Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna ona

Nie wiem o co mu chodzi, może wy mi wytłumaczycie

Polecane posty

Spotykam się z Nim od 2 miesięcy, jest naprawdę super, jestem w nim zakochana, chociaż on o tym nie wie. Wczoraj się spotkaliśmy, znowu jakieś przytulanki, pocałunki (seksu nie było jeszcze), w ogóle romantycznie i nagle on wypalił \"nie chciałbym żebyś się się we mnie zakochiwała\". Zamurowało mnie, obróciłam to w żart, zapytałam skąd to stwierdzenie. Ogólnie to zmieszana byłam. O co może mu chodzić? Widzę, że się jemu podobam, jest naprawdę fajnie, super się nam razem spędza czas. I jak ja się mam w nim nie zakochiwać, skoro ja już jestem zakochana??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllallla
ja tam nie wiem, faceci są nie z tej planety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle,że to asekuracja z jego strony,żebyś pozniej nie miała pretensji,jak sobie za dużo bedziesz wyobrażać facet po prostu nie chce zadnych zobowiązań,co zresztą u faceta jest typowe zostawia sobie furtkę,żeby pozniej mogł się wycofać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrywa sobie więc
zaczniej go olewać bo on sie spodziewa ze bedziesz o niego zabiegac phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z krainy brzydkich czarow
No wlasnie moze wyczul ze ci za bardzo zalezy i teraz stara sie jakos to przystopowac. Lubi ciebie, spotyka sie z toba, ale nie chce na razie niczego wiecej. Faceci tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Faceci są dziwni... tylko super, przecież nie da się tak powiedzieć sobie "spotykam się z nim ale nie będę się zakochiwać". To przychodzi samo albo wcale nie przychodzi. Niech się zdecyduje czy chce się z tobą spotkać czy chodzi mu tylko o sex. A powiedz mi ile on ma lat? Mój facet na poczatku też gadał jakieś głupoty że pewnego dnia zniknie z mojego życia :o a jesteśmy razem już 4 lata i jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest zaangazowany emocjonalnie w kogoś innego, dlatego wali takie teksty. ALe- skoro jest z Tobą widac nie może z jakichś względów być z tamtą. Co powinnaś zrobić? Pokazać mu, że się w nim nie zakochałaś i umówic z kims innym- w końcu o to mu chodziło, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale to jest wszystko dziwne, bo on ciągle mi daje sygnały że się mu podobam, jest zazdrosny o mnie. Ja to widzę że mu zależy. Nawet wczoraj zachowywał się tak jakby mocno mu zależało. Pod koniec dopiero to powiedział. Wcześniej to nawet ja się bałam że to za szybko się między nami toczy, to raczej on bardziej zabiegał o mnie. Sama nie wiem. Mamy się spotkać w weekend to będę musiała zapytać go o co mu tak naprawdę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzucałam tym tekstem jak byłam młoda, bo zazwyczaj ci zakochani faceci robili się żałośni - zazdrośni, zaborczy, zdawali się na moje zdanie we wszystkim,; tacy mało męscy się robili i bez własnego zdania - i wtedy znajomości były dla mnie nieatrakcyjne i zrywałam.... więc może to z obawy, że będziesz chciała mieć go tylko dla siebie i nawet o kolegów będziesz zazdrosna, może boi się, żer przestaniesz być w jakimś sensie samodzielna i uczepisz się go we wszystkich możliwych dziedzinach... może boi się, że nie będziesz taka fajna jak jesteś teraz? a może szuka koleżanki do zabawy, a nie dziewczyny do związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam.
Taki tekst świadczy tylko o jednym. Nie zalezy mu na Tobie. Wiej czym predzej. Ja to przerabiałam. Chodziło mu tylko o seks i to wszystko. A to, ze jest zazdrosny to normalne u faceta. Bo ten moj tez był bardzo zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety co jest z wami
"Wcześniej to nawet ja się bałam że to za szybko się między nami toczy, to raczej on bardziej zabiegał o mnie." toż powinno być tak, że to mężczyzna bardziej zabiega o kobietę! dziewczyny, szanujcie się trochę co wy robicie? pierwsze dzwonicie do faceta pierwsze prosicie o spotkanie zabiegacie o kontakt z nim błagacie o życzliwsze spojżenie a nawet same pierwsze ciągnięcie faceta do łóżka :-O :-O Nie wstyd wam? Jak tak robicie to nie dziwcie się, że tak was potem traktują: jak łatwą zdobycz na jeden raz do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×