Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam _ pracy

Szukam jakiejś pracy przez neta

Polecane posty

Gość sorry helo helo
ale wiekszych kitow nie slyszalam 3 tysiace miesiecznie???? T O 300 perfumow miesiecznie sprzedajesz ale bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_wp.pl
jasne ze tyle wyciagne bo te perfumy sa nietrwale i moi klienci co miesiac nowe kupuja z nadzieja ze te beda bardziej trwale bo ja im powiedzialam ze dopiero po przetestowaniu 200 moga sobie opinie tak naprawde wyrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam _ pracy
jestem z Łodzi, bo ktos pytal :) nie, do uczenia w szkole ja sie kompletnie nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatkowa praca
Szukam zainteresowanych dodatkowym zarobkiem. Praca 2 godziny dziennie przez 6 dni w tygodniu przy komputerze. Zarobek wzrastający stopniowo od 500 zł miesięcznie do nawet 30000 zł. Kontrakt na rok z możliwością przedłużenia. Są zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niesmialej autorki
wiesz, w zyciu tak jest, ze nikt nie daje nic za darmo. skonczylas dobry kierunek, po fizyce mozesz znalezc na prawde dobra, dochodowa prace. przelam sie, nie trwon zycia na siedzenie przed kompem. jakbys skonczyla informatyke to jeszcze bys jakos to obeszla. mozesz ewentualnie oglosic sie w sieci, ze rozwiazujesz zadania z fizyki, moze znalezc ze 2-3 osoby i do matury przygotowywac... ja wiem, ze czasem jest ciezko, ale moze wyjedz do innego miasta, poudawaj kogos kim nie jestes, albo moze wyswobodz sie z kajdan jakie sobie narzucilas??? ja tak mialam przez dlugi czas, mialam depresje, dolka, nie umialam z ludzmi rozmawiac, wyprowadzilam sie, zalozylam wlasna dzialalnosc i odzylam. w zyciu na prawde warto ryzykowac, wiesz, jest za krotkie zeby pozwolic mu bezczynnie ulatywac. poswiec sie slusznej sprawie, sprobuj moze pomagac dzieciom z domu dziecka, zrob cos dobrego. sama zobaczysz, ze kiedy bedziesz dumna z siebie, ze zrobilas w zyciu cos wartosciowego, nabierzesz choc troche pewnosci siebie. chyba dzieci sie nie wstydzisz??? z zasady uwazam, ze wiekszosc fizykow to dziwacy;) np. moj maz:D trzymaj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizyka to dobry
kierunek ? Chyba jak zrobisz uprawnienia nauczycielskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niesmialej autorki
a co zly??? jak myslisz ilu ludzi konczy takie studia??? u mojego meza z 60 paru zostalo chyba 15 osob. fabryki, koncerny szukaja fachowcow, optoelektronicy, fizycy ciala stalego... lasery, nowe materialy... to wszystko robota dla fizykow, tylko trzeba sie dobrze zakrecic i znac na rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizyka to dobry
ale to już chyba nie dziś. Nie wiem kiedy mąż kończył, bo jeśli w latach 90 to się zgodzę, że wtedy fajną pracę można było, ale dziś raczej ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatkowa praca
Hmm... Zastawiające to jest. Ciekaw jestem czy jakbym napisał że dochód jakiś 2000 będzie, to uwierzyliby? Nie rozumiem dlaczego 30000 są gorsze od 1000 czy 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatkowa praca
Co wyście z tym Intwayem? Niema na świecie innych możliwości? Albo wytłumaczcie mi, co to takiego ten Intway? Z tego, co w sieci znalazłem nie wygląda na coś specjalnie złego. Oferta jak oferta, jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnoliowa
Skoro jesteś chorobliwie nieśmiała- tym bardziej nie powinnaś szukać pracy w domu. Kiosk gazetowy to byłaby dobra terapia, potem z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×