Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baba Jagga

topik dla Fasolki

Polecane posty

o kurde,jeszcze 3 posty i będzie stówa:classic_cool: mój pierwszy topik osiągnie 100 postów,to nic że jakieś 50 jest moich:D to ja dobije do stówy i już mogę kończyć z kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym że jest 100 postów? :D 1000 to jest wyzwanie :P :D a do 100 to chyba ci jeszcze sporo brakuje z tego co mi wiadomo? :D pytanie czy kafe będzie istnieć jeszcze te osiemdziesiąt dwa lata :P :D Graf - raczy, raczy :P nawet coś za moimi plecami raczy knuć :O :D po latach bycia drugim nareszcie jestem pierwszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skromna niewiasta jestem i 100 mnie satysfakcjonuje:classic_cool: teraz topik może padać jak chce,mam setkę😭 ale dziś zmarzłam,piję gorącą kawę i mykam pod koc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądź minimalistką :P :D to setke czy kawę? :P też trochę zmarzłam :O od dziś jak nie muszę to nie wychodzę :O nie podoba mi się ta pogoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tylko kawa:O grzańca bym chociaż jakiegoś wypiła...:( nie wzięłam dziś szaliczka i mnie przewiało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która już dzisiaj? ja ostatnio się do jednej staram ograniczać, dodam, że z powodzeniem :D to i tak nieźle, bo ja dziś po raz pierwszy tej jesieni chyba kurtkę założyłam :O się nie rozchoruj tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety druga:O i bardzo słodka:O a w poniedziałek mi robią krzywą cukrzycową,ja nie chcęęęę😭 jakoś nie mogę ograniczyć ani cukru ani kawy,jak mi dowala jakąś dietę to ja nie wiem jak to przeżyję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak druga to przecież postępy robisz :D ale jak można pić słodką kawę? :O chociaż jej nie zmarnuj i wykorzystaj ponownie ;) to jak ci dowalą dietę to będziesz miała motywację żeby ograniczyć cukier i kawę ;) to jest możliwe :D a po co ta krzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest test na tolerancję glukozy czy cos tam:O robią jak się ma za wysoki cukier na czczo,ja mam górną normę,ale mam cukrzyce w rodzinie😭 to jest straszne,każą pić czystą glukozę i robią badania krwi co godzinę-a przez te dwie godziny jest ci tak niedobrze że mdlejesz,rzygasz i inne atrakcje:O ja siem bojem😭 no jak mi dowalą diete to z cukrem się pożegnam na zawsze😭 bu:( a czemu Ty pierwszy raz dopiero w kurteczce,u was w centrum tak ciepło było?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O nie bój się :) no to będziemy się w poniedziąłek obydwie stresować ;) ale ciii... :) nie zyczę ci oczywiście żebyś miała, ale od cukru naprawde można się odzwyczaić ;) nie było, ale nie lubię w kurtce chodzić, więc pod żakiet wkładałam wszystko co mozliwe :D ale dziś już za zimno było :O no to trzeba było się z kurtką przeprosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja teraz nie wiem jak te kciuki będę trzymać jak będę rzygać:P ja w cienkiej bluzce i kurtce zmarzłam strasznie:O ja chce lato:( albo wiosnę:( idę na razie,jakąś kolacje wypadałoby zrobić:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale kciuki chyba będziesz miała wolne? :D mnie tam pogoda nie przeszkadza, byleby tak zimno i wietrznie nie było :O ja już po kolacji :O smacznego życzę ;) też idę coś pożytecznego zrobić, chociaż mi się nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu... tu sie pojawią... a o tamtym całkowicie zapominają... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×