tylko proszę się nie śmiać. byłam u gina, ale nic nie stwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na mięśniakach nie znam, na cesarkach zresztą też nie osobiście. Moja teściowa ma usuniętą macicę, ze względu na mięśniaki, ale to po 4 dzieci ( wszystkie rodzone naturalnie). Za to moja koleżanka miała 2 cesarki, przy trzecim i czwartym dziecku. Przy 3 musiała, bo wystąpiły komplikacje a przy 4 się zdecydowała, bo chciała od razu podwiązać jajowody za jednym zamachem i teraz bardzo żałuje. Tej cesarki czwartej. Po 3 miała ładna bliznę a teraz ma gorszą i w dodatku nie mogła się długo brzucha pozbyć, skóra jej wisi do tej pory. Rodziła w Niemczech te 2 razy i tez jakieś komplikacje po cc miała. Kurczę, ja tez bym cesarki nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORKI/
Na pewno ci nie zaszkodzi takie jak ty to urodzone inkubatory rozpłodowe, nic sie nie martw, mozna rozpruwać i zszywać wielokrotnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia82wołomin
dzięki za wszystkie odp Ostatni komentarz podejrzewam od bezpłodnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia82wołomin ---Moja gin uważa że dla kobiety są bezpieczne max 3 cesarki.I chyba coś w tym jest bo gdzie czytałam to pisał właśnie o 3. sdadasd ----Jasne a jak będzie miała czwartą to i piąta nie zaszkodzi.Uśmiałam się :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin-ja
Mowia ze do 3 bezpiecznie, potem to juz na wlasne ryzyko... Ale... Jak jestes juz w ciazy - to i tak wyboru nie masz, bo nie sadze ze znajdziesz lekarza ktory zdecyduje Ci sie popraowadzic naturalny. A jak nie jestes - to znajdz takiego lekarza prowadzacego, ktory ma doswiadczenie przy wielkokrotnych cc :-) i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia82wołomin
jestem w 7 miesiącu. Myślę, że musi być znowu cesarka. Czy to podwiązywanie jest rzeczywiście musowo nawet w prywatnych klinikach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że nikt cie bez twojej zgody nie będzie podwiązywał, bo co jeśli planujesz miec jeszcze 5 dzieci? Na pewno pytaja o zgodę, tylko pewnie chodzi o to, że generalnie sterylizacja jest niedozwolona a po czwartym dziecku już jest, czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...american pie...
ty faktycznie masz 26 latek i juz 4 dziecko:D szalona:D sorki ze nie na temat, ale ja mam 2 i juz mam dosyc:D tak czy inaczej, jesli chcesz wiecej dzieci mam nadzieje, ze nikt ci tam grzebal nie bedzie;) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia82wołomin
więcej dzieci nie planuje, ale w życiu różnie bywa dlatego chciałabym mieć w przyszlości szanse wyboru. W końcu jestem jeszcze młoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu82 moja koleżanka się zgodziła wszystko ci wytłumaczyć, więc zaraz się tu zaloguje i ci napisze. Ona jest w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia82wołomin nie slyszalam jeszcze o przypadku sterylizacji kobiety bez jej zgody,tym bardziej ze w Polsce sterylizacja nie jest dobrze widziana,lekarze nie sa chetni zeby to robic nawet na wyrazne zyczenie kobiety(chyba ze masz jakies problemy i sa to przeslanki zdrowotne)ale i wtedy lekarz musi najpierw z Toba o tym porozmawiac.Jesli chodzi o cesarki ja mialam 2 normalne porody i 2 cesarki ktore mialam robione w niemczech.Wiem ze nie ma ilosc ile powinno sie miec cc ale wiadomo ze to jest za kazdym razem ingerenckja chirurgiczna i niestety w jakims stopniu wplywa to na Twoje cialo ale jesli mialas przerwe wieksza niz 3 lata po ostatniem cc to mozna rodzic droga naturalna.Nie kazdy lekarz sie na to zgadza bo wiadomo ze miesnie sa zszywane po cc i boja sie zby z wysilku nie popekaly ale uwierz mi moja kuzynka 5 razy rodzila miala 3 naturalne i 2 cc i miala to naprzemiennie tak ze wiem ze po cc mozna rodzic naturalnie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo komntarza likto i pani "do autorkiˇ" to nie przejmuj sie to sa kobiety ktore maja miesniaki i zylaki na mozgu oczywiscie jesli ten mozg posiadaja w co smie watpic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawy miesśniaka
to przede wszytkim krwawienie!!!!!! Dłuuugie krwawienie, przedłużający się okres. Moja mama miała powyżej 10 dni. I wtedy do gina i on stwierdza czy coś tam się nie ukociło. ale napewno nie widać tego przez skórę, bo miesniaki są w macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORKI/
jakaś ty glupia, mam jedno dziecko tepaczko ale mam ważniejsze rzeczy do roboty niż dupczyć sie na prawo i lewo i rozmnażać kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...........
przy KOLEJNEJ CESARCE TNĄ W TYM SAMYM MIEJSCU???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×