Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiosnę czuć w kościach

to nic że jesień i mgła

Polecane posty

Wiosenna i jej magnetyzm jest ok.ale jeszcze chłodno, jesień wraz ze swoimi kolorami tez jest ok ale to jesień symbol przemijania wiec pozostaje lato, które nie wiedziec czemu pomijacie.A to przecież ciepłe noce,morze, plaża, zachody słońca. Czy to nie jest fajnie poleżeć popołudniem czy wieczorem na ciepłym jeszcze piachu na brzegu morza gdzie fale obymywaja nogi? Czy tam nie jest romantycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruś moze i racja ale latem te tłumy na plaży nawet wieczorami :O jakos mi zmywają ten romantyzm sprzed oczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem dla gentelmana którym niewatpliwie jest Alan d'Lone ale lata swietności ma już za sobą wiec jeśłi juz spotykac to moze kogoś z młodszych pokoleń, choć wiem ze teraz co raz trudniej o meżczyzn z klasa :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doraduś - no fajny masz dar że tak to odbierasz. Dla mnie lato to zapach potu, zmęczenie upałem (źle znoszę upały), krótkie wieczory, hałaśliwi turyści. Zazdroszczę Ci ale za pozwoleniem zostanę przy jesieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he - super30tka - no chyba masz rację młody fiucik w BMW jest dostępny za półdarmo na każdym skrzyżowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fascynują mnie tacy faceci ;) są jak sama jesien spokojni lekko zmienni ale przewidywalni i bardzo stabilni :) i ciepli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) trafne ;) kiedys spotykałam sie z 40latkiem przyjezdzał do mnie ponad 200 km i tylko po to czasem aby ze mną pospacerowac napic się kawy i pośmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga 30 ale do tego trzeba dojrzeć. Jak poczytasz co pisza panny na tym forum to może ogarnąć pusty smiech bo ich uwaga skupia sie na długości członka i ilośc numerów. Oczywiście nie mam nic na przeciw,wolno im.Sporo czasu upłynie zanim dotrze do nich że czasmi lepiej i przyjemniej sie z tym odpowiednim pocałować niż 20 innych bzyknąć.Nie chce oczywiście nikomu wmawiac że póżniej mozna zrezygnowac z bzykania bo to oczywiscie bzdura i dopiero wtedy można z sexu czerpać pełna przyjemność. Tyle że trzeba szanować swoje oragany bo nie są one ze śmietnika i troche szacunku do siebie to też fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darus :) nie traktuj tego forum tak bardzo serio :) Ja wiem z doswiadczenia jedno im dłuzej czekam na konsumpcje tym bardziej konsumowanie mi sprawia przyjemnosc :) samo czekanie ma w sobie ten urok ze stopniowo narastta napiecie pobudza zmysły wyobraznie i pozwala z siłą wodospadu oddac się przyjemnosci takdługo wyczekiwanej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdystansowany do siebie człowiek to taki, który siebie zna, lubi akceptuje z zaletami i wadami. Radzi sobie ze swoimi słabościami nie obarczając leczenia kompleksów na innych. Umie z siebie żartować i nie dotykają go żarty czy też żółć które mają za zadanie leczenie kompleksów ich autorów. W skrócie - dojrzała stabilna optymistyczna i ciepła osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być pozbawoinym rozumu aby wszystko co tu pisza traktować poważnie a zapewniam Cie że dystans mam odpowiednio duży.Czekanie na konsumpcje to sprawa indywidualna tak samo jak dojrzałość i wiek. Czasami ludzi nie dojrzewaja nigdy że nie wspomne o klasie. Zgadzam sie ze zdystansowanym że klasa nie musi być zwiazana z wiekiem ale też w młodym wieku zdarza sie raczej rzadko. Sama nazwa dojrzewanie jest związana z czasem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Darus ze absolutnie dojrzałosci nie wolno liczyc metryką ;) znam to z autopsji :) tak jak klasy z kasą :) ale wiem ze dojrzałych Panów w wiekszosci znajduje wsród tych tuz przed 40tką :) wtedy mniej stawiają na ilosc a wiecej na jakosc i potrafią urabiac miesiącami az samemu che sie krzyknąć " kiedy wreszcie mnie skonsumujesz!!!" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byś to wytłumaczyła i innym damom :-)) to potem beda Cie wychwalały pod niebiosa. A z tym urabianiem miesiacami nie przesadzaj:-) bo czasami chce się krzyknac a nawet sie krzyczy znacznie wcześniej co nie znaczy że trzeba sie wydzierać na każdym rogu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało jest dojrzałych Panów i tak samo mało dojrzałych kobiet ;) niektórzy nigdy nie dojrzewają :) Darus są Panowie co wiele miesiecy potrafią na taki krzyk czekac a kobiecie z klasą tak cięzko on przez krtan przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×