Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam _ pracy

Szukam jakiejś pracy przez neta

Polecane posty

Gość szukam _ pracy

Czy ktoś tak pracuje i pomoże mi coś znaleźć na czym naprawdę można zarobić? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindoły
na sobie można zarobić, domyślnie dla inteligentnych wiadomo jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam _ pracy
jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam _ pracy
a to jest cos uczciwego???? prosze o cos na czym naprawde da sie zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeezezj
wiadomo, ze nie ma takiej pracy wszystko to naciagactwo rusz sie do roboty a czemu normalnie nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam _ pracy
wszystko to na pewno nie, sa ludzie ktorzy siedza w domu i zarabiają. w ostecznosci pojde do normalnej pracy ale wole jednak miec taka w domu bo zle sie czuje wsrod ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRZZZ
ja jeszcze sie nie spotkalam z taka praca no chyba ze pracodawca normalny ci zleci a dlaczego zle sie czujesz wsrod ludzi naprawde w cuda nie wierz a jaki masz zawod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam _ pracy
jestem b. niesmiala i malo komunikatywna. ukonczylam fizyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkakakkaka
po co ci te studia dziewczyno?? Zarejestruj sie w urzedzie pracy i popros o szkolenie czy staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_168wp.pl
HEJ DZIEWCZYNY! cHCECIE WKONCU NAPRAWDE ZARABIAC? JA JESTEM JUZ DAWNO PO AVONIE, ORIFLAME YVES RO.. ITD I ZNALAZLAM NAJLEPSZA FIRME Chciałabym WAM zaoferować szybką i dużą formę zarobku jaką jest sprzedaż w FM Group. Jest to firma zajmująca się sprzedażą głównie perfum z 43% marżą. Kupujecie perfum ki np. za 22zł a sprzedaje za 32zł a zysk bezpośredni to automatycznie 10zł!! Na 1 butelce!! !!!!!100zł od zwykłego zamówienia zysku na rekę!!!!! Firma daje wolną rękę nie ma zadnych terminów do składania zamówień, nie ma minimalnych zamówien. Jakie mamy w danym czasie zapotrzebowanie na kosmetyki (perfumki, deo roll, żele pod prysznic) w takiej kwocie i ilości sztukowej je realizujemy. Dzisiaj zamwiamy paczkę a na drugi dzień jest ona u nas w domu Jestescie zainteresowane? Jeśli tak to proszę o maila zwrotnego a pokieruję co dalej należy robić albo odezwijscie sie na gg 1610816 CZAS WZIASC SPRAWY W SWOJE RECE I NIE CIAGNAC KASY OD RODZICÓW CZY CHŁOPAKA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 a ja tak
troche z innej beczki, czy jesli jestes az na tyle niesmiala, to czy rowniez sie to objawia w zyciu w ogole? Cz wychodzisz z domu i korzystasz z zycia? Pytam, bo ja od jakiegos czasu kiedy stracilam przyjaciół tak mam, ze nie wychodze z domu jak nie musze i tak sobie siedze a miesiace i juz lata mijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 a ja tak
To nawet by moglobys dobre, ale jak sprzedajesz te perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxsd
te perfumy to bzdura bo niesmiala dziewczyna skad wezmie znajomych by im sprzedawac i ile jedna osoba moze tego kupic poza tym ja mam te perfumy tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_168wp.pl
Żadna bzdura.. kiedys bylam na tyle nie smiala ze nie bylam wstanie wsrod towarzystwa sie odezwac a sprzedaz bezpozrednia.. (akurat jeszcze nie w tej firmie ale na takiej samej zasadzie) sprawila ze musialam do tych ludzi sie otworzyc.. jednoczesnie potrzebowalam kasy ale i zdobylam kilka wiecej kolezanek a nawet dobrych znajomych.. Ja zaczelam od swojego srodowiska typu.. uczelnia - wlasna grupoa, miejsce zamieszkania - sasiadki, znajomi - rodzenstwa.. na poczatku probiwalam z mama bo sama sie wstydzilam.. ktos przychodzil do rodzenstwa specjalnie zostawialam perfumy gdzies na widoku zebym mogla miec pretekst do "zagadania" Osoby ktore zamowily raz staly sie automatycznie stalymi klientami.. zapachy kotre utrzymuja sie 20h nie moga byc badziewiem prawda? jestem w firmie od 4 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_168wp.pl
przepraszam za błedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxsd
A JA KUPILAM TE PERFUMY I MAM TEZ ORYGINALNE ZAPACH DO DUPY MAM MIESIAC A PACHNIE JAKAS TANDETA ZWIETRZALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co ooo
Tez uwazam ze te perfumy sa tandetne mizerna podrobka rozczarowalm sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_168wp.pl
sorry ale kupilas i sprawdzilas 200zapachow i wiesz ze to tandeta? czy po sprawdzeniu jednej nuty zapachowej ktora jest nie adekwatna do twojego ph skóry i trzymało sie złabiej oceniasz jakość całej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam _ pracy
jestem az taka niesmiala, ze nie mam znajomych, tylko w necie. tez ciagle siedze w domu. zero zycia towarzyskiego. wiem, ze zle sie bedzie czula w normalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam _ pracy
bede* ja juz sie raczej nie otworze, taka juz po prostu jestem. cale studia sie meczylam, cud ze je skonczylam w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 a ja tak
szukam _ pracy a skad jestes? To da sie zmienic, potrzebujesz tylko pełnej akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeliiaii
natalia_168wp.pl kup sobie kolo i sie jebnij w czolo nikt nie bedzie kupowal 200 zapachow by sprawdzic ze to szjas ja tez mialam to gowno i kazdy zapach tylko na poczatku przypomina oryginal poza tym jesli cos kosztuje grosze to wiadomo ze tandetna podroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_wp.pl
własnie takie szaraczki jak wy nigdy nie osiagna sukcesu w MLM skoro nie rozumiecie nawet prostych zdan.. ja w ani jednym poscie nie napisalam ze to sa oryginaly.. te perfumy sa odnosnikami oryginalnych a jesli oczywiscie was stac to mozecie za 300zl kupis sobie oryginaly i nie pieprzyc glupot ze badziewia nie kupujecie. Nie wszyscy moga sobie pozwolic na oryginalne perfumy, a te z FM nie sa badziewne bo sama ich uzywam lacznie z moimi znajomymi i nikt jakos nie narzeka.. to o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natalia_wp.pl
twoi znajomi tego gowna uzywaja bo im wciskasz ja to kupilam raz i wiecej tego nie kupie bo nie pachnie jak oryginal mnie stac na kupno perfumu za 300 I nie jestem szarakiem wole pracowac na etat niz robic z siebie idiotke sprzedajac szajs autorko topiku, nie daj sie nabrac cwaniakom nie ma pracy w domu przelam niesmialosc, moze powinnas fizyki uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_wp.pl
jesli ktos mi pisze "kup sobie kolo i jebnij sobie w czolo" to naprawde jest dla mnie szaraczkiem... :P:P:P:P Ja mam normalnie prace stancjonarna.. a to ze zajmuje sie MLM to dlatego ze poprostu to lubie... mam swoja grupe razem osiagamy jakies tam wspolne sukcesy wiec jezeli uwazalabym ze to jest dziadostwo.. to nie wpsolpracowałabym z normalnymi ludzmi ktorzy maja powazne zajecia.. przepraszam,jakos nie uwazam ich za nie udacznikow. Ja twoich zainteresowan nie neguje i nie wysmiewam wiec nie rozumiem dlaczego jest taka nagonka na MLM. Przeciez nikt was nie zmusza do zakupu tych rzeczy albio nawet do sluchania o tym ze jednak sa ludzie, ktorzy zarabiaja w tym zajeciu druga wyplate i to wcale nie poprzez oszukiwanie ludzi .. klientow ktorzy sa z toba od 4 lat. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie dokladnie tak
jesli autorka topiku jest niesmiala to nagabywanie jej i wciskanie kitu jest nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry helo helo
a taki tekst to o co kaman? to nie twoj? Nie swiadczy o szarosci twego mozgu? Jaka masz prace stacjonarna? Taniec na rurze? Perfumy dobre nie sa nie oszukuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_wp.pl
chcialabym zobaczyc twoja mine i post jakbys zobaczyla za ten badziewny MLM 3 tys miesicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_wp.pl
sama tanczysz na rurze ja mam prace odpowiedzialna, jestem kasjerka w Liroy Merlin prostaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×