Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy i chetny

fisting, co wy na to?

Polecane posty

Trzeba to robić stopniowo. Najpierw włóż dwa palce, potem trzy, potem cztery, w końcu spróbuje powoli włożyć całą dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że pochwę trzeba do fistingu rozciągać powoli i delikatnie. Tak żeby krzywdy nie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
moja partnerka po obejrzeniu filmiku powiedziala tylko...bleee.mnie to extremalnie ciekawi i kreci :) a co do kwestii porownania fistingu do porodu...hmm. wydaje mi sie ze cialo kobiety przez cala ciaze przygotowuje sie do tego,lekarze nawet sprawdzaja rozwarcie bo im wieksze tym chyba blizej do rozwiazania? reasumujac to chetnie bym sprobowal lecz nie w tym zwiazku..bo puszczac sie nie bede..nawet reka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non stoop
hej koleżanko z poznania podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
chetnie bym wsadzil reke do cipy...jeszcze tego nie robilem. Raz weszly mi 4 palce ale kciuka juz nie moglem . Zreszta czesto za plytkie sa cipy zeby zmiescic reke . Chyba glebokosc tez ma znaczenie!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdwefwef
nikt nie mowi, zeby wkladac do lokcia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
ja jestem z lodzi.. Jest jakas piekna panna ktora chcialaby ode mnie tej pieszczoty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
no ale glebokosc taka zeby dlon weszla a nie reka. :) Mnie sie nie udalo bo juz ja wypelnilem tymio 4 - rema palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non stop
Mi nawet 5 palców się udało :), ale z nadgarstkiem to już poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
I sam też chętnie bym poczuł całą dłoń w moim ślicznym odbycie. Czuję, że wtedy jak bym szczelił to bym trafił w żyrandol. A wisi wysoko bo na 2,5 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non stop
jeszcze byś klosz potłukł hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdwefwef
najwiekszy problem jest nie z nadgarstkiem a z tym miejscem dloni gdzie sa ostatnie kostki palcow, bo w tym miejscu dlon jest najszersza P.S. Byliscie glosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non stop
Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvnfdrt
ja sobie tego nie wyobrazam. kobietą jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non stop
to może Cię nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
widze ze znowu jakis baran sie podszyl pode mnie.. moze niech sam sobie wsadzi w odbyt swoj jezyk to nie bedzie pisal i gadal debilnych tekstow podszywajac sie pod kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
efdwefwef a tobie wchodzi cala dlon ?? Swoja czy twojego faceta? Bo faceci maja wieksze rece wiec jeszcze trudniej.. Jak przygotowalas cipke zeby mozna w nia wsadzic dlon?? Sa jakies metody? Czy po prostu dlugi trening rozciagajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdwefwef
Nie mialam jeszcze :) ale marze o tym, z fistingiem cipki chce poczekac na porod, a pupe rozciagam zabawkami od kilku miesiecy, w grudniu planuje probe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
powiedz posrancu co cie kreci w podszywaniu sie pod kogos??? matole musisz sie leczyc!! masz orgazm jak piszesz pod czyims nickiem?? dreszczyk emocji toba wstrzasa ?? Rozdwojeniem jazni sie leczy wiec spierdalaj do psychiatry ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
sram se do ryja na miedzynarodowych targach poznanskich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdwefwef
podszywaczy nalezy ignorowac :D a nie wkurzac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
kreuję się na gwiazdę festiwalu w Sopocie :classic_cool: tupanie nóżką ze złości opanowałem już do perfekcji, teraz muszę tylko dobrać do tego odpowiedni repertuar wokalny, najlepiej coś Dody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
Czyli padszywacz sie juz przedstawil i powiedzial co lubi i co robi codziennie , opisal sie dokladnie i cale swoje zycie wiec juz mu podziekujemy.. Nota bene chyba w podrecznikach seksuologii wszystkiego bysmy nie znalezli czym szczyci sie pan podszywacz:)) Ale ze sra sobie w gebe...no no...i nie wstydzi sie o tym wszystkim mowic ..buhahaha niezly zbok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiały
mała mery ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mismisia
Ja niedawno sprobowalam tego z mezem, namawial mnie od dawna lecz mu odmawialam, balam sie bolu. Zrobil to z zaskoczenia i jestem wniebowzieta. Od zawsze uwielbialam jego palce w mojej cipce bo mialam nieziemskie orgazmy, rozciagal mnie powoli od kilku miesiecy ( w miedzy czasie normalnie sie kochalismy i nie czulam róznicy) az pewnego dnia kiedy bawil sie moja cipka powiedział: sprawdz ile palcow ci sie zmiescilo. Oniemialam, lecz tak mnie to podniecilo ze od razu sie spuscilam :) Bylo naprawde zajebiscie. Na drugi dzien odbylismy normalny stosunek i bylo jakby ciasniej:) Polecam wszystkim swiadomym swojego ciala kobietom ta forme seksu, myslenie ze sie po tym cipka rozciagnie jest bledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy i chetny
wczoraj włożyłem sobie rękę w dupsko :) ale przyjemne uczucie a potem lizanie szokolady z ręki, dałem mojemu bliskiemu koledze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyyhythhhfg
oliwka oliwka i jeszcze raz oliwka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×