Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
egis

wanna czy kabina prysznicowa?

Polecane posty

Gość antyłom
Osobiście mam wanne od Aquaformu , a na niej parawan więc mam 2 w jednym :) Polecam takie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć częściej biorę prysznic nie wyobrażam sobie nie mieć wanny - zwłaszcza przy dziecku - bratowa nie zrobiła i do 4 lat kąpała synka w wanience a teraz niby bierze prysznic ale to nie to samo - mój synek pływa, bawi się, no i w wannie jest cieplej niż oblać pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida90
To zależy od przestrzeni, którą masz do zagospodarowania. Ja ostatnio wpadłam na firmę Hydrospa, która oferuj***ardzo fajne projekty wanien z hydromasażem, spójrz tutaj - http://hydrospa.pl/wanny-z-hydromasazem-golden Jest w czym przebierać. A hydromasaż jest super relaksujący, uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie wanna i najlepiej z hydromasażem to moje największe marzenie. Wiecie może gdzie kupić taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wanna z kabiną. Gdzie najtaniej kupić? Najpierw wybrać - co kupić a potem szukać w internetach! Ja jestem przekonany do firmy Aquaform jeśli chodzi o wyposażenie łazienki. Mogę polecić z czystym sumieniem - Arcline - wanna świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaFrania123
Ja zdecydowanie wolę wannę, ale jeśli nie można się zdecydować to najlepszą opcją będzie wanna z zasłoną prysznicową:) Obojętnie na co się zdecydujesz to jeśli szukasz ciekawych dodatków do łazienki to polecam zajrzeć tu: www.homus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam, że najlepsze rozwiązanie to 2w1 czyli wanna z parawanem nawannowym :) często można znaleźć promocje na takie komplety na http://lazienkaplus.pl . a w takiej wannie można i brać relaksującą kąpiel i szybki prysznic bez zachlapania całej łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam szklany nawannowy parawan u http://vizjo.pl/ tak by móc łatwo wziąć szybki prysznic:) mycie w wannie zbytnio mnie rozleniwia, o poranku wolę prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolcia_lola
Uważam, że kabina jest zdecydowanie lepsza. Ja zamawiałem w http://zakladszklarski.wroclaw.pl/ ze szkła ozdobnego. Mam łazienkę w stylu greckim i zależało mi na czymś, co będzie adekwatne do tematu. Jeżeli chodzi o wannę, to strasznie dużo idzie wody i uważam, że jest nieekonomiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa312
No jachaś, że wanna i to głęboka klasyczna. Mogę swój typ podać - Filon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najfajniejsza jest wanna, w niej można dobrze odpocząć. U mnie jest również zrobiony prysznic. Wszystko udało się fajnie i funkcjonalnie pomieścić, bo łazienkę projektował architekt http://architekt-pruszkow.pl/. Praca z architektem ma fajną zaletę, bo zawsze wiadomo, jak coś ostatecznie coś będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brendon
Kwestia tego ile środków jesteście w stanie wydać, zobaczcie - http://www.sanit-express.pl/kabiny-prysznicowe,radaway,scp.html Ale najlepiej mieć po prostu estetyczną, szklaną, przeźroczystą kabinę - te kombinowane to jednak problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście brałem duża przeszklona kabinę i do tego była montowana deszczownica. Ogólnie jestem bardzo zadowolony bo w pelni wykorzystałem potencjał niezbyt dużej łazienki. Wczesiej miałem wanne i w sumie i tak w niej stałem i brałem prysznic:P Nie mma czasu by się moczyć 45 minut. za to am inny problem, zauważyłem ze częśc paneli w lazience na suficie mi brzydko napeczniała, musialy się rozszczelnić i dostała się wilgoć. Jakies pomysły co z takim sufitem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanna czy prysznic, to odwieczny dylemat wszystkich urządzających łazienkę. Jeśli o mnie chodzi, to polecałabym zarówno wannę jak i prysznic. Ja nie potrafiłabym zrezygnować z żadnego z nich ;) Jeśli ktoś ma małą łazienkę i nie może sobie pozwolić na wstawienie zarówno wanny, jak i prysznica, to może wanna z prysznicem? Tutaj możecie poczytać o tym więcej http://lazienkiportal.pl/wanny/0/182/wanna-z-prysznicem--czyli-dwa-w-jednym.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz problem z nadmierna wilgocia w łazience to po pierwsze zabezpiecz bardzo dobrze sufit tak by nie było żadnych szczelin. Ja ostatnio znalazłem w necie technologię DPS, gdzie montują Ci folię, która później napinają na całą długość sufitu. Nie przepuszcza wody i jest idealnie gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magziel33
Miałam wcześniej wannę teraz mam kabinę prysznicową ( mniej więcej taką jak tutaj http://plytki-lazienki.pl/) no i jestem bardziej zadowolona z prysznica. Po pierwsze zużywamy mniej wody, po drugie jest więcej miejsca. A co do utrzymania czystości nie jest to wcale takie uporczywe i straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej praktyczny jest chyba prysznic ;) po ciezkim dniu mozesz wziac dlugi, relaksujacy, a jak sie spieszysz do pracy, to szybki także ;) no i mniejsze zuzycie wody, zwlaszcza z perlatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez wole prysznic :) no i ktos, kto czyscil kiedykolwiek wanne wie, jakie to mozolne zajecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costoimprimir
jak sie ma duza lazienke, to mozna (a nawet trzeba!) kombinowac, by zmiescic tak prysznic, jak i wanne. ale w przypadku mniejszych powierzchni zdecydowanie wygrywa prysznic. ewentualnie zostaje ta opcja z sztywnym parawanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam wole sie powylegiwac w duzej wannie :P dlatego przy wyborze mieszkania kierowałbym sie wlasnie wielkoscia lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o Ale zbiorowisko spamerskiich kuuuurew! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie normalnie wymieniają opinie i mają do tego pełne prawo, prawda? Jak komus sprawdzila sie dana marka lub sklep, to chyba normalne, ze go poleca, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie podpisuje się pod opiniami, ze lazienki z pomyslem dają radę, bo jest wybór kilku firm, więc nie jest to takie nachalne wciskanie jednej opcji. Są rozne przedzialy cenowe, jakosciowe i mozna to dopasowac do siebie. Osobiście wybrałem koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×